Vsaď se!

Vsaď se! https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14793/vsad-se-14793.jpg 4 105 34

Hrdinkou milostného románu je milá a zvláštní dívka Minerva, která podlehne kouzlu mužného Calvina. I když jí hlas rozumu radí, aby milostnou pletku s Calvinem pustila z hlavy, Minerva si prostě nemůže pomoct a stejně tak je na tom i Calvin. Oba hrdinové tuší, že věta: a žili spolu šťastně až do smrti je otřepané klišé, přesto nedokáží odolat jeden druhému. Svede je dohromady osudová přitažlivost nebo neuváženě uzavřená sázka, která možná naopak zhatí slibně se rozvíjející milostný cit?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Bet Me , 2004

Hatshepsut
04.06.2023 4 z 5

Romantická vtipná komedie s nejistou Min a sympatickým "prevítem" Calem. Pokud si chcete trochu vyčistit hlavu a pobavit se, určitě se vám příběh bude líbit. Jsou zde velmi zábavně popsané problémy ve vztazích, které mají nakonec šťastný, trochu bláznivý, konec.

pip11
31.05.2023 5 z 5

Vtipné a tolik zábavné :) Tento příběh se mi líbil od začátku až do konce.

petusska01
26.08.2022 3 z 5

Chvíľu mi trvalo, kým som sa dostala do deja, kým som sa naladila na štýl písania a tiež na postavy. Potom už to išlo ľahšie, ale popravde, píšem túto recenziu deň po prečítaní a už vlastne neviem čo sa dialo. To asi tiež o niečom vypovedá. Najviac sa mi asi páčila tá partia Calovi kamoši a kamošky Min a ich rodiny a interakcie medzi nimi, to boli pre mňa vtipné chvíle. Taktiež oceňujem ze Cal podporoval Min "v jedení" a ona sa potom konečne dokázala postaviť matke na svoju obranu a hneď to s nou bolo znesitelnejsie. Príbeh bol relatívne originálny,hlavne 'zloduchovia" , postavy príjemné aj keď nie veľmi zaujímavé, skončilo to fajn, bol tam humor, irónia, zápletka, vývin postáv. Vlastne teoreticky všetko len ma to veľmi nechytilo.

Kudík
27.07.2022 4 z 5

Hodně pohádkové čtení, a to ohledně posunu přes žabáka až k princi. :) Humorná kniha obsahující vtipné reakce a dialogy, dále také zajímavé postavy, ať již v podání Minnie, Bonnie a Liz (cukr a bič :) ), anebo Cala, Tonyho a Rogera, či rodičů nebo sourozenců ústředního páru. A nesmím zapomenout ani na jednoho (hlavně toho čtyřnohého) Elvise. Sice pár věcí se neustále opakuje, jako zákaz pečiva apod., ale bylo to ještě v únosné mezi. Jako čtivá oddychovka pro vypnutí ideální. Vsaďte se. ;)

uminaa
26.07.2022 4 z 5

Tak toto bolo pre mňa naozaj príjemné a vyvážené čítanie, ktoré som si užila. Minevra si ma hneď získala :)
Príbeh bol vtipný, svižný a nechýbala v ňom ani romantika ;)

Michalka24
16.04.2022 4 z 5

Vtipny pribeh plny lasky a stávok. No nie je stávka ako stávka.Pekna oddychovka,odporúčam

nina3905
19.03.2022 4 z 5

Vtipná romantikuš oddychovka.

Ralemo
11.03.2022 5 z 5

Vtipná, zajímavě napsaná kniha. Řekla bych, že by se dala lehce zkrátit. Ale každopádně mě velice pobavila, humorný příběh o hubnutí, chlapech, svatbě a o skvělém jídle. Tady bylo jasně dokázané, že láska není jen o vzhledu, ale o tom, jaký je člověk uvnitř a jaká energie z něj vyzařuje.

Fzuzik
22.06.2020 3 z 5

Pro někoho se může zdát kniha typickým kusem z červené knihovny nebo ženské literatury... Místy mi vadily některé zdlouhavé zápletky, opakující se dokola, ale celkově jsem se i zasmála a knihu jsem si užila. :)
Opravdu jsem trpěla při čtení Min, Cin etc. zkratek jmen. :D

evelýny
14.01.2020 2 z 5

Příběh o přátelství, sázkách, redukčních dietách, senzačních střevíčcích, kuřeti marsala, jedné nepovedené svatbě... a hromadě koblih.
Příběh, končící známým happyendem: Všichni žili šťastně a spokojeně. A jestli neumřeli, žijí tak dodnes...

Vzkaz pro Minervu: Min, s tvojí matkou po boku by byla ,,tlustá" i Twiggy

Pro mě laciné, naivní zápletky podané zdlouhavým způsobem.
S respektem vracím do knihovny.

LilianaFalcon
26.11.2019 4 z 5

Téma sázek většinou bývá strašně kýčovité, ale tady tak nepůsobilo.
Celkově byla knížka vtipná a hezky romantická.
Místy tedy zdlouhavá, seškrtat tak o 50 stránek a dám 5 hvězdiček.

alzbeta4340
07.10.2019 5 z 5

Veselá a romantická kniha, která mi pomohla aspoň na chvíli odpoutat od životních trablů. Byla to přímo oáza na moje nervy.

salča
29.09.2019 4 z 5

Kniha plná humoru a romantiky.

Litocha
30.07.2019

Bez debat nejlepší autorčina kniha s mimořádně sympatickými a netuctovými hrdiny, humorem i romantikou. Četla jsem ji několikrát (poprvé jsem několik desítek stran přečetla v knihkupectví), a přestože se poslední dobou moc často k dříve přečteným knihám nevracím, tahle je adept na nové přečtení, až budu mít chuť na pohodovou romantickou knížku.
(A mně milostné scény nechyběly, v poslední době je toho sexu nějak všude plno a knížek tohohle žánru, které bych bez uzardění půjčila svojí mamince, zase tolik není.)

jana79
24.02.2019 5 z 5

Super knizka,vesela ,ctiva,me se osobne libila.

vivalamuff
29.09.2017 5 z 5

Čte se to jedním dechem. Některým scénám se od srdce zasmějete :-)

Etule
29.04.2017 5 z 5

Po letech čtené znovu a už teď mi je jasné, že si knihu za pár let přečtu znovu. :) Kniha mě opět bavila, nasmála jsem se u ní. Navíc byli sympatičtí hlavní hrdinové i vedlejší postavy a to se málo kdy povede. Takže stejně jako před lety, plný počet. :)

michaela8804
09.01.2017 3 z 5

Vcelku dobrá kniha plná humoru. Chvílemi se příběh zbytečně táhnul. Minerva byla chytrá ženská, ale ty její neustálé kecy o tom, jak je tlustá a jak nesmí jíst koblihy a chleba mě už začaly unavovat. Přišlo mi to zoufalé, divím se, že sexy chlap jako Calvin s ní vydržel. Ke konci jsem neměla už takovou chuť knihu dočíst. Jsem zvyklá na trochu jiný typ romantického žánru. Milostné scény mi tam chyběly.

janik27
05.10.2016 5 z 5

Konečně typ knížky, ve které nejde jen o sex, bylo to jinné a mě se to líbilo, i když od začátku je jasné jak to dopadne. Spousta dívek, tyhle knížky čte právě kvůli přání takového zázraku ve svém životě, všechny hledáme prince...

en.bee
27.06.2016 5 z 5