Justýnka a asistenční jednorožec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Justýnka je docela obyčejná holčička, které ale dočista chybí fantazie. Svět vidí docela nudně, šedivě, úplně bez nápadu. Naštěstí se jí dostane pomoci od asistenčního jednorožce Huberta. Ten ji za pouhých šest dní naučí věci kolem sebe vidět úplně jinak – najednou je svět kolem ní barevný, plný dobrodružství a zážitků.

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343587/big_justynka-a-asistencni-jednorozec-5pH-343587.jpg 4.7191
Nahrávám...

Komentáře (71)

Kniha Justýnka a asistenční jednorožec

DK197
12. srpna

KNIHA: Tato knížka vás okouzlí - titulní stranou, ilustracemi i nápaditým milým příběhem. Tohle chcete číst (nejen) dětem. Jsem nadšená. Doporučuji všemi deseti. Netřeba více slov.

CervenaVeronika
31. července

Velmi milá a krásná knížka o fantazii a určitě nejen pro děti.


Munchkin451
26. července

Originální nápad. Přečtu svojí malé sestřence.

Karcoolka2210
12. července

Krásna kniha, sama som bola prekvapená, ako veľmi sa mi páčila. Krásny príbeh o dievčatku Justínke, ktoré stratilo fantáziu. Opäť bonus-veľmi pekné ilustrácie. Čítala som ju deťom v škôlke, veková kategória 4-5 rokov a veľmi ich zaujala. Odporúčam :)

poetree
27. března

Jsem nadšená, krásné ilustrace i příběh.

veronika1769
19. března

Tuhle krásnou knihu mi manžel pořídil, protože jsem milovnice jednorožců a v koutku duše jsem stále dítě. Četli jsme si ji spolu a byl to opravdu kouzelný zážitek. Příběh se mi moc líbil, pro děti jsou plus velká písmena, knížka se dobře čte. Ilustrace jsou nádherné a myslím, že hodně dětem se bude líbit. Konec příběhu mě upřímně dojal a ukápla mi i slzička.

Daněla
15. března

Jelikož máme doma Justýnku, tak tato kniha u nás nesměla chybět. Byl to krásný dárek ke křtinám a čteme ji asi od jednoho roku. Stále frčí. asi proto, že fantazie u nás nikdy nechybí :-)

Jessie_K
04. února

Knihu jsem koupila své dceři k Vánocům, především kvůli jejímu obalu, ale nečekala jsem, že i samotný příběh bude tak povedený. Je to milé, srdečné.. Nevím, nenašla jsem nic, co by na této dětské knížce bylo špatně. Dcera dokonce i slzičku uronila, když se nakonec hlavní postavy loučí. K tomu všemu originální ilustrace od Lény. A určitě zaujme i některé dospělé jedince. :-)

1