Bez jablka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kdo platí v hospodě? Kdo koho vlastně žádá o ruku a kdo zdržuje, když se odchází z bytu? Žijeme ve světě, který se rychle mění. Tak rychle, že se na některé změny nejsme schopní adaptovat. Novou metou ve vztahu je znát navzájem své heslo k počítači, muži mají krémy proti vráskám a ženy dělají kariéru. Miloš a Michelle se v tom chaosu snaží zorientovat. Žijou totiž v generaci dnešních třicátníků, tedy v první generaci, která si v životě nastavuje svá vlastní pravidla. Pohledem muže a ženy se dotýkají různých situací, pro které v dnešních zběsilých časech najednou není žádný návod. Zkoumají místa, která jsou zanesena stereotypy a u kterých žena zdvihá obočí a muž se kouká jinam. A tím, že spolu nespí, k tobě mohou být upřímní. Jejich krátké tematické sloupky, které už rok vycházejí na Bezjablka.cz, jsou ironickým povzdechem nad tím, jak by dnešní svět vypadal, kdyby Eva tenkrát nepodala Adamovi jablko a Adam si do něj nekousnul. Jak by vypadal svět, ve kterém se žena a muž před sebou nestydí a mluví otevřeně o všem, co se v jejich životech změnilo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/308427/bez-jablka-81V-308427.jpg 3.9219
Žánr:
Fejetony, eseje, Literatura česká
Vydáno:, Motto
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (53)

Kniha Bez jablka

Přidat komentář
popeluška
13. března

Kniha se mi líbila....taková oddechová...po grafické stránce naprosto úžasná.

moninanek
03. března

Dlouho jsem se takhle nezasmála :)) SUPR!

Dela90
26. února

Úžasně vtipná kniha, nad jejíž stránkami jsem se nasmála, nebo naopak poznala sebe či svou drahou polovičku. Výborné počteníčko!

Kantynka
05. února

tak tahle kniha byla skvělá! dobře se četla, není to žádné složité čtení. člověk se v tom najde a ani vtipnost nechyběla.

katicaj
02. ledna

takhle jsem se dlouho u knížky nezasmála. Vtipné, oddechové čtení :)

veronika6268
03.12.2018

Texty jsou vtipné a dobře se čte.

leuska
31.08.2018

Tak tohle bylo výborný! :D Můj postižený smích slyšeli dokonce i cestující v autobuse, kde jsem tuhle knihu četla... :D Nemá to chybu :D Tady můžeme zjistit pohled muže a ženy na různá témata jako je např. Placení, Společná dovolená, První rande, První sex... No je toho mraky :D DOPORUČUJU!

Chika
23.07.2018

Vtipné, pohodové, super. Dlouho jsem knihu odkládala a hledala na ni tu správnou chvíli a rozpoložení. To přišlo a já knihu přečetla během jednoho dne. Naprosto super. Baví mě. Baví mě styl humoru obou autorů.