P.S. Mám ťa rada

Hlavnou hrdinkou románu P. S. Mám ťa rada od známej autorky tínedžerských kníh je Lily. Hodinu chémie si kráti tým, že píše na lavicu slová piesne. Na druhý deň zistí, že v tom ktosi nielen že pokračoval, dokonca jej na lavicu dopísal odkaz. To je však iba začiatok! O chvíľu si už Lily s neznámym píše celé listy. Delia sa v nich o tajomstvá, odporúčajú si hudobné kapely a jeden druhému sa otvárajú. Lily sa do svojho dopisovateľa zaľúbi, lenže vôbec netuší, do koho je to vlastne taká zaľúbená. Keď sa snaží túto záhadu vyriešiť, príde na to, že láska je jedno veľké prekvapenie....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/374701/p-s-mam-ta-rada-mSi-374701.jpeg 4.5119

P.S. I Like You (2016)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Slovart (SK)

Kniha P.S. Mám ťa rada

Lofda
dnes

Moje první setkání s autorkou a musím říct, že má úžasný styl vyprávění a já, i když dávno nepatřím k vrstevníkům Lily, jsem si čtení opravdu užívala. Těším se na další knížky!

TERI16
dnes

Nejlepší kniha kterou jsem kdy četla. Měla jsem ji v celku rychle přečtenou, protože nešla odložit. Moc doporučuji!

Karola050716

Knížky od Kasie West jsou jako pohlazení. Tahle byla opět kouzelná, i když mi to dopisování připomínalo Simona a Blua, takže mi námět nepřišel až tak originální. Ale krom toho opět naprostá nádhera..

okeey

Do půlky knihy jsem byla přesvědčená o tom, že ke knize napíšu, že to byl hezký young adoult příběh, ale že to ve mě nic hlubšího nezanechalo. Ale zanechalo.. Od začátku bylo jasné s kým si Lilly dopisuje, ale to nezabránilo tomu, že jsem v druhé polovině knihy ani nedýchala, srdce mi bylo jako o závod a nutně jsem potřebovala vědět, jak to sakra dopadne. Nakonec to bylo dost dobrý! Rozhodně doporučuji :-)

Jittush

Mně se kniha líbila moc. Sice jsem od první chvíle věděla s kým si hlavní postava dopisuje, ale jako oddechová Young Adult kniha opravdu nezklamala a někdy si k ní ráda vrátím.

Merrit999

od autorky nejlepší kniha

V.Vendulii

Zamilovala jsem se.

salča

Milé a pohodové čtení.Autorka prostě umí.
Jako všechny její další knihy i tato byla skvělou volbou.
Po zjištění,kdo odpovídá Lily na její dopisy, kniha nabrala ještě víc na obrátkách a nakonec jsem ji přečetla za jediný den.Bavilo mě neustále popichování obou hrdinů.Těším se na další knihu od Kasie West.

BooksLover22

Pokud nechcete SPOILERY nescrollujte dolů!!!

veveronka

Je to jedna z jejích lepších knih.Cade byl opravdu fajn.

Pedruska01

Vážně už je konec? Nejen té knihy, ale i mého osobního čtecího maratonu této autorky a na obě věci mohu říci jen - taková škoda! Četlo se to hrozně dobře a rychle stránky pod rukama mizely. Tempo a styl vyprávění, stále skvělý - nemohla jsem se odtrhnout. Vážně, u takového příběhu jsem se dokázala uvolnit a užít si ho. No, jistě a znovu jsem získala ten debilní úsměv na tváři. :D
Hlavní hrdinka Lily byla báječná, měla víc než dobrý smysl pro humor, takže mě celou dobu bavila a umělecké srdce, což se mi líbilo. Bavila mě její "šílená" rodina a i to nenávistné špičkování s Cadem.
Cade - druhý hlavní hrdina... asi mi to trochu trvalo, než jsem se dozvěděla, že je uvnitř takový... a pisálek k tomu, ale musím konstatovat, že jsem si ho oblíbila, hrozně moc. A taky se mu to povedlo. Dostal mě. Kolikrát jsem měla stupidní nutkání ho obejmout. :D Bývá to tak většinou, že lidé nosí různé masky a dle toho se hloupě přizpůsobují.
A mimo jiné Sasha, to zase byla mrcha první kategorie! I já jsem pomalu zatínala pěsti a společně s Lily měla chuť jí nejednu vrazit. Udělala pěknou prasárnu.
Celkově ten nápad... psaní opravdových dopisů asi nebyl úplně originální, protože to tu už někdy bylo, ale teď, v dnešní době, kde žije jen samá elektronická komunikace, jsou dopisy hrozně vzácné a milé řekla bych, zvlášť, když jsou ve vyprávění o hodně mladých lidech z tohoto století. Takže vlastně ano, bylo to originální, tím správným načasováním. :)
Celá kniha se mi hrozně líbila, opět pohodová a milá věc. Autorka to podle mě jednoznačně umí, jsem moc spokojená. Do budoucna bych ocenila, kdybych se s ní mohla znovu setkat. Stojí za to, ale nechme se překvapit.
Hodnocení je jednoznačně plné, však tentokrát bych nechtěla tenhle příběh zařadit do pomyslného žebříčku od nejlepších po jen ty lepší. Nevybrala bych si. Doporučuji knihu a i samotnou autorku! :)

vandalindakova

Po dlouhé době všech sci-fi, fantasy a knih ze života jsem měla fakt chuť na něco milého a oddechového. I přesto, že jsem původně tuto knihu vůbec nechtěla číst, jsem nakonec řekla, že jí zkusím. A paradoxně to byla fakt blbina nejvyššího kalibru, protože tohle bylo naprosto boží a sedlo to úplně jak zadek na hrnec!
Romanťárny moc nečtu a nemám ráda ty klišé, které se v nich objevují. Tady bylo v podstatě základ stejný, ale já jsem To K. West sežrala i s navijákem. Začátek byl tedy pomalejší a hned mi bylo jasné, o koho se jedná. Navíc mi to ze začátku hrozně připomínalo Možná jednou od Colleen Hoover (která se mi vůbec nelíbila), díky námětu se skládáním textů. Naštěstí se to vůbec nedá srovnávat, tohle je o milion % lepší. Od chvíle, co si začali psát dopisy se to parádně rozjelo, nebylo vše hned jasné a já se zatajeným dechem a přiblblým úsměvem na tváři hltala písmenko po písmenku a čekala, jak se to stane. Moc se mi líbil styl psaní autorky, věty nebyly osekané a bezduše jednoduché. Tipuju, že autorka má ráda Harryho Pottera nebo se jím minimálně inspirovala, jelikož ho několikrát zmínila a jméno hlavní hrdiny (Lily Abbottová) mluví za vše. Shrnula bych to jako roztomilý, velmi milý a šíleně čtivý příběh (pozor hrozí, že si vás kniha obmotá kolem prstu :D).
Mé hodnocení se zastavilo na plném počtu a chci mít všechny její další knihy! Opravdu doporučuju všemi 20ti prsty, 4mi končetinami a jednou hlavou hlavně těm, kdo rád čte podobný typ knížek, má rád oddechovky a žánr young adult.

pandaterka

Skvělá oddechová a milá kniha. Za mě asi nejlepší, co jsem zatím od této autorky četla. Ideální pro mladší čtenářky.

an91

Dokonalá oddechová knížka s ještě lepším příběhem :). Přečetla jsem ji ani né za den, protože od toho člověk neodejde. Autorka to umí opravdu podat a tak čtete a čtete až se prostě dostanete ke konci a ještě se divíte, že už je konec :D. Rozhodně tuto knihu doporučuji.

Damonka12

Wow. Dokonalý romantický příběh. Přečteno za jedno dopoledne. Není to úplně klasický romantický příběh a to je dokonalé. Rozhodně doporučuji, autorka umí psát.

sd1992

Tohle bylo fakt kouzelný. :-) přečteno za den a půl, čte se naprosto sama.. :-) Miluju když se dva prvně nenávidí a pak se dají dohromady.. :-D

Verunka926

Tak tohle bylo naprosto nádherné:D Četlo se to samo a bylo to velmi milé. Všechny knížky od Kasie West jsou úžasné a tato kniha není výjimkou... Určitě doporučuji

marwinmh

Kniha přinesla po dějové stránce vše, co má mít čtivý "román pro dívky". Odpočinkový, nenáročný příběh o lásce na střední škole se sympatickými postavami.

Efeméra

U knížek Kasie Westové nemůžu jinak než je přečíst na jeden zátah. Do P.S. Líbíš se mi jsem se pustila v pátek večer a o půl třetí ráno dočtenou knihu zavírala. Opravdu jsem se snažila ovládnout, ale ono to prostě nešlo – z představy, že půjdu spát a nedočtu to do konce, jsem měla takové nervy, že bych asi neusnula. V celé knížce je dokonalé romantické napětí, přesně takové, jaké zbožňuju. Kdykoliv se na stránkách objevil hlavní hrdina, byla jsem jako u vytržení, co přijde. Při čtení jsem se většinu času přihlouple usmívala. Tahle knížka je čtivá jak hrom a jedná se o velmi návykové čtení, které ve vás nevyhnutelně vyvolává až nesmyslný pocit štěstí. Taky se mi líbí, jak jsou knížky Westové optimistické. Jednou za čas je mezi těmi všemi vážnými knihami potřeba otevřít přesně takovýto příběh.

Knihomolka97

Krásná milá knížka. Trošku mi námětem připomněla knihu Řekni mi tři věci, kterou jsem bohužel zatím nedočetla, protože se mi vůbec nelíbila.
Tato kniha je ale přesným opakem. Skvěle se četla, je zde mnoho vtipných a roztomilych scén u kterých jsem se křenila jako blázen! :-D
A jsem ráda, že ,,pan neznámý" byl ten, který jsem chtěla aby byl. :-) Určitě se ke knížce ještě někdy vrátím, moc doporučuju!

Natynka23

Lily byla příjemná hlavní hrdinka, kterou jsem velmi brzy oblíbila. Kniha se mi moc líbila, možná o něco více než Po tvém boku (a ta byla skvělá) a ačkoli bylo docela brzy jasné, kdo je tím neznámým, byla to skvělá oddechová knížka.

SarahRoyalAss

Druhá kniha od Kasie, co jsem četla a jsem unešená. Opět to bylo tak milé, roztomilé a skvělé. Kapitoly jsou krátké a výborně se to čte. Lily má skvělý smysl pro humor, tak i její dopisovatel. Sice mi zprvu vadilo když jsem zjistila, kdo to je, ale v mžiku jsem změnila názor. Stačilo ho více jenom poznat. Příběh byl skvělý, dopisování pod lavicí bylo roztomilé a člověk se musel usmívat na celé kolo při jejich čtení. Kasie to prostě umí a těším se na další její knihu.

Kayla

Krásná oddechovka. Autorka opět nezklamala ????

Lenny.Wolf

To bylo tak hezky milý. Moje první kniha od autorky, ale rozhodně ne poslední. Úplně se z toho tetelím blahem :)

Irsaf

První kniha od autorky. Moc hezká knížka.

milena25

Nádherná knížka od skvělé spisovatelky. Doporucuji

ivousekk

Pani, to bylo skvele. Mile, pohodove, romaticke. Pribeh, u ktereho jsem se musela prubezne uculovat :-) Pribeh, ktery jsem precetla za jeden den, protoze se nedalo odtrhnout.
Az budu mit chut zase na neco mileho a romatickeho, urcite sahnu po nektere dalsi knize autorky.

Zuke86

Knihu jsem přečetla během jednoho dne. Byla super, oddechová. Lilly byla milá, i když jsem ze začátku měla problém s jejím stylem oblékání a vyjadřování se, postupem času jsem si na to rychle zvykla. Díky dopisům, které si psali s Colem, se knížka četla lépe a navíc to bylo příjemné zpestření. Ráda čtu knihy ze školního prostředí a tahle byla fakt skvělá! :)

LilianaFalcon

S autorčinou tvorbou nemám dobré zkušenosti, takže se mi těm vysokým hodnocením nechtělo věřit. Ale světe div se, tohle se jí opravdu povedlo.
Jednoduchá romance ze střední, s ještě jednodušší zápletkou.
I když je každému jasné, jaký bude konec, tak způsob, jakým se k němu autorka dobrala, byl opravdu povedený a obešel se bez zbytečných stereotypů.
Lily jsem si zamilovala, vážně bych jí brala za kamarádku!

JanaDor

Příběh je zábavný, má šmrnc, správnou dávku jiskření a je prostě čtivý. Lily je moc sympatická hlavní hrdinka s normálními, uvěřitelnými problémy. Ne vždy je ráda doma v tom chaosu, ale miluje svou rodinu. Nad knihou jsem se někdy zasmála, někdy naštvala. Dokázala mě vtáhnout do děje a já si ji skvělě užila. A vůbec nevadí, že je určena mladším čtenářům. Tato kniha je třetí, kterou jsem od aurotky přečetla a všechny byly moc fajn, ale tato vede. Moc vám – nejvíce romantikům – ji pro radost a milé počtení doporučuji.

Kasie West

Kasie West