salča salča komentáře u knih

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Stokrát stejný příběh- asistentka a šéf.
Přesto i tento je opět něčím zajímavý a jiný.

01.05.2020 3 z 5

Jsi tam, brácho? Jsi tam, brácho? Marek Herman

Kniha se dobře četla.
Je v ní hodně věcí k zamyšlení.

05.01.2020 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Knihy od Colleen mě pokaždé naprosto pohltí.
Jinak tomu nebylo ani u této,která se zabývá silným a bolestným tématem mnoha párů.
Střídání děje v kapitolách-tehdy a teď- mi dalo opět naplno přímo pocítit všechny emoce hlavních hrdinů(jak už to u autorčiných knih bývá).Prožila jsem s nimi začátky zamilování se,štěstí,plánů do budoucna...a zároveň jsem naplno zakusila smutek,bolest,prázdnotu tvrdé reality a nenaplněných snů...
I ve chvílích,kdy jsem musela knihu odložit,i tehdy mou mysl neustále zaplňoval Graham a Quinn.Graham byl skvělý-jeho dopisy,víra v sílu lásky..takových Grahamů víc.
Konec nebyl úplně takový, jaký jsem očekávala.Colleen ho krásným ale i tak udělala.

31.12.2019 5 z 5

Dokážeš udržet tajemství? Dokážeš udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Zábavná,vtipná,odpočinková četba.
Už se těším na filmové zpracování.

23.11.2019 4 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Poutavý a hluboký příběh.
Zaujal mě ihned na první stránce a nepustil až do té poslední.Je plný emocí-pocitů viny,smutku, bolesti...a zároveň touhy být milován, někam patřit a necítit se opuštěný a "zbytečný".
Declan a Juliet-sympatičtí hrdinové.Líbilo se mi jejich dopisování,postupné svěřování a zjištění, že člověk nemusí být takový,jakou mu někdy dá společnost nálepku.

12.11.2019 5 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Jsem velmi ráda, že jsem narazila právě na tuto knihu.Je skvělá.
Jesse a Sam-dvě velké životní lásky Emmy.
Pro kterou z nich se ale rozhodnout?Tuto část jsem četla se slzami v očích, protože ať už se Emma měla rozhodnout jakkoli,bylo mě nesmírně líto toho,kterého odmítne.Příběh nám ukazuje,jak vlivem životních událostí se mohou naše priority a představy měnit a vyvíjet.
V závěru kniha dopadla tak,jak dopadnout měla.Moc krásně se četla a můžu ji jen doporučit.

07.11.2019 5 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Příběh neodolatelného Bena a Reese byl zábavný, poutavý, sladký a vtipný.Přímo jsem cítila tu nádheru prostředí citrusového sadu,otevřenou náruč Benovy mámy a sílu lásky.
Skvělá autorka-skvělá série.

31.10.2019 5 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Autorka opět nezklamala.
Spolu s krásnou obálkou nám naservírovala další zajímavý příběh.Místy se mi zdál malinko slabší než předchozí dva díly,konec moc uspěchaný,ale i přesto jsem si ho užila.
Cain byl miláček.V podniku jaký vedl,byl opravdu "šéfem snů". Oblíbila jsem si celou tuhle partu.Až v závěru jsem si uvědomila, že tady chyběl Dr.Stayner, kterého jsem čekala v každém díle.Tuhle autorku doporučuji a těším se,co spolu s Benem prožijeme v dalším pokračování.

25.10.2019 5 z 5

Vsaď se! Vsaď se! Jennifer Crusie

Kniha plná humoru a romantiky.

29.09.2019 4 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Krásné čtení...s krásnou obálkou.
Tuhle sérii mám už nějakou dobu po ruce a vůbec nechápu,z jakého důvodu jsem ji doteď nečetla.Je skvělá.Autorčin styl psaní se mi moc líbí.Každý díl vypráví příběh jedné postavy a zároveň se setkáváme i s hrdiny předešlých dílů,což mám ráda.
Příběh Livie byl pro mě natolik poutavý, že jsem ho přečetla během jednoho dne.Je zábavný a zároveň místy smutný a bolestný. Je o hledání sama sebe.
Ashtona jsem si zamilovala hned na začátku a bavilo mě to neustálé jiskření mezi nimi.
Dr.Stayner je třešničkou každého příběhu:)
Za mě 5*.

22.09.2019 5 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Krásný příběh,ve kterém spolu s Trentem a Kacey prožijeme smutek,bolest, nenávist a vinu,ale taky pocítíme i radost z přátelství, lásku a sílu odpuštění.

17.09.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Příběh mě zaujal a dobře se četl.
Líbilo se mi,jak po strašlivém zážitku Edie i John přehodnocují svůj pohled na život a postupně si nacházejí cestu k sobě.

17.09.2019 4 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Zábavné odpočinkové čtení.

17.09.2019 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Po šokujícím konci prvního dílu jsem čekala, že druhý bude plný zvratů.
Celý díl byl ale spíše o tom,jestli všechny ty události, které se na Giu sesypaly dokáže Rush ve svém životě přijmout a ustát.
Ačkoliv je předem jasné,jak vše dopadne,bylo to krásně milé, čtivé, romantické pokračování.Autorky podaly Rushe jako naprosto ideálního chlapa,se kterým měl příběh pohádkové zakončení.

28.07.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Tak tohle byl přesně můj šálek kávy na odpočinkové odpoledne.
Sympatická dvojice Rush a Gia.Příběh je vtipný,místy hezky dojemný.Bavilo mě jejich neustálé popichování a Rushe si nešlo nezamilovat.
No a konec...wow.Jdu ihned na další díl.
Obálka sedí na popis Rushe přesně,jak psala v komentáři 2688.

25.07.2019 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Hezké romantické čtení.
Začátek byl skvělý,v polovině knihy se mi zdálo, že děj trochu upadá a nic se velice neděje,ale ke konci přišlo opět napětí a akce.

25.07.2019 4 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Tylerův příběh se mi líbil víc než z pohledu Eden.
Kapitoly z jeho dětství-ty se mi četly s těžkým srdcem.Ten jeho strach,citová zmatenost, zoufalství,bolest...to vše mi vhánělo slzy do očí.Kéž by to byl jen smutný příběh Tylera v knize.Ale bohužel,je to děsivá realita spousty dětí,což je na tom to nejhorší.

25.06.2019 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Z počátku se mi kniha zdála všelijaká.
Tohle vážně psala Colleen?
Potom ale nastal okamžik...a bylo to tu.Naplno jsem prožívala všechny ty emoce, které u jejich knih zažívám.Nejsou to pouhé romantické příběhy.Jsou to knihy, které mají svoji hloubku a poselství.Opět mě přiměla zamyslet se nad vážným problémem.

24.06.2019 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Příběh Kadena a Allie mě chytil od první stránky.
I přes stokrát ohrané téma-spolubydlící, nesnášenlivost a láska...mě tyto knihy baví a je to můj šálek kávy pro skvělý odpočinek.

02.06.2019 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Zábavný,čtivý a odpočinkový příběh.
Dost jsem se bavila u vylhaných historek, které Cheese sypal z rukávu:).
Oba hrdinové byli sympatičtí a hezky se prolínala minulost a přítomnost.
Krásné romantické zakončení, které mohlo mít i o pár stran víc.

29.05.2019 4 z 5