radka73 radka73 komentáře u knih

Husákovy děti aneb Mistrovství světa ve lhaní Husákovy děti aneb Mistrovství světa ve lhaní Marcel Deli

Bezva knížka. Hodila mě pár desítek let nazpátek :-) Bylo super znovu prožít dětská léta a zavzpomínat si na tehdejší dobu. Dávám plný počet bodů, za vtipnost, perfektní podání a čtivost. Škoda jen, že neměla více stránek.

31.03.2015 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Autor opět nezklamal. Knihu stačí okomentovat jedním slovem: Perfektní!

31.12.2015 5 z 5

Všechno mi řekni Všechno mi řekni Lisa Jackson

Ačkoliv jsem četla, že to je nejslabší autorčina kniha, začala jsem ji číst s pochybami a jsem ráda, že jsem se do ní pustila. Autorka opět nezklamala!
Záleží na vkusu čtenáře a na jeho empatii. Pokud se dokáže do příběhu vžít, tak není o čem mluvit. Kniha umí čtenáře vtáhnout do děje. A co je cílem každé knihy. Takže za mě kniha opět super!

15.08.2015 5 z 5

Sběratelka parfémů Sběratelka parfémů Kathleen Tessaro

Oddechová kniha. Četla se dobře. Příběh, který čtenáře zavede kousek do historie a odhalí rodinné tajemství .

03.02.2017 5 z 5

Smrtelný hřích Smrtelný hřích Lisa Jackson

Četla jsem ji jedním dechem od začátku až do konce. Nudit se nebudete.

14.05.2016 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

První kniha autorky, kterou jsem přečetla. Byl tam zajímavý děj, tak se kniha dala číst ;-) Palec nahoru a uvidíme, jak si budou stát další knihy ze série.

06.03.2016 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Jedním slovem super! Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

31.01.2016 5 z 5

Tajná dcera Tajná dcera Shilpi Somaya Gowda

Krásná kniha. Stojí za to si ji přečíst. Barvité líčení arabského světa. Člověka vtáhne do děje tak, že neviděné a nezažité se stává skutečným.

25.05.2015 5 z 5

Máma, táta, děti Máma, táta, děti Carin Gerhardsen

Tak tenhle díl nezklamal. Lepší než první.

02.10.2016 5 z 5

Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Pavlína Klemm

Přečetla jsem ji docela rychle, stačily 2 večery. Děj byl poutavý. Ostatně je to dramatická kniha, která člověka chytne a nepustí, dokud ji nedočte.

18.07.2016 4 z 5

Chladná krev Chladná krev Lisa Jackson

Opět bezvadná kniha s bezvadným příběhem a napětím.

26.04.2016 5 z 5

Horká krev Horká krev Lisa Jackson

Napětí od začátku až do konce! Skvělé čtení.

26.04.2016 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Bezkonkurenční! Už, aby zase něco napsal a vydal!

26.03.2016 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Kniha, která se sama četla. Napětí čišelo z každé stránky.
Detailní praktiky zabijáka z nichž naskakovala husí kůže. Skvělý autor.

25.12.2015 5 z 5

Pastýř smrti Pastýř smrti Ethan Cross

Super kniha s rychlým spádem, ten konec mě neskutečně naštval!

16.07.2015 4 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Poutavá kniha nejen pro milovníky počítačových her. Kniha dokáže čtenáře uplně vtáhnout do děje, což se mi stalo. Neráda jsem ji odkládala, abych se mohla vyspat. Zaslouží si nejvyšší hodnocení.

17.04.2015 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Kniha neměla chybu. Zcela mě pohltila a vtáhla do děje. Zaslouží si plný počet hvězd! Už se těším na další spisovatelčiny knihy.

06.04.2015 5 z 5

Zažehnutá jiskra Zažehnutá jiskra Kristine Barnett

Perfetní kniha, která popisuje barvitě autismus a jeho úskalí života. Po přečtení této knihy jsem prozřela a mám na něj jiný pohled. Ale není autismus, jako autismus.

03.01.2017 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Pane Cartere, jen tak dál. Pište, pište,pište!

20.12.2016 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Začátek knihy byl nudný, zamotaný. Možná jsem se moc nesoutředila. Ale vyplatí se počkat, pak se do knihy zakousnete, že ji přečtete jedním dechem až do konce. Stojí to za to.

09.08.2016 5 z 5