salča salča komentáře u knih

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Skvělé zakončení příběhu Simona a Caroline.
Přesně tohle mi tak nějak chybělo v závěru Roštěnky.Simon byl skvělý.Bylo to zábavné, odpočinkové čtení,v němž nechybí parta kamarádů,romantika,sex a vtip.

25.05.2019 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

První polovina knihy-neskutečná smršť emocí a zvratů.Výborně se to četlo,hltala jsem stránku po stránce.
Pak ale nastal obrat.Vše sice směřovalo ke konci, který jsem hrdinům po tom všem přála,ale autorka mě zklamala,jak to najednou osekala a neskutečně urychlila.
Myslela jsem, že po přečtení Hardinovy knihy si spolu s Tessou užijeme trochu i toho "klidnějšího"Hardina a prožijeme s nimi ještě i ty důležité a krásné životní momenty, které Hardin celou dobu zavrhoval a Tessa po nich naopak celou dobu toužila.
Chvíli jsem se s tím nějak srovnávala, že je autorka spíš na dlouhou dobu oddělila a vše postupně v krátkosti a s několikaletým posunováním zakončila.
I přes ten zrychlený konec jsem si ale tuto sérii užila.
S Tessou a Hardinem to byla jízda.

02.05.2019 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Rozhodně se ani tomuto dílu nedá upřít jeho čtivost.Ba naopak,byl ještě lepší než předchozí.Až jsem si říkala, že bych si knihu měla trochu víc šetřit a číst pomaleji, protože už zbývá jen jeden díl.Ale nešlo to.Tessa a Hardin neustále zaměstnávali mou mysl.
Opět se tu střídá spousta emocí, hádek, usmiřování a příslibů...Ale oba se konečně pomalu posouvají vpřed.Tessa si občas prosadí svou a Hardin se učí ovládat svůj vztek.Ani jeden neměl bezstarostné,klidné dětství...vzpomínky a pocity jsou uloženy hluboko v nich.
Děj se vyvíjí,je zde několik překvapujících situací a opět šokující konec... kvůli kterému jsem ráda, že mám po ruce ihned i poslední díl.

27.04.2019 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Kniha se dějově velice nikam neposunula-stále to byl začarovaný kruh hádek,rozchodů a usmiřování.Přesto to bylo opět čtivé a poutavé.Při každé nové situaci jsem čekala, čím se to zase pokazí.
Bylo fajn číst tento díl i z pohledu Hardina...
poznat všechen ten vztek a zmatek, který se v něm odehrával...,jak se kolikrát snažil potlačit v sobě to špatné a pak to zase naopak neustál...
Mám tyto knihy ráda jako relax.
Jsou samozřejmě i mnohem lepší série než tato,ale já si to s Tessou a Hardinem užívám a už se těším na další pokračování.

22.04.2019 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Tohle bylo čtení na dvě odpoledne.Ikdyž je to mezi naivní Tessou a nevyzpytatelným Hardinem pořád dokola jako na horské dráze,je to čtivé a dál čekáte,co zase Hardin vyvede.Byla jsem zvědavá,co na posledních stranách vypluje na povrch,ale tento konec...no teda.I přes to všechno(nesnáším-miluji)mě to nalákalo na další díl.

16.04.2019 4 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Příběh zajímavý...zpočátku plný lásky,radosti a příslibů,ale v zápětí poznamenán tragédií,smutkem a nevýslovnou bolestí.Kniha se mi četla dobře dokud nepostihla Kyla tragédie.Ten přechod z kamarádství do zamilovanosti, první polibek...bylo to sladké a bavilo mě to.
Coltnova část už byla jiná.Plná bolestí a strastí... Autorčin styl psaní mě moc neoslovil.To důležité,co mohlo být více rozepsané nahradily podrobně popsané erotické pasáže, které mi k tomuto příběhu moc nesedly.Knihu si víckrát nejspíš nepřečtu.

09.04.2019 3 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Nabíječ a Roštěnka-zábavný a romantický sexy pár.
První díl byl o něco více poutavější a zábavnější, jelikož všechno to jiskření, škádlení, vaření a sexy chvilky byly podány se skvělým humorem.
V tomto díle se hrdinové trochu posunuli a řeší téma společného soužití a budoucnosti. Hrozně se mi v obou dílech líbily dialogy prostřednictvím sms a Simon,co by milovník domácích moučníků a Caroline jako domácí pekařinka.
Čtení jsem si užila a jak psala autorka-byla jsem ráda, že jsem s touto dvojicí mohla být o něco déle.

06.04.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Bavilo mě to.
Milá, romantická a místy vtipná oddychovka.
První polovina byla skvělá,ve druhé bych ubrala neustále se opakující "miluji tě" a "taky tě miluji".
Richardova proměna během celé knihy byla pěkná a pozvolná.Katy byla sympatická a bonus Baby šéf dal knize hezký konec.

31.03.2019 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Vůbec mě u této knihy neoslovila ani anotace,ani název a ani obálka knihy.
Jelikož má ale poměrně vysoké hodnocení,vsadila jsem na něj a rozhodně neudělala chybu.
SKVĚLÉ ČTENÍ:)
Tolik jsem se u této knihy nasmála a pobavila.Je velice čtivá, vtipná, energická a sexy.Jediné co mi trochu vadilo,bylo neustále zmiňované "Óčko".
Jinak fajn příběh.

31.03.2019 5 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Příjemná romantická oddechovka.Hezky se to četlo.Postavy byly sympatické, střídání pohledů obou hrdinů taky fajn,ale postrádalo to trochu víc akce a zvratů.Nic moc se tam nedělo.

24.03.2019 3 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

První tři díly o Reedovi a Elle super.
Jelikož jsem si v nich oblíbila i vtipného Eastona,byla jsem natěšená i na jeho pokračování.Ale bohužel, přišlo zklamání.
Vůbec mě to nezaujalo tak,jak jsem čekala.Dokonce jsem poprvé během čtení přečetla ještě jiné 2 knihy a teprve potom dočítala tuto.
První část o Gideonovi a Savaně,to bylo úplně zbytečný, jelikož jsem se nedozvěděla velice nic nového.Navíc střídání minulosti s přítomností a zároveň k tomu střídání pohledu obou hrdinů-někdy jsem se ztrácela,co momentálně čtu.Spíše měli mít celou svou knihu,kde by byl jejich příběh více rozepsaný.
No,pátý díl si tedy přečtu,ale rozhodně za nějaký čas, spíše jen abych dočetla celou sérii.
Pokud se někdy k Royalům vrátím,pak určitě jen k Reedovi a Elle v prvních třech dílech.

10.03.2019 2 z 5

P.S. Mám ťa rada P.S. Mám ťa rada Kasie West

Milé a pohodové čtení.Autorka prostě umí.
Jako všechny její další knihy i tato byla skvělou volbou.
Po zjištění,kdo odpovídá Lily na její dopisy, kniha nabrala ještě víc na obrátkách a nakonec jsem ji přečetla za jediný den.Bavilo mě neustále popichování obou hrdinů.Těším se na další knihu od Kasie West.

10.03.2019 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Pěkná,romantická oddechovka.
Bylo to čtivé,vtipné a zároveň to nepostrádalo i vážnější téma.Simon byl skvělý:)

10.03.2019 4 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Téměř celou knihu jsem měla slzy v očích,bolest v srdci,ale zároveň jsem cítila i radost a pohlazení na duši.
Tak krásně je tento příběh napsaný.
Moc hezké myšlenky,momenty a poselství knihy-že život je dar a máme se radovat i z úplných maličkostí.
Tisíc polibků ve sklenici a polibky poslané do nebe...krása.
Rune a Poppy-jejich silné pouto a převeliká láska...Tak moc jsem jim přála zázračný konec.Vstřebat ty poslední stránky a všechno to rozdýchat mi pomohl autorčin epilog.Díky za něj.Mohla jsem vydechnout a pocítit znovu to štěstí a lásku těchto spřízněných duší.
A jestli to bylo moc sladké a uvěřitelné?
Proto přece čteme knihy... že nám umožňují snít.

28.02.2019 5 z 5

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Za mě nejlepší díl této série.
Silný příběh, který nám ukazuje,jak těžké to mají lidé trpící depresemi.
Naprosto mě tato kniha upoutala.

03.02.2019 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Na tuhle knihu jsem se velmi těšila.
Poutavý příběh, který má akorát moc uspěchaný konec, což je velká škoda.Chase jsem si velmi oblíbila.Bylo mi ho líto,čemu musel kvůli mladičké nerozvážnosti čelit a co všechno snášet.Svou vinu si ponese uvnitř sebe celý život a obdivovala jsem ho,jak to přijmul.Myšlenka najít si na každý den jednu maličkost je skvělá.

03.02.2019 4 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Opět skvělé čtení.O napětí nebyla nouze a nechyběla ani romantika, vášeň a Eastonuv občasný humor.Reed a Ella-skvělá dvojice, zbožňovala jsem je.Všichni Royalové byli fajn a líbilo se mi,jak celá rodina držela pohromadě.Jsem ráda, že mě čekají ještě další dva díly a já se nemusím s těmito hrdiny ještě loučit.

22.10.2018 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

U této série pro mě naprosto platí:
"Nesuď knihu podle obalu".
Kdybych jen věděla,jak je skvělá,pustila bych se do čtení už dávno.Ale zase to má pozitivum-mám všechny díly.Ty otevřené a šokující konce...Nedovedu si představit,jak bych přetrpěla čekání než by pokaždé vyšel další díl.Reeda a Ellu zbožňuji.Tihle dva mi nedovolili přestat číst.Konečně je zde pohled obou hrdinů.Skvělý je taky Easton.Série o"hokejkách"byly zábavné, vtipné a romantické.Tohle je ještě vylepšeno napětím, intrikami a neustálými zvraty.Připomnělo mi to knihy Virgínie Andrewsove, které jsem stejně jako toto četla se zatajeným dechem,co překvapujícího zjistím na dalších stránkách.Jednoznačně za mě super.

17.10.2018 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

PÁNI !!!
Zbožňuji tyhle autorky,ale čtení této série jsem dlouho odkládala.Nezaujala mě ani obálka ke knize a ani mě nějak neupoutala anotace-princezna, palác...oproti předešlým sériím z hokejového prostředí asi nic pro mě.Ale co, nakonec je to přece Erin Watt a ty skvělé komentáře..
Tak jsem tedy začala.Bylo to tak úžasně čtivé, poutavé, energické a vtipné.Ella byla sympatická, milá a něžná dívka.Reeda jsem postupně začala taky zbožňovat.Líbilo se mi to neustálé popichování a jiskření mezi nimi.
Skvělé čtení a teď jsem ráda, že mám všech pět dílů a můžu číst jeden po druhém.Navíc ve druhém díle střídavý pohled Reeda i Elly, což je ještě lepší.5*-jak jinak.

15.10.2018 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Matt a Hailey-sympatická dvojka.
Četlo se to samo.Bylo to zábavné a vtipné.
Určitě lepší než Hodnej kluk.

01.10.2018 5 z 5