salča salča komentáře u knih

Božský Božský Christina Lauren

Hezké zakončení celé série.Poklidné,úsměvné čtení.Líbí se mi,že jsou tam opět i postavy z předešlých dílů.
Z celé série Bennett a Chloe jednoznačně TOP.

18.06.2017 4 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

J.Lynn je má oblíbená autorka,proto jsem se na knihu těšila.Jsem ale trochu zklamaná.Příběh pěkný,ale něco tomu chybělo.Pro mě nejslabší díl z celé série.

13.06.2017 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Tato kniha se mi líbila moc.
Je plná emocí,vtáhla mě do děje a nepustila.Příběh jednoduchý,ale o to víc krásný.Andrewa a Camryn jsem si zamilovala.
Konec mě totálně dostal,ale epilogem mi naštěstí autorka vrátila chuť přečíst si i druhý díl.

10.06.2017 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Oba dva díly byly super.Děj jednoduchý,ale upoutal,dojal i pobavil.
Krásně se to četlo.Andrewa i Cam jsem milovala.Příběh autorka pěkně zakončila z pohledu Lily-její úctou,láskou a obdivem.
Tahle série se stala mou oblíbenou,stojí za přečtení.

07.06.2017 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Kniha se mi líbila moc.Chytla mě při první stránce a nepustila až do konce.
Bylo v ní vše - láska,napětí,drama,radost i smutek.I když je konec předvídatelný,tento příběh jsem si užila.A poznámka autorky na konci,tak ta mě dostala.

30.05.2017 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Knížka je úplně jiná než ostatní díla J.Lynn.Příběh je smutný a krásný zároveň.Postavy Mallory a Ridera mi byly sympatické.Konec,kde má Mallory proslov,její myšlenky a úvahy a příběh o králíčkovi...to byla prostě nádhera.

28.05.2017 5 z 5

Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Georgina Guthrie

V porovnání s Gabrielovou trilogií,kde bylo více zvratů,mi tato série přišla jako pohodové,romantické,odpočinkové čtení.Čekala jsem aspoň odhalení vztahu mezi Danielem a Aubry a více napětí.Ale i tak to byl krásný příběh s ještě krásnějším koncem.

21.05.2017 5 z 5

Opět hezký,poutavý obal.Příběh se mi líbil.Pěkné romantické čtení.

17.05.2017 4 z 5

Krásný a poutavý obal.I přes pomalejší rozjezd a jednoduchost děje to byl hezký,romantický,čtivý příběh.

16.05.2017 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tato série byla úžasná.Milovala jsem tuto partu a četla jeden díl za druhým.I když 1.a 3.díl (Garrett a Dean)byly naprosto super,tak i příběh Logana a Tuckera byl něčím hezký a stál za přečtení.Super parta,vtipné popichující dialogy,pohodové,odpočinkové čtení.Už se těším na navazující sérii.

08.05.2017 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Páni,prostě super.Dean byl skvělý.Kniha je čtivá a dost jsem se pobavila.V kapitole,kdy je Dean ve vaně jsem měla totální záchvat smíchu.Musím souhlasit,že 1.a 3.díl se autorce fakt povedl.

01.05.2017 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Ikdyž byla tato kniha o něco slabší než první díl,i tak se mi líbila.Logana jsem si oblibila pro jeho srdečnost a pobavila se při plnění úkolů:).Celkově jsem si u knihy odpočinula a příjemně početla.

27.04.2017 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Krásný,poutavý příběh.Lucas byl skvělý.

24.04.2017 5 z 5

Gabrielovo inferno Gabrielovo inferno Sylvain Reynard

Celá trilogie se mi libila.

20.04.2017 5 z 5

Princ Princ Sylvain Reynard

Gabrielova trilogie byla super.Těšila jsem se,že se v této knize budu dál setkávat s Gabrielem a Julií,ale upíři?Vůbec mě to nebavilo,přišlo mi to o ničem.

20.04.2017 1 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Wau,tak tenhle příběh se mi moc a moc libil.I když je děj trochu předvídatelný,kniha je krásně napsaná.Hlavní postavy jsem si hned oblíbila a bavila se u jejich dialogů.Je to knižka,kterou si určitě časem ráda přečtu znovu.

18.04.2017 5 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Lhář se mi po vášnivém svůdníkovi libil asi nejvíc z celé série.Pohodové čtení.

15.04.2017 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Krásná kniha.Velice dobře se mi četla.Všechny hlavní postavy mi byly sympatické.A i já patřím k těm,kteří měli občas slzy na krajíčku.

10.04.2017 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Kniha se mi líbila,takové pohodové čtení.

03.04.2017 4 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Předchozí díly se mi libily víc,ale i tak opět čtivá kniha.

01.04.2017 5 z 5