Ronnieve Ronnieve komentáře u knih

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Opět neskutečné. Je vidět, že Garciovi pauza dost prospěla. Přišel mi v tomto díle mnohem lepší.
No co říct, jako vždy když si myslíte, že víte jméno vraha tak je nakonec vše úplně jinak a zápletka? Masakr. Nevím co víc napsat. Úžasné jako vždy.

05.01.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Úžasné. Další díl této úžasné série. Za mě to byl zatím nejlepší díl. Uvidíme jak na tom budou ty další. Knihu jsem hltala od samého začátku. Tentokrát ale vraha známe už od začátku, po cely zbytek příběhu se přichází na další a další jeho vraždy. Opět je to úžasně napsané. Ke konci knihy už jsem pouze brečela. Jsem moc ráda, že jsme se v této knize dozvěděli další věci z osobního života hlavního hrdiny Roberta Huntera. Ačkoliv to bylo moc smutné. Úžasná kniha.

29.12.2020 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Úžasné dílo, neskutečně mě kniha chytla. Měla jsem ji přečtenou během chvilky. Úplně mě pohltila. Konec jsem vůbec nečekala.

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Opět geniální dílo, vše perfektně promyšlené. Bohužel u tohoto dílu se mi na konci nedostavil takový ten WOW efekt, myslím tedy po odhalení vraha ale sám konec byl pak velice napínavý. Ihned se jdu vrhnout na další díl. Tohle je závislost.

10.09.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Stále mě nepřestane udivovat, jak úžasné dokáže pan Carter vše popsat. Člověk jako kdyby byl součástí celého příběhu. Kniha vás do sebe doslova vtáhne. Po celou dobu se udežuje napětí a když už si myslíte, že víte kdo to udělal tak to nakonec dopadne úplně jinak. Nejspíš se z toho stala má nejoblíbenější knižní série.

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Další díl série o detektivu Robertu Hunterovi. No co říct, opět úplně famózní zážitek. Díl od dílu jsou vraždy brutálnější. Postava Alice mě velice překvapila a moc se mi líbila. Konec jsem jako vždy vůbec nečekala, když už si člověk myslí, že ví kdo je vrah tak je to najednou úplně jinak. Prostě paráda :)

09.08.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Ke knize jsem se dostala úplnou náhodou a ihned mě nadchla. Nejspíš jsem našla svého dalšího oblíbeného spisovatele. To, jakým stylem je ta kniha napsána je úžasné. Vřele doporučuji všem milovníkům kriminálek. Postava Roberta Huntera je velice zajímavá a perfektně promyšlená.

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Konečně jsem knihu dočetla, četla jsem ji od Vánoc do teď. Ale určitě to nebylo tím, že by kniha nebyla zajímavá. Prostě a jednoduše jsem měla jakousi čtenářskou prokrastinaci. Každopádně příběh je úžasný, podle mě to může hodně ženám pomoci a dát jim co přesně potřebují. Doporučuji všema deseti.

10.07.2023 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Další kniha ze série Roberta Huntera mě opět zasáhla. Tentokrát jsem si u knihy také pobrečela. Neskutečně mě to zasáhlo a opět je to bravurně napsané.

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

(SPOILER) Hlavní hrdinka Sky žije se svou adoptivní matkou. Nemají žádné technologie. Sky se učí doma ale až v 18 letech se jí podaří matku přemluvit aby mohla chodit do školy, tam zažívá šikanu protože na všechny působí jako lehká dívka. Hlavně díky tomu, že si potají po nocích vodí domů kluky. Ve skutečnosti ale s žádným nikdy nedošlo nikam dál než na líbačku. Má jednu kamarádka která jí ale hned na začátku knihy odjíždí pryč. V tomto momentě se Sky seznámí s Holderem

Tak a tady jsem si řekla, že to bude typická romantická kniha o první pubertální lásce, ze začátku tak kniha opravdu působí ale čím dál se dostáváme tím kniha nabírá úplně jiný rozměr. Nechci vám tady spoilerovat hlavní zápletku. Opět zde ale CoHo probírá velmi těžká témata. Jak vlastně vypadal život Sky před adopcí? Jak to vůbec celé vzniklo? To vše mi vyrazilo dech. Je to má teprve druhá kniha od CoHo ale vyvolala ve mně opět spoustu pocitů. Autorka to umí opravdu skvěle podat. Některé momenty mi teda přišli až moc přitažené za vlasy a celkově nereálné. Ale přesto mě kniha opravdu bavila.

11.11.2023 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

(SPOILER) Už nevím co psát, opět úžasná kniha. Přečtena jedním dechem, trochu mě mrzí, že dějová linka se hodně opakuje :/ je vrah, vraždí, neví kdo to je nic. Na konci knihy na to Hunter přijde a opět se vydá sám na místo a konfrontuje vraha. Prostě opět to samé. Jak ale říkám, tyto knihy miluji a toto je jednom jedno jediné minus :)

30.12.2021 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Tak abych se přiznala. After znám ještě z dob kdy vycházel na wattpad. Jako skalní fanoušek 1D jsem to tenkrát neskutečně hltala (jednalo se o fanfikci na člena skupiny Harryho Stylese) po nějaké době mě ale přestalo bavit čekat na nové kapitoly. Po letech jsem si na After vzpomněla a zjistila jsem, že má 5 dílů. Ihned jsem je musela mít. Po přečtení recenzí jsem se začala obávat zda se mi to bude tak líbit jako se mi to líbilo ve 13. A musím říct, že ano. Jsem nadšená. První díl jsem přečetla za 2 dny a ihned jdu na druhý. Je to mnohem lepší než film. Stále ve mě asi přetrvává taková ta naivní a romantická puberťačka která takové knihy úplně milovala :D

16.03.2021 5 z 5

Nahá před Bohem lásky Nahá před Bohem lásky Markéta Nocourová

To se ani nedalo dočíst. Neskutečná hloupost. Je to úplně šíleně napsané, knihu jsem po několika stranách zahodila a vracet se k ní nehodlám.

30.12.2020 odpad!

Do vody Do vody Paula Hawkins

Opět další skvěle dílo od této spisovatelky. Úžasná kniha. Neskutečně mě bavila.

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se mi líbila a trvalo mi dlouho než jsem ji dočetla. Musela jsem se do děje dostat ale nakonec se mi kniha líbila.

26.12.2020 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

K tomuto už asi nepotřebuji noc dodat, opět skvělé jako všechny předchozí knihy. Carter to prostě umí.

17.10.2023 5 z 5

Fantastická zvířata a kde je najít (ilustrované vydání) Fantastická zvířata a kde je najít (ilustrované vydání) Mlok Scamander (p)

Výborná kniha pro milovníky HP, ilustrace jsou překrásné, čtení jsem si moc užila.

17.10.2023 5 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Výborné pro všechny fanoušky HP. Skvěle vysvětlena historie famfrpálu. Knihu jsem měla přečtenou za chviličku.

Přiznání Přiznání Anna Todd

V tomto dílu se mi moc líbilo střídání pohledu mezi Tessou a Hardinem. Knihu jsem měla přečtenou za 1 den, přesto, že má 600 stran. Opět mě to do sebe neskutečně vtáhlo. Jsem velký romantik a tohle je přesně můj šálek kávy. Nikdy žádný vztah není dokonalý, tady těch hádek je možná moc ale je vidět, že Hardin se zlepšuje. Tessa mi přišla, že se taky snaží trochu zlepšit, takže uvidíme. Ihned jdu na další díl. Zatim to vypadá, že celou sérii přečtu za týden ????

18.03.2021 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Úžasné příběhy. Skvěle vymyšlené. Pro fanoušky HP výborná volba.