salča salča komentáře u knih

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Kniha opět nezklamala.Byla čtivá a napínavá,super.

01.04.2017 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Celá série byla super.Nejvíc jsem si oblibila první dva díly-Cama s Avery a Jase s Terezou.Líbí se mi,že se s hrdinami předchozích dílů stále setkáváme.Knihy J.Lynn doporučuji.

01.04.2017 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Bezva čtení,moc sympatické postavy.Jsem ráda,že jsem objevila tuto autorku,nesmírně mě její knihy baví.

19.03.2017 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Páni,krásná knížka přečtena jedním dechem za jeden den.V prvním díle jsem si zamilovala Cama a Avery a čekala,co přinese díl druhý.No musím říct,že fakt bomba,nemohla. Jsem se od příběhu odtrhnout.

19.03.2017 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Zrovna tak dobrá jako první díl.Otáčela jsem stránku za stránkou a najednou mi bylo líto,že už jsem ji přečetla.Opět moc hezký obal.

03.03.2017 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Krásná,romantická a čtivá knížka.Ačkoliv nepatřím do kategorie -náctiletých,moc jsem si příběh užila.Navíc má knížka moc hezký obal.

03.03.2017 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Tento díl se mi zdál ze všech nejslabší.

23.02.2017 3 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Pohodové čtení,v některých částech jsem se od srdce zasmála,doporučuji.

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Druhý díl božských taky super,doporučuji.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Super čtení,nejlepší díl z celé série.

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Na tuto trilogii jsem narazila tady na databázi.Po dočtení můžu říct,že se mi moc a moc líbila.Krásně čtivě napsaná.

17.01.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tak konečně i film...Byl zrovna tak krásný jako kniha.

07.07.2016 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Moje první pentalogie od teto autorky.Velmi silný příběh.Četla jsem jeden díl za druhým a nešlo přestat.Později jsem si přečetla další její pentalogie a všechny jsou prostě bezvadné.Doporučuji.

25.02.2016 5 z 5

Nemilovaná Nemilovaná Virginia Cleo Andrews

Krásné a poutavé čtení.Hltala jsem jeden díl za druhým a pak mi bylo líto,že už jsem to dočetla.

25.02.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná kniha.Přečetla jsem ji za 2 dny a ke konci jsem přes slzy na stránky ani neviděla.Je to knížka,kterou nějaký čas po přečtení nepustíte z hlavy.Doporučuji přečíst.

24.02.2016 5 z 5