Všechno mi řekni

Všechno mi řekni

Zabila vlastní dítě, nebo je další obětí téhož vraha? Ve městě Savannah má být propuštěna z vězení všemi nenáviděná Blondell O´Henryová. Před dvaceti lety byla odsouzena za vraždu své nejstarší dcery a těžké ublížení na zdraví svých dalších dvou dětí. Obžaloba tenkrát uspěla s tvrzením, že Blondell spáchala hrůzný čin proto, aby mohla být se svým milencem. Ovšem nyní její syn změnil výpověď a obrátil celý případ vzhůru nohama... Novinářka Nikki Gilletteová je odhodlána zjistit pravdu. Vedou ji k tomu důvody profesní, ale též osobní: zavražděná dívka byla totiž její kamarádka. Onoho krvavého večera jí telefonovala, chtěla se sejít a svěřit jí jakési tajemství, ale Nikki nepřišla. Zahlcena výčitkami svědomí se nyní pouští do pátrání s takovou vervou, že nevnímá, jakému nebezpečí se vystavuje. Z hlubin dvacet let starého případu se vynořují stále nové okolnosti, které tehdejší vyšetřovatel přehlédl. A pak se rozpoutá série dalších vražd. Znamená to snad, že je dívenčin vrah stále na svobodě, anebo jde o nové, ještě temnější zlo? Nikki nakonec odhalí, co se před dvaceti lety skutečně stalo, avšak odpovědi nalezne možná příliš pozdě na to, aby si zachránila život......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210765/savannah-vsechno-mi-rekni-oFx-210765.jpg 3.6127

Savannah (3.)

Tell Me (2013)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Domino

Kerberos
včera

Nějak mě to nechytlo,takže slabší

oleg
18. listopadu

Od Lisy Jackson mám přečtené všechny knížky a vždy se na novou knihu moc těším,je to moje oblíbená spisovatelka, která se čte jedním dechem,musím se připojit,že tato byla zdlouhavá,ale závěr to vynahradil !!!

b.safarik

Trochu se přikláním k názoru, který zde padl někde níže. Příběh je podle mě super, ale potenciál zápletky není kromě posledních stránek zcela využitý. Vadil mi obrovský počet postav, špatně se v něm orientuje, hlavní postava příliš často protlačuje potřebu napsat další knihu a tím trochu upozaďuje příběh jako takový, její osobní napojení na čin by úplně stačilo. A proboha Liso, proč se vracíme k červené knihovně? Osobně nejsem fanoušek červené knihovny, autorka mě dostala knihou Prokletí, ale v dalších dvou knihách už pro mě bylo původní zaměření autorky příliš "okaté".
Za mě tak 2,5.

lucie2371

Kniha se mi libila. Doporucuji.

orinka3

Knihu jsem odložila po prvních dvou kapitolách. Pořád to samé - rozhovory neposouvající děj a neustálé starosti jak na to, aby hrdince vyšla kniha. Zdlouhavá ukecaná nuda.

Zahirica

stále sa opakujúce komentáre dookola 20 x

MonicaMonique

Moje první kniha od autorky a musím říct, že za mě takový průměr. Hlavní hrdinka mě občas štvala svojí nerozhodností a chováním. Nejspíš ale dám ještě šanci nějaké jiné knize této autorky.

Ester71

U této autorky jsem zvyklá na větší napětí, a tak jsem malinko zklamaná. Ale i tak se kniha četla dobře, závěr mě hodně překvapil.

Jeynka

Moje první knížka od autorky a docela zklamání, do čtení jsem se musela nutit, zbytečně zdlouhavé, děj pro mě neměl žádný spád..Dám šanci ještě jiné knížce od autorky.

SilvieSisinka

Moje prví kniha od Lisa Jackson.Určitě si přečtu další...velice mě bavila.

jana3099

Moje další přečtená kniha od Lisy Jackson, její knihy se čtou velice dobře, mají zápletku, napětí a zajímavý konec, nicméně tahle kniha mi přišla dost zdlouhavá a nekonečná, ale samozřejmě jsem ji dočetla a jak jinak - zajímavý konec, zajímavé rozuzlení

aneleh18
24.10.2016

Moje prvotina od této autorky. Podle ostatních komentářů slabší, ale o to víc se těším na další knihy. Tato nebyla žádný "trhák", ale číst se dala.

sabca
18.09.2016

I když souhlasím, že se nejedná a jednu z nejlepších románu této spisovatelky, přesto se mi četla dobře a děj byl zajímavý. Hlavně konec, který určitě nikdo nečekal. Myslím si, že stojí za přečtení.

evin84
10.04.2016

Pro me byla zatim tato kniha nejslabsi od Lisy. Nejak jsem se do ni nemohla zacist.

Evik30
23.02.2016

Velmi zajímavý příběh i když bych knihu zařadila mezi oddechovou detektivku. Nijak moc napětí. Příběh ženy která byla obviněná z vraždy své dcery. A jak to dopadlo . . .? To už si přečtěte v této knize.

FlexiMZ
17.01.2016

Takhle kniha možná patří do těch slabších od Lisi, ale já prostě nemůžu jinak než dát 5 hvězdiček! Tahle spisovatelka je prostě dokonalá! :D Ať si kdo říká co chce, ale ještě se mi nestalo, že bych během posledních 30 stránek zažila takový zvrat u toho, kdo je vlastně vrah. Já nemůžu jinak, než říct: Další skvělá Lisina práce!

Anwiel
10.12.2015

Ke knize jsem se dostala úplnou náhodou, kdy na konci festivalu rozdávali knihy z knihovničky. A jsou neskutečně ráda, že jsem si vzala zrovna tuhle. Kniha se mi líbí, je čtivá a příběh je zajímavý. Určitě si ráda pořídím další knihy autorky.

Mandalka74
29.08.2015

Kniha se mi líbila. Přečtu si i nějaké další knihy od této autorky.

Vikina333
20.08.2015

Velice naivní a oddechové...

radka73
15.08.2015

Ačkoliv jsem četla, že to je nejslabší autorčina kniha, začala jsem ji číst s pochybami a jsem ráda, že jsem se do ní pustila. Autorka opět nezklamala!
Záleží na vkusu čtenáře a na jeho empatii. Pokud se dokáže do příběhu vžít, tak není o čem mluvit. Kniha umí čtenáře vtáhnout do děje. A co je cílem každé knihy. Takže za mě kniha opět super!

jasmína
30.07.2015

Tentokrát se to Lise moc nepovedlo, do půlky to šlo, ale pak jsem se knihou prokousala ke konci dost rychlým tempem, vleklo se to totiž určitě pomaleji než jako ten had v ději.....

marienkal
25.06.2015

Nejslabší díl z celé série. Dočetla jsem jen, že jsem četla předcházející části ze Savannah. Kdybych tohle četla jako první knihu od autorky, o další bych už zřejmě neměla zájem.

TaLu
17.06.2015

Doporučuji číst sérii ( alespoň druhý a třetí díl) postupně.
Pro mne bylo prima, dozvědět se další kus příběhu i vztahů hlavních hrdinů.
Nakouknutí do života novinářů mi přišlo věrohodné.
Také je zajímavé, že knihu v sérii píše autorka vždy z pohledu jiného hrdiny.
Pár zajímavých postav, které by mohli příště "vyprávět" svůj příběh tam ještě určitě je, takže se docela těším, pokud bude další.....

gama
18.04.2015

Opět moooc pěkné čtení!!!

TereziaH
17.04.2015

První zkušenost s autorkou. Pěkně napsané a napínavé. Určitě si přečtu ostatní knížky.

Gina11
13.04.2015

Zatím nejslabší kniha autorky, ani jsem to nedočetla, byla jsem dost zklamaná....

Acquenta
16.03.2015

Byla to má první kniha od téhle autorky, takže nemohu porovnat s ostatními díly. Příběh se mi líbil, ale někdy jsem měla pocit, že se v knize stále nic neděje. Co kapitola, tak se děj nikam neposouval. Ale za mě dobré čtení :-)

Palele
22.02.2015

Kdysi jsem její knihy četla ráda. Bohužel je čím dál víc znát, že Lisa Jakson se věnuje i psaní romantických románů, což není zrovna můj šálek kávy. Zkrátka mám poslední dobou pocit, že autorka zasedne k psacímu stroji a občas zapomene, co že to vlastně píše. Když si koupím thriller, očekávám thriller a tak sbohem milá Liso, strávila jsem s tebou mnohou příjemnou chvilku, ale v nejlepším se má přestat a tvé knihy jsou pro mě už teď spíše utrpením.

Šánka
04.02.2015

Mně se kniha líbila i když se tam řešil 20 let starý zločin a nebyly tam mraky mrtvých. Lisa J.si svoji laťku drží, bylo to opět napínavé a dobře čtivé. Ale...jednu *dávám pryč za ten konec. Docela jsem nepochopila, proč byly postřeleny ty dvě malé děti. A to spisovatelka mívá vždy parádní finále a rozpletení příběhu.

Selinute
12.01.2015

Nejslabší co jsem zatím od této autorky četla.