Restang Restang komentáře u knih

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Jediná kniha od této autorky, která za něco stála. Za mne slabší 3 hvězdy.

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Jednoduché, takové nenáročné čtení, které ve mně nic nezanechalo.

12.11.2019 1 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Dobrá letní detektivka, 3 hvězdy pro začátek :)

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tak opět Bryndza je sázka na jistotu, baví mě, je fakt, že některé knihy o půl hvězdičky méně, jiné více. Ve čtení jeho knih budu pokračovat a ráda si ho koupím do své knihovny. Vy kdo čekáte Chrise Cartra, tak ho nečtěte, o tom Bryndza totiž není. A teď řádně vybočím z davu, mne totiž Bryndza baví víc než Carter, nepotřebuje tam mít tolik drsných popisů vražd.

12.11.2019 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Za mne zbytečná kniha, nebavilo mě to, nedočetla jsem. To už některé jiné knihy se mi od paní autorky líbily o chlup více. Ale kupovat si ji do své knihovny nebudu, maximálně si půjčím novinku v knihovně, protože jinak to nemá cenu pokud se její styl psaní nezlepší.

12.11.2019 odpad!

Doufejme v to nejlepší Doufejme v to nejlepší Carolina Setterwall

Smutný příběh celkem slušně napsaný. Ale čekala bych to více emočně vydařené. Kniha mě nejvíce zaujala asi tak v poslední třetině. Myslím, že kniha nijak moc nevybočuje od jiných knih k zamyšlení.. A nebo tím, že sama mám hodně za sebou, tak tolik nepřekvapila ?

12.11.2019 2 z 5

Papíroví duchové Papíroví duchové Julia Heaberlin

Toto je pro mne tak trochu rozporuplné dílo. Na jednu stranu mě to bavilo a nutilo číst, abych věděla jak to tedy je.. Ta psychologická linka a nápad nebyl špatný. Na druhou stranu to občas bylo méně zajímavé a trochu se vleklo. Zkusím možná ještě její jinou knihu. Za mě dobrá 3 s přimhouřením oka.

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Autorovy knihy nečtu popořadě (zatím). No musím vystoupit z řady nadšenců, ale pro mne se žádné wau nekoná. Ano, je to čtivé, má to spád a asi to vybočuje svým drsným popisem vražd. To asi přidá na ,,zajímavosti,, pro některé. Takže určitě si přečtu nějakou další, ale klidně si dám i pauzu od jeho knih a nebudou mi moc chybět. Takže i tato kniha tak za tři hvězdy.

Kavárnička na pobřeží Kavárnička na pobřeží Jenny Colgan

Tak bohužel, po pár stránkách jsem zavřela tuto knihu. I oddechovky mohou mít jakousi úroveň. Toto je psáno stylem pro 20 max. 25 leté dívky, ženy. Za mne o ničem, asi jsem na tuto četbu, už hodně stará. Hvězdu dávám za prostředí ve kterém se to odehrávalo, za snahu spisovatelky.

12.11.2019 1 z 5

Lidé, kteří mě znali Lidé, kteří mě znali Kim Hooper

Tak bohužel námět dobrý, styl psaní mě nezaujal, přišlo mi to rozvleklé a nebavilo mě to. Nedočetla jsem. Za námět dávám aspoň hvězdu.

13.10.2019 1 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Tak Bryndza je sázka na jistotu, čtu jeho série ráda. Jsou to pohodovky, které se dobře čtou. Je tu ovšem nějaké ale.. pátý a tento šestý díl mě bavil o trošku méně. A pachatelé toho všeho, no u jednoho z nich jsem to odhadla.. Tentokrát za 3,5*. Tak se nechme překvapit něčím dalším od autora.

22.09.2019 3 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Tak bylo to takové jednodušší než její série, ale bavilo mě to. Taková detektivka na pohodu bez velkého přemýšlení.. Její odbočení řekla bych. Konec předvídatelný u toho mladšího, u dědy tolik ne.. Tak za 2,5 *

02.09.2019 2 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Lež mě nebavila. Nehoda byla celkem dobrá a kniha Zmizelý oproti dvěma předešlým knihám mě zatím bavila nejvíc. Dobře se to četlo, takový konec jsem nečekala. Nebyl sice wow, ale nečekaný ano.

26.08.2019 4 z 5

Teď už tě vidím Teď už tě vidím Nicole C. Kear

Toto téma mi není bohužel cizí. Kniha se četla dobře, chyběla mi trochu větší hloubka, ale aspoň to bylo psáno tak, aby to nebylo příliš depresivní a občas autorce nechyběl i nadhled.

12.08.2019 3 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Další čtivý díl a opět prolínající se minulost. Tipovala jsem vraha spíš někoho jiného, ale že někdo z tohoto okruhu to bude bylo trochu předvídatelné. Jinak C. Läckberg opět nezklamala.

06.08.2019 4 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Taková milá oddychovka na léto, obsahuje pár myšlenek o životě. Ale taková ta hloubka tomu chybí.

06.08.2019 2 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Tak tato kniha mě bavila a je to takový typický psycho thriller. Trochu mi vadila ta předvídatelnost, já jsem se tedy dovtípila.. A také pro mne trochu překombinovaný závěr. Ale jinak za přečtení stojí.

20.07.2019 4 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Tak byla to taková pozvolná milá detektivka, což jsem očekávala. Trochu jsem měla problém s tím, že mě tolik nevtáhla do děje. Nicméně ten jiný styl detektivky je zajímavý a dám šanci dalšímu dílu a uvidím.

14.07.2019 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Tak další díl za mnou, Bryndza vyloženě nikdy nezklame a mám ho ráda. Nicméně opětovné odhalení vraha dost brzy mi trochu vadilo a ten ,,přestřelený,, závěr za to ubírám hvězdicku.

25.06.2019 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Výborná kniha, zajímavý námět. Rozhodně stojí za přečtení.

12.06.2019 4 z 5