popeluška popeluška komentáře u knih

Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Moje druhá kniha od autora a opět velká spokojenost. Kniha se čte jedním dechem. Těším se na další knihu od autora :-)

16.01.2021 5 z 5

Birthday Girl Birthday Girl Haruki Murakami

Kniha se četla moc hezky a ilustrace tak ty jsou nádherné. Umocní zážitek ze čtení :-)

06.01.2021 4 z 5

Jako v nebi, jenže jinak Jako v nebi, jenže jinak Aleš Palán

Nádherná kniha moc mě bavila.Užila jsem si ji a nádherné fotografie doplnily pěkný pocit ze čtení :-)

03.01.2021 5 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Druhý díl série byl opět pěkný.Pohodové čtení které jsem si maximálně užila :-)

13.12.2020 5 z 5

Sběratel sněhu Sběratel sněhu Jan Štifter

Měla jsem od knihy velká očekávání, která se splnila na deset hvězdiček. Jsem z knihy nadšená, opravdu hodně moc. Těším se na další knihy od autora.

30.11.2020 5 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Moje třetí kniha od autora.....nádherné ilustrace dotvoří úžasný zážitek ze čtení, který právě po dočtení knihy mám.

17.11.2020 5 z 5

Amálie Zubatá a zloděj paměti Amálie Zubatá a zloděj paměti Laura Ellen Anderson

I ve třetím díle jsem strávila moc hezké chvilky :-) opět úžasné

17.11.2020 5 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Čekala jsem od knihy krásný vánoční příběh a ten jsem také dostala. Milé, pohodové čtení.

14.11.2020 5 z 5

Temné království Temné království Carmen Bin Ladin

Kniha se mi velmi líbila. Byla hodně moc zajímavá a četla se hezky. Jsem ráda, že jsem si jí mohla přečíst :-)

08.11.2020 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Chtěla jsem pohodovou knihu a to jsem také dostala:-) Kniha se mi moc líbila.Čte se moc krásně :-)

07.11.2020 5 z 5

Tvýma očima Tvýma očima Peter Høeg

Kniha se četla moc hezky, zajímavé téma, které mě bavilo.Musím na knihu pořád myslet....

01.11.2020 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Hodně zvláštní kniha...nevím co víc dodat. Snad jen přečíst si ji :-) čte se dobře... a nejde přestat.

25.10.2020 4 z 5

Kvítek karmínový a bílý Kvítek karmínový a bílý Michel Faber

Tak tato kniha je naprostý skvost :-) Chtěla bych číst ještě další a další stránky. Velmi krásně napsaná a jsem ráda, že ji mám ve své knihovničce.

23.10.2020 5 z 5

Tato kniha je velmi podařená, moc se mi líbilo čtení formou rozhovorů. Jako bonus nádherné foto :-)

29.09.2020 5 z 5

Možnosti milostného románu Možnosti milostného románu Jan Němec

Hodně ale opravdu hodně zajímavá kniha. Ale líbila se mi ....a dlouho na ni nezapomenu :-) Grafické zpracování knihy moc hezké.

16.08.2020 4 z 5

Amálie Zubatá a jednorožčí páni Amálie Zubatá a jednorožčí páni Laura Ellen Anderson

Opět nádherné oddechové čtení, plné ilustrací.

01.08.2020 5 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Kniha se četla výborně od začátku až do konce. Za mě ano, líbila se mi moc :-) jen mít u čtení sklenici vody.....

30.07.2020 5 z 5

Pramen života Pramen života Thomas Thiemeyer

Třetí díl, se mi líbil úplně stejně jako dva předchozí. Kniha se četla moc pěkně, splnila mé očekávání.Takže plný počet *****

16.07.2020 5 z 5

Sladké odpuštění Sladké odpuštění Lori Nelson Spielman

Krásná kniha, mám z ní pěkný pocit.Četla se lehce, oddechově :-). Co víc si přát ? snad jen další knihu od paní autorky :-)

06.07.2020 5 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Kniha se moc dobře četla, na to že se mi do ní nějak nechtělo...tak jsem velmi spokojená :-) líbila se mi. A jako bonus krásné zpracování knihy. A Rogerův playlist úžasný :-)

19.06.2020 5 z 5