Justýnka a asistenční jednorožec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Justýnka je docela obyčejná holčička, které ale dočista chybí fantazie. Svět vidí docela nudně, šedivě, úplně bez nápadu. Naštěstí se jí dostane pomoci od asistenčního jednorožce Huberta. Ten ji za pouhých šest dní naučí věci kolem sebe vidět úplně jinak – najednou je svět kolem ní barevný, plný dobrodružství a zážitků.

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343587/big_justynka-a-asistencni-jednorozec-5pH-343587.jpg 4.7240
Nahrávám...

Komentáře (87)

Kniha Justýnka a asistenční jednorožec

V.Lenka
27. dubna

(+ SPOILER) Na knihu jsem četla pochvalné až nadšené reakce, a tak jsem ji také pořídila. Předčítala jsem synům (9 a 6 let). Líbily se nám velice obrázky (10 z 10), příběh už méně. Mladší syn ma rád i dívčí hrdinky a je nadšený prakticky z čehokoli, tak knihu hodnotil kladně. I když: "Kniha byla smutná. - Proč? - Protože ji opustil ten jednorožec."
Starší syn se k tomu moc nevyjadřoval, i když se při četbě hrozně klackoval, což nasvědčuje tomu, že ho to příliš nezaujalo.
Já čekala bombu a nadšení, ale celou tu dobu jsem žila v napjatém očekávání, kdy ta senzace konečně přijde. Jako vyloženě špatný to nebylo, takový lepší průměr. V knihovně si ponecháme jen kvůli poetickým velkoformátovým ilustracím, ale pochybuji, že budeme někdy číst znovu.
Také musím souhlasit s hodnocením @bibi.r.

SonaH
25. dubna

Moc pěkná knížka pro děti, plná fantazie a nádherně ilustrovaná. Hodí se perfektně pro 2.třídu (7let). Dceři je 9 let, líbila se ji, ale už by ji sama od sebe nečetla.


muchomurka
02. dubna

Knížka se mi moc líbila. Asi víc než Bambulce. Ty vtipy, narážky, hrátky s jazykem, to jsem si užívala. A ty nápady. Tahle knížka překvapila a to moc mile. Asi si ji pořídíme do knihovničky. Protože i když teď Bambulce tolik nedala, myslím, že do ní doroste.

Alaglesia
09. února

Krásná a laskavá kniha pro děti. Předčítala jsem jí dětem ve škole a všem se moc líbila. Klukům i holkám. Příběh Justýnky dává prostor dětem rozvíjet svoji fantazii a prožívat s Justýnkou a jejím jednorožcem dobrodružství. Jako bonus jsou v knize nádherné malby Lény Brauner.

Bustedka
31.12.2022

Jedna z mála knih, které patří do knihovny - nádherné ilustrace, krásný příběh pro děti - hluboký a motivační. Trochu jsem bojovala s tím fantazijním světem, ale to je můj dlouhodobý problém (podobně jsem s tím převtělováním, cestováním mezi světy bojovala u Mimi a Líza).

marketa3815
28.11.2022

Krásná knížka s příjemnými ilustracemi. Jen teď chce dcera taky svého živého jednorožce. Četla ve svých 7 letech.

martini.ce
22.09.2022

Moc pěkná knížka s krásnými ilustracemi, ideální na čtení před spaním. S dětmi jsme četli opakovaně.

liana 12
29.08.2022

Moc pěkná kniha přečtena během dvou hodin. Dcerka i já jsme byly nadseny. Krásný a dojemný příběh

1