Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když k Martinovi přišla nepálská sestřička, aby mu píchla morfium, pocítil obrovskou úlevu. S hrůzou si uvědomil, že tuto úlevu necítí díky tomu, že je to všechno za ním, ale z prostého faktu, že už ho konečně nebude léčit PJ, který si pod slovem hygiena představoval půl litru slivovice. Pozor! Nečtěte tuto knihu, pokud: * si nepamatujete, kdy jste se naposledy zasmáli; * berete se příliš vážně; * jste nudní a prudérní; * máte společného s přírodou pouze to, že jste svým SUV kdysi srazili ovci. „Nestíhám kulit oči, jak je skvělá!“ Jan Žižka z Trocnova „Konečně jsem měla v ruce něco pořádného ke čtení.“ Socha Svobody „… a teď už mohu v klidu zemřít.“ Elvis Presley...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393044/big_neuveritelne-uveritelne-prihody-z-h-3bY-393044.jpg 4.494
Nahrávám...

Komentáře (48)

Kniha Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor

yetti09
včera

Skvěle napsaná kniha. S autorem máme stejný smysl pro humor, takže už mám objednané ostatní jeho knihy.
Jediný problém, který mám je, že 112 stran mi příjde opravdu málo, na vydání knihy. Větší smysl by mi dávalo, vydat všechny tři krátké kňížky z hor, v jedné knize.

Katka2382
29. května

Za mě o něco lepší než jednička.


lucakuca
01. února

O děkuji převelice za báječný a vysmátý den! Moc jsem se bavila a obtěžovala kolemjdoucí předčítáním!
Cestujte a pište! To neni rada, to je příkaz! :-)

lenkaabooks
13.09.2022

Úsměvné vzpomínky z treků po Islandu, Peru, Nepálu a Korsice. Každé zemi patří jen pár stran a fotek. Bavila jsem se, tato parta lidí vypadá fajn, rádi si ze sebe utahují. Například hra na Dement dne, který je pak povinen přečíst jednu kapitolu z jisté známé knihy. Nebo mě pobavila úvaha, proč Marie Terezie zavedla povinnou školní docházku.

Gibis
17.05.2022

U knížek se směju jen zřídka, ovšem tyhle druhé příhody z hor jsem opět prochechtala, stejně jako díl první :) Člověk má vážně chuť vyrazit na cesty s podobně zábavnou partičkou, ale jsem si celkem jistá, že do smíchu jim tak často není a zábavné jim to přijde až když později vzpomínají s nohama na stole :) Já doporučuji a moc se těším na další trekařské historky téhle skvělé party lidí.

Bedřich63
11.05.2022

Na pár stránkách nastíněny příhody party trekařů tentokrát na výpravách na Island, Korsiku, Nepál a Peru. Stručné vyprávění některých příhod z treků je doplněno o krásné fotky a krátké příběhy z historie a hor. Rád si přečtu i třetí autorovu knihu, už i jen proto, abych zjistil, zda Vedoucí kuře je ještě schopné zúčastnit se dalších dobrodružství.
Tyto úsměvné útlé knížečky mě docela baví, ocenil bych trochu více slov a popisu.

janka84
31.01.2022

Útlá knížečka, akorát tak na jedno deštivé odpoledne. Komu se líbí vodácko-horácke příběhy Zdeňka Šmída, určitě v jejím výběru nešlápne vedle.
Chystám se i na další díly.

Manantai
08.08.2021

Inspirativní knížka, která dokáže člověka navnadit, aby někam vyrazil!
Je to moc fajn počtení na jedno odpoledne, kdy se rozhodně nebudete nudit

1