romika Online romika komentáře u knih

Její konec Její konec Shari Lapena

Na můj vkus moc protahované a konec...no,jakoby nebyl a vsuvka o Nancy a Neilovi vyšuměla naprázno...škoda, čekala jsem ještě nějakou spojitost, se kterou by vše dávalo lepší smysl.

19.05.2021 3 z 5

Buď v pogodě Buď v pogodě Sandra Pogodová

Příjemná oddychovka, když se chcete zasmát a vypnout. A zavzpomínat i na doby dávno minulé,bez mobilů,internetu a dalších věcí co nás ,, obírají,, o čas.

14.05.2021 4 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

No,za mě hodně dobré téma...nechtěla bych být v kůži ani Livie ani Adama,ale pro každé jejich jednání se dá najít pochopení. Skvělá kniha

03.05.2021 4 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Oproti jiným autorčiným knihám mi tahle přišla nějak moc patetická a předvídatelná. Ale jako vždy se četla lehce a rychle

19.02.2021 3 z 5

První První Kiera Cass

Taková Lanczová v moderním pojetí pro dnešní mládež, chvílemi mi pár věcí nesedělo, ale nejsem cílová čtenářka, každopádně se to přečíst dalo. Ale do dalších dílů už nejdu, nechám si to pro sebe uzavřené svatbou a radši nechci vědět co se bude dít dál.

27.01.2021 3 z 5

Než pravda vyjde najevo Než pravda vyjde najevo Tošikazu Kawaguči

Lehce rozvíjí a připomíná linku první knihy Než vystydne káva. Už se těším na další dva díly a doufám,že u nás vyjdou brzy.

06.12.2020 4 z 5

Kéž bych ti to dokázala říct Kéž bych ti to dokázala říct Hannah Beckerman

První půlkou knihy jsem se prokousávala, pak napětí povolilo a pak už jsem jen žasla, jak domněnky, strach a absolutní nekomunikace může zkazit život všem lidem v rodině. No, asi bych úplně nedoporučila, za mě dost depresivní knížka. Nechápala jsem, jak v tomhle nemluvení mohly obě sestry vůbec vyrůst a dospět a jejich matku taky ne....ale název to je výstižný...o tom žádná.

26.11.2020 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Četla jsem určitě lepší a za mě škoda nedotaženosti motivů a osob....čtu,čtu,trocha napětí a pak najednou nic a konec... chabé vysvětlení.

30.10.2020 3 z 5

Přej si opatrně Přej si opatrně Hallie Ephron

Za mě veliká škoda nedotaženosti,chybělo tomu napětí, spád a přitom tolik slibných momentů,ve finále...jsme se ani nedozvěděli nějaký pořádný motiv. Škoda a thrillerem rozhodně není každá knížka,kde je mrtvola.

08.10.2020 2 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Čekala jsem romanci s troškou erotiky jako vždycky,ale najednou tu byl psychothriler s prvky porna,pořád jsem čekala na tu romantiku a ono nic....no musim začít číst anotace. Bylo to temný a drsný a vůbec jsem to nečekala. Ale i tak doufám,že autorka na romantarny nezanevře.

18.06.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Uff, už od začátku se mi kniha nečetla lehce, pořád jsem přemýšlela, zda se nedozvím, že je Bára adoptovaná, nebo jiný důvod, který by vysvětlil to šílené chování její matky. Ale asi to tak v některých rodinách doopravdy je. Můžu jen děkovat tam nahoru, že mám úplně jiné rodiče. Celkově je mi z knížky hodně smutno, ale ne kvůli tomu konci, ten je sice smutný, ale znamenal i lehkost a osvobození.

25.02.2020 4 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

Uf, mám dočteno, dvě třetiny knihy se nic nedělo ....až ke konci, ale stejně přesně nevím co se tedy v kuchyni mezi Jamiem a Mel stalo, že udělala co udělala. Ukňouraná stará sousedka, mladá s tajemstvím, ne bůhví jakým....asi jsem namlsaná lepšími detektivkami.

24.01.2020 2 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

No,oproti ostatnim autorcinym kniham,jsem se tady docela nudila,napeti se nekonalo,cele to bylo takove psychedelicke,jeste nez se to provalilo.

17.01.2020 3 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

I kdyz trosku predvidatelny konec,kniha skvele plynula. Určitě si přečtu i další autorčiny knihy.

24.12.2019 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Kniha se mi libila,četla se dobře,trochu podobné L.Moriarty a jedné z jejích prvních knih,ale bavilo mě to,čekala jsem jiný vývoj událostí,co se Isabelle týče,takže mě příjemně překvapila.

11.09.2019 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Hodně podobné jako Manželka mezi námi, první část zdlouhavá, nic se nedělo, až jsem si říkala, jestli to není jen o Amber, ala vyprávění Daphne poskytlo nový pohled a jak se říká na každou svini se voda vaří. Takže jsem pak Amber jejího boháče docela přála. Knížka se mi líbila, přečteno za pár dní.

24.07.2019 4 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Libila se mi,stejne jako prvni autorcina kniha,dobre se cetla,nic nedrhlo,sice konec predvidatelny,ale urcite doporucuji.

27.01.2019 3 z 5

Štěstí pro lidi Štěstí pro lidi P. Z. Reizin

Knizka se četla lehce a naprosto splnila me ocekavani,a napinave akce jsem vubec nečekala i kdyz zaver uplne neprekvapil,urcite doporucuju jako sviznou oddychovku.

16.05.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Tak nejak me to spis zklamalo,asi jsem nekde zahledla poznamku,ze nic neni tak jak se zda.....tudiz jsem to cekala,asi uz jsem toho cetla dost,nebo mi to pripomina i castecne Nekdo cizi v dome,sklenicka nebo hrnek,za me celkem zklamani,prvni kniha byla lepsi.

04.05.2018 3 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Na to,ze je urcena pro jinou vekovou kategorii,jsem ji zhltla a libila se mi.

23.11.2017 4 z 5