Bez jablka

Kdo platí v hospodě? Kdo koho vlastně žádá o ruku a kdo zdržuje, když se odchází z bytu? Žijeme ve světě, který se rychle mění. Tak rychle, že se na některé změny nejsme schopní adaptovat. Novou metou ve vztahu je znát navzájem své heslo k počítači, muži mají krémy proti vráskám a ženy dělají kariéru. Miloš a Michelle se v tom chaosu snaží zorientovat. Žijou totiž v generaci dnešních třicátníků, tedy v první generaci, která si v životě nastavuje svá vlastní pravidla. Pohledem muže a ženy se dotýkají různých situací, pro které v dnešních zběsilých časech najednou není žádný návod. Zkoumají místa, která jsou zanesena stereotypy a u kterých žena zdvihá obočí a muž se kouká jinam. A tím, že spolu nespí, k tobě mohou být upřímní. Jejich krátké tematické sloupky, které už rok vycházejí na Bezjablka.cz, jsou ironickým povzdechem nad tím, jak by dnešní svět vypadal, kdyby Eva tenkrát nepodala Adamovi jablko a Adam si do něj nekousnul. Jak by vypadal svět, ve kterém se žena a muž před sebou nestydí a mluví otevřeně o všem, co se v jejich životech změnilo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308427/big_bez-jablka-81V-308427.jpg 3.8262

Kniha Bez jablka

DominaCZ
24. červnaodpad!

Obecný kydy, co tu 1000000000000x byly.
Furt dokola s pocitem, jak to vystihli...a přitom ze sebe jen dělaj krá.vy.
Podiv nad tím že nákup nosí ženy a že to uráží nebo je podporovat v zatloukačce nevěr? Neustále kydy o prázdných kydancích na hajzlech a drbech?? Real není sex ve městě proboha...takže trapas.
Jo a kresba tý zrzky je nechutná.
A pokud je baba hysterka z toho, že jí nepotvrdil vztah na fcb, tak by měl ten chlap hodně rychle zdrhat.

kiwi88

Místy jsem se zasmála, ale nic extra objevného jsem se nedočetla.
Spíš je to jen vtipně podaná realita, kterou víme a známe. A to ještě záleží na tom, jaký máte smysl pro humor, každému tohle podání totiž nesedne.

dia.riedl
26.03.2021

Tohle bohužel nebyl můj šálek čaje...blogy nečtu vůbec, ale řekla jsem si, že tuhle knížku zkusím, jsou tam krátké texty a že to třeba bude fajn čtení. Bohužel, ani trochu jsem se nezasmála, pohledy mi přišly hodně stereotypní, často vulgární a nic nového jsem se vlastně nedozvěděla. U některých kapitol jsem dokonce moc nepochopila, co tím chtěl autor říct. Navíc ani jeden ze dvojice mi svými texty nebyl nijak zvlášť sympatický nebo blízký. Jo, někdy tam byl zajímavý postřeh, ale jinak jsem se u čtení dost nudila.

nursewithhook
06.03.2021

Průměrné čtení na záchod. Kdybych ji nedostala od kamarádky k vánocům a neptala se mě na ni, pravděpodobně bych ji ani nečetla a rovnou poslala dál. Teď ji stejně pošlu dál, akorát přečtenou.

Musím uznat, že pár kapitol se mi opravdu líbilo, v některých jsem se viděla, ale určitě mě nechytla natolik, abych, i kdyby jen občas, koukla na blog autorů, co dalšího napsali...

moira2912
31.10.2020

28.10.2020 - 4,5*
Bavila jsem se. ^^
Byla to původně četba do MHD, ale v současné době se z toho stala spíše četba na zvednutí nálady. :) Je to vtipně podaná tragédie a komedie života a vztahů člověka v krátkých článcích na různá témata jak z pohledu chlapa tak ženské.
+ super ilustrace k tomu.
Ne vše se mě ještě týká, ale co jo, to sedělo dokonale. *smích*

bigbabe
11.04.2020

V mnoha kapitolách jsem se opravdu zasmála. Super kniha na připomenutí si, jak to v životě chodí.

Rogalka
08.03.2020

V některých textech jsem našla své myšlenkové pochody. Za mě mohu jen doporučit.

florentinas
20.02.2020

Humorně psané sloupky z pohledu muže a ženy, o pohledu na různé témata z pohledu muže a ženy. Dobrá oddychovka.