Nahá před Bohem lásky

od:


KoupitKoupit eknihu

Zapomeňte na nudnou literaturu, která zajímá leda hrstku podivínů. Teď je tu román pro všechny, kteří normálně nečtou. Nahá před Bohem lásky vypráví romantické příběhy čtyř mileneckých dvojic, s nimiž si pohrál všemocný Bůh lásky. Milujeme opravdu toho, komu to říkáme? Anebo je to jen náhradní řešení za všechny ty slavné herce, zpěvačky či sportovce, po nichž toužíme, leč marně? K těmto příběhům navíc mladá vypravěčka přidává – humorně podané – vlastní milostné eskapády, protože jí nechybí odvaha stanout před Bohem lásky úplně odhalená. Tahle knížka bude s vašima životama souviset. A navíc nad ní nestrávíte se znuděnýma ksichtama půl života. Ne, budete jí mít přečtenou, než řeknete Addis Abeba. A budete litovat, že nepokračuje, nebo že ne­existuje žádná další, kerá by byla stejně prima. A s mým životem bude tahle knížka souviset mimo jiný i tim, že ho zkrátka kus obětuju, abych jí pro vás napsala… Ne, neděkujte… Jsem chytrá, mam talent – a hlavně mam už veškerý tý „literatury“ fakt plný zuby, toho všeho naparování, přeceňování, těch tlachů, těch nedoceněných ksichtíků, těch zoufalců, co si myslí, bůhvíjaký nejsou frajeři…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/305823/naha-pred-bohem-lasky-Wes-305823.jpg 0.910
Žánr:
Literatura česká
Vydáno:, Eroika
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
-Annett-
11. říjnaodpad!

Tato kniha je tak strašná, že jsem ji ani nedočetla. Opravdu hrůza

Hospodyňka
22. záříodpad!

Mrzí mě to, ale bylo to neskutečné utrpení. Letitý rybí tuk je proti této knize to nejlepší chardonnay.

fred749
03. ledna

Tohle je bezesporu jedna z nejhorších českých knížek, které jsem za posledních pár let četl. Přimhouřit oko můžu jen díky nízkému věku autorky.

Najkol1
01.06.2017odpad!

Očekávala jsem od knihy více...po přečtení prvních stran jsem měla v hlavě tak trošku maglajz...Velice špatně se mi četlo její osobní vyprávění (ešte,dyž....), strašně mi vadila její arogance, to že je nejlepší apod..Povídky které vždy byly zakončený sexem mě extra neupoutaly. A už vůbec mě nebavilo číst jak smutek údajně zaháněla tím,že se vyspala s támhletím a tamtím. Pro mě to určitě nebyla kniha která by měla nějak souviset s mým životem a určitě to nebyla ani ta kniha kterou by jsem někomu doporučila...Za mě to teda ta "prima" kniha určitě není..

invocation11
29.04.2017odpad!

Vězte, že anotace je vskutku pravdivá! Opravdu BUDETE litovat, že neexistuje žádná další podobná kniha, chraň nás Bůh (i ten lásky)! Skutečně málokdy se autorovi na stránkách povede tak trefně popsat vlastní dílo: "Ale kdo to jako má číst? Koho to zajímá? Je to nudný, je to zdlouhavý, žádná legrace, žádný napětí, jenom nekonečný množství stránek prázdných slov," takže asi tak. Nicméně stále doufám, že šlo jen o vtip (takový literární Český sen) a autorka se teď někde chláme smíchy nad tím, jak tohle vůbec někdo může číst. Protože ač je to rádoby ze života, upocené skvělým sexem, je to prostě o h...u, jak už níže napsal kedlubajz. Fakt zbytečný plejtvání papírem a bohužel ani krásná Lelina ilustrace to nezachrání...

kedlubajz
06.09.2016odpad!

Knížka se snaží mermomocí upoutat - pěknou obálkou, mystifikací autorky, i její stylizací do šablony klasické blbé teenegarky. Dotud pěkný marketingový počin. Problém nastává ve chvíli, když zjistíte, že za úvodním příjemně provokativním balastem se neskrývá nic víc (tedy nejpozději druhou kapitolou). Kniha nemá žádný příběh ani myšlenku, a její "kapitoly" jsou jen obšlehnuté různě vypreparované pasáže z červených knihoven. Ty bohužel nenabízí ani onen oddych ženského braku, jelikož nerozvíjí žádný příběh, nýbrž mají pouze nahrávat autorčiným deníkovým intermezzům, které pokračují ve stejném duchu jako předmluva. Což je po čase nesmírně ubíjející. Zbyde tedy jenom neupřímné exhibování autorky, která se asi snaží o něco "cool" postmoderního. Takže krátce a stručně - varuju vás, je to o hovně.

gargamelka
09.08.2016

Oddychová, jednoduchá a nenáročná knížka. Jednotlivé kapitoly čtenáři autorka osvětlí svým komentářem jak, proč, kdo, co... Knížka má zajímavý název pro to mě zaujala, celkově jsem očekávala něco víc. Není špatná, ale nic extra "Tak jako na pohůdku."

Autor a jeho další knihy

Markéta Nocourová

Markéta Nocourová
česká, 1994

Uživatelé mají knihu

v Přečtených13x
v Čtenářské výzvě1x
v Knihotéce2x
v Chystám se číst4x