Všechno mi řekni

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zabila vlastní dítě, nebo je další obětí téhož vraha? Ve městě Savannah má být propuštěna z vězení všemi nenáviděná Blondell O´Henryová. Před dvaceti lety byla odsouzena za vraždu své nejstarší dcery a těžké ublížení na zdraví svých dalších dvou dětí. Obžaloba tenkrát uspěla s tvrzením, že Blondell spáchala hrůzný čin proto, aby mohla být se svým milencem. Ovšem nyní její syn změnil výpověď a obrátil celý případ vzhůru nohama... Novinářka Nikki Gilletteová je odhodlána zjistit pravdu. Vedou ji k tomu důvody profesní, ale též osobní: zavražděná dívka byla totiž její kamarádka. Onoho krvavého večera jí telefonovala, chtěla se sejít a svěřit jí jakési tajemství, ale Nikki nepřišla. Zahlcena výčitkami svědomí se nyní pouští do pátrání s takovou vervou, že nevnímá, jakému nebezpečí se vystavuje. Z hlubin dvacet let starého případu se vynořují stále nové okolnosti, které tehdejší vyšetřovatel přehlédl. A pak se rozpoutá série dalších vražd. Znamená to snad, že je dívenčin vrah stále na svobodě, anebo jde o nové, ještě temnější zlo? Nikki nakonec odhalí, co se před dvaceti lety skutečně stalo, avšak odpovědi nalezne možná příliš pozdě na to, aby si zachránila život......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210765/savannah-vsechno-mi-rekni-oFx-210765.jpg 3.7168
Série:

Savannah (3.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Domino
Orig. název:

Tell Me (2013)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (41)

Kniha Všechno mi řekni

Přidat komentář
Lenkafrankova
28. července

Poslední díl série byl také celkem povedeny.

LenkaGonn
14. května

Pro mě to byla první kniha od této autorky. Mě se moc líbila. 5 Hvězdiček dávám knihám, které mě strhnou a zanechají ve mě nějaký dojem. Tato kniha byla čtivá. Rozhřešení nečekané až do posledního momentu jsem nevěděla kdo je vrah. Určitě si přečtu další knihy od autorky, protože mě to opravdu bavilo.

Lenka26
22. března

Tuto autorku mám k velké spokojenosti hodně načtenou. Každá její další kniha nezklame. Přesto bych u této mohla říci, že byla vcelku zdlouhavá, avšak zvratový konec vše vynahradí.

moudivlacek
10.12.2018

I poslední díl této série se mi moc líbil. Nikki zůstala svá, i když se stala snoubenkou Reeda, stále se žene vpřed za odhalením tajemství, aniž by si dostatečně kryla záda, a opětovně má problém s chorým mozkem, a ne jedním. Ještě že má Reeda, aby ji ze všeho dostal.
Na povrch se dostávají rodinná tajemství, která je opravdu někdy lepší nechat hluboko pod povrchem.
Super

LusSyNDA
21.08.2018

V příběhu hrálo roli tolik postav, že jsme nikdy nevěděla o koho jde :-( a to jsem četla každý den, někdy i ráno a pak večer a už jsem zase nevěděla, o kom zrovna čtu. Zápletka byla tak zamotaná, že ještě teď nevím jestli jsem to všechno pochopila dobře. Nevím, bylo to hezké čtení, ale takové moc zamotané.
Spoiler:
Jakou roli v případu hrál Roland Camp, že to tak prožíval? Nerozumím... :-(

elis0383
23.05.2018

Co dodat...ani u teto knihy autorka nezklamala

laura
22.03.2018

Tak zaprvé: Jak může dívka, která je od dětství upoutaná na kolečkové křeslo, scházet ze schodů a schovávat se za dveřmi? To pro tu chvíli najednou chodit mohla, když jinak ne? Nebo je myšleno chodit s chodítkem, ale v tom případě, jak by to nepozorovaně mohla provést?

Za druhé... V knize mnohokrát odkazovaný případ Diane Downsové se skutečně stal (byl podle něj natočený film "Malé oběti" s F.F.), co je však zarážející, je mnoho naprosto shodných rysů s příběhem knihy. Výpověď dcery, která matku dostala do vězení, ochrnutí, smrt nejstarší dcery... Tak o to tu vlastně šlo? O vymyšlený příběh, který probíhá stejně jako ten skutečný - jen jinak skončí? Upřímně, nevím, co tímhle autorka zamýšlela...

A ano, pořád se tu vlastně řešilo to samé, ale i tak mě kniha bavila. Jak to doopravdy bylo jsem uhodla chvíli před rozuzlením, hlavou mi bleskla neskutečná myšlenka: Co jestli to bylo takhle? A ono jo... Přesto jsem byla maličko v šoku... Kam člověka zavede láska a kam nenávist? Raději to nechtějte vědět...

Kerberos
13.12.2017

Nějak mě to nechytlo,takže slabší