Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu

Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404353/mid_svetelna-poselstvi-z-plejad-2-kK3-404353.jpg 4 168 36

Další poselství a nové informace, velké množství cvičení, symboly a číselné kódy, vědění o nových kosmických dětech, energetických implantátech, světelných ochranách, aktivaci krystalů a léčení. Hlavní téma knihy tvoří léčebné techniky, aktivace DNA a vstup do kosmické energie. "Zůstaňte ve své lásce a dávejte vaši lásku dál." - Plejáďané Plejáďané jsou bytosti s vyšší vědomostní úrovní, pomáhající našemu spirituálnímu růstu. Poskytují nám vědění o zákonech kosmu, o vlivu mimozemských civilizací na naši lidskou společnost, informace o padlých andělech a energetických implantátech, ale také o energetické stravě, zdravé životosprávě, zaktivování našich krystalů a ochraně před negativními vlivy, o nové generaci kosmických dětí, energetickém čištění krevního oběhu, jakož i symbolech a kódech, které nám pomáhají při léčení a samoléčbě. Každá kapitola je nabita pozitivní energií a naladěna přímo na frekvenci čtenáře. Nová poselství obsahují opět velké množství cvičení. Zaměřují se na léčebné techniky, znovunavázání původních. Pavlína Klemm, se narodila v České republice, v Podkrkonoší, nyní žije v blízkosti Mnichova a věnuje se psaní knih. Pořádá semináře a přednášky v německy mluvících zemích a také v České republice. Od svého dětství je v kontaktu s bytostmi světelného světa. V roce 2020 dotisk pod ISBN 978-80-87426-48-7.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Alman (Jiří Alman)

Lichtbotschaften von den Plejaden. 2, Wiederanbindung an die kosmische Urkraft , 2016

Ophelie
10.07.2023 5 z 5

Kniha, která mě zaujala svou obálkou i názvem a která je pro mě plná nejen pozitivních frekvencí (doslova čtenáře "nabíjí" pozitivní energií, zvedá náladu a víru v lepší zítřky), ale je plná i užitečných cvičení a velmi zajímavých informací (mnohé přečtené stále ještě "vstřebávám"). Každopádně knihu doporučuji všem "probouzejícím se" (i probuzeným) lidičkám.
@Lady Greystoke - předchozí komentáře mylně patří ke knize "Zmrzačená" od autorky Khady Sylla - jejíž chybné spoluautorství u této knihy od Pavlíny Klemm bylo administrátorem po nahlášení již vymazáno, ale ty komentáře už asi vymazat nejdou. Kdo tuto knihu četl, pozná, který komentář k ní patří a který je tu omylem a patří ke knize Zmrzačená.

Lady Greystoke
18.04.2023 5 z 5

Nádherná kniha plná světla, lásky a užitečných cvičení.
Nechápu naprosto vůbec komentáře níže. Knihu jsem přečetla a nic takového v ní není. Nechápu ani spoluautorství další osoby zde uvedené. V knize se její jméno ani nic, co by s ním byť jen zdánlivě souviselo, nevyskytuje.
Dodatek: Je zvláštní, že kniha vyšla v roce 2019, ale nejstarší komentáře jsou z roku 2011. vysvětlí mi to někdo?

Nofar197
05.12.2022

"Jsou i dobré tradice, ale tahle je strašlivá. " Výstižnější vyjádření aby pohledal.

lalela
09.11.2022 4 z 5

Opět jedna z knih, ve které nahlédneme do jiné kultury, jiných zvyků, jiného života. I když je to kniha hodně smutná, je krásně čtivě napsaná. Sledujeme osudy malé Khady, která nás přivádí do vesnice, ve které se narodila a žila do doby, než ji provdali. Přiblížuje nám, jak vypadá sňatek, v kolika letech se dívky v Senegalu vdávají, jak to chodí v tradičních senegalských rodinách. Hlavní slovo má muž, žena není vůbec nic, jak to ostatně bývá v muslimském náboženství. Žena musí poslouchat muže, ale Khady se vzepře, i když ji to stálo mnoho a mnoho úsilí. Smutná knížka, asi by nikdo z nás neměnil.

stastnyctenar
18.10.2021 5 z 5

Opět super kniha. Děkuji, že se mi potvrzují dříve získané informace. Doporučuji.

Aaloha
24.08.2021 4 z 5

Neskutečný, že se něco takového děje stále i v dnešní době. Náboženství a muži ovládají životy žen, jako kdyby to byly jen věci a ne živé bytosti. Kniha se mi četla dobře.

lenka6751
05.01.2021 5 z 5

Smutná kniha, ale čtivá a pravdivá. Je třeba znát i jiné kultury.

vemrazik
14.12.2020 5 z 5

Kniha na mé oblíbené téma - jak žijí lidé v jiných kulturách a pohnuté osudy žen. Moc dobře se mi četla, ale je pravda, že je to čtení dost smutné, obzvlášť s přihlédnutím k tomu, že jde o skutečný příběh.

Monuli36
21.11.2020 5 z 5

Smutný příběh.Kniha mě moc bavila

petulik330
29.05.2020

při čtení této knihy mi běhal mráz po zádech. Nedokážu pochopit to, jak může někdo dobrovolně dovolit člověku aby tak ublížil a zmrzačil jejich dítě. I z pohledu náboženství.
Kniha byla poučná ale bylo mi s ní někdy blbě.

Josh
11.05.2020 3 z 5

Tradice, náboženství nebo manipulace a moc mužů? Téma této knihy není omezeno „jen“ na obřízku žen, resp. už děvčat nebo dokonce dětí, ale autorka si klade otázky postavení žen komplexně, stejně jako žije svůj život v prostředí nejprve ve svém rodném Senegalu a poté ve Francii.

Vlastní styl je čtivý, i když se někdy řada věcí a myšlenek opakuje. Není to úplně na škodu, jde o zdůraznění chování účastníků a hloubku osobního prožitku.

V závěru knihy je příběh autorky uveden do kontextu s progresem mezinárodního postoje k postavení žen a co se za desítky let změnilo a co ne. Jde o velmi osobní knihu a velmi silnou ženu, takže kniha stojí za přečtení. Není jen pro ženy, spíše by ji měli číst muži a třeba se zamyslí nad rozdílem mezi feminismem a rovnoprávným životem.

Radka1911
03.04.2020 4 z 5

Opravdu silný příběh dle skutečných událostí, knížka je čtivá, surová, po přečtení podobných knih si vždycky říkám - Proč?

janina pako
02.02.2020 5 z 5

Kniha se mi moc libila, je to pribeh podle skutecne udalosti, občas jsem u toho i brecela.

misa7369
19.06.2019 5 z 5

Tuhle jsem četla dvakrát a vždy jsem brečela, hodně silný příběh. Hlavně podle skutečné události

Mikako
20.10.2018 5 z 5

Kniha, která ve mě vyvolala hodně emocí. Tím spíš, že se nejedná o smyšlený příběh, ale biografii.

Mufa
21.03.2018 5 z 5

Na podobné téma mám přečteno spoustu knih, tahle je jedna z těch povedenějších.
Překvapuje mě, že mě to pořád ještě vytáčí, když čtu, co se ve světě ženám děje. A fandím každé, která se pokusí vzepřít, musí v sobě najít velkou odvahu. Vymývají všem děvčatům mozek odmalinka.

Jája92
27.01.2018 4 z 5

Naprosto úžasná kniha, která mě pohltila od začátku do konce. Je naprosto nepředstavitelné, co se může v odlišném "světě" dít tak nevinným a bezbranným holčičkám.

tezzpoletsar
29.12.2017 5 z 5

díky Bohu za civilizovanou zemi bez těchto drastických zásahů/zvyků/náboženství... obdivuju Khady, že se nedala a celou dobu se rozvíjela a rostla.. i přes nepřízeň osudu, podmínek a všeho. Velký obdiv za to, co zvládla a že bojuje za ostatní dál!

Elis1528
06.08.2017 3 z 5

Khady je pro mě statečná žena, která podstoupila obřízku v tak mladém věku. Popisování jak vše začala a probíhalo, mi vyrazilo dech. Bohužel taková tradice se tam drží až dodnes..
Nedokáží si představit, jaká bolest a utrpení to musí pro pro mladé, malé dívky být. Celou situaci, jak vše probíhalo, si ponesou až do konce svého života.

JIVaJaH
20.04.2017 5 z 5

Khady byla velkou bojovnicí za svou svobodu. Úžasná energie! Měla také velkou výhodu oproti některým dalším africkým ženám...podporu svých rodičů, prarodičů a sourozenců.
Přestože byla obřízka právně zakázána, někteří lidé za toto mrzačení odsouzeni, bohužel je jistě na světě dost fanatiků, kteří ji provádějí dál!
Pro osvětu doporučuji číst ve všech koutech....

esoterismus, ezoterika

Pavlína Klemm
česká, 1970
2017  88%Poselství Plejáďanů
2019  83%Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu
2021  93%Plejádské léčivé symboly
2021  100%Světelná poselství z Plejád 5: Vaše klíče ke Zlatému věku
2021  100%Světelná poselství z Plejád 6: Život v páté dimenzi

Kniha Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu je v