Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor

Když k Martinovi přišla nepálská sestřička, aby mu píchla morfium, pocítil obrovskou úlevu. S hrůzou si uvědomil, že tuto úlevu necítí díky tomu, že je to všechno za ním, ale z prostého faktu, že už ho konečně nebude léčit PJ, který si pod slovem hygiena představoval půl litru slivovice. Pozor! Nečtěte tuto knihu, pokud: * si nepamatujete, kdy jste se naposledy zasmáli; * berete se příliš vážně; * jste nudní a prudérní; * máte společného s přírodou pouze to, že jste svým SUV kdysi srazili ovci. „Nestíhám kulit oči, jak je skvělá!“ Jan Žižka z Trocnova „Konečně jsem měla v ruce něco pořádného ke čtení.“ Socha Svobody „… a teď už mohu v klidu zemřít.“ Elvis Presley...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393044/big_neuveritelne-uveritelne-prihody-z-h-3bY-393044.jpg 4.478

Kniha Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor

Manantai
08.08.2021

Inspirativní knížka, která dokáže člověka navnadit, aby někam vyrazil!
Je to moc fajn počtení na jedno odpoledne, kdy se rozhodně nebudete nudit

happy-smile
14.06.2021

Krátké, úsměvné, trochu nás to provede zajímavými místy jako Island nebo Nepál. Ideální na zkrácení chvíle třeba v mhd.

kaffa
02.04.2021

malé okénko do radostí a strastí lidí na cestách, pobavilo, ale klidně to mohlo být o trochu delší a fotek mohlo být taky víc.... prostě, dokázalo to navnadit na toulání po venku ;-)

Arwen777
09.03.2021

Taková knížečka pro radost a potěchu srdce.
Nejsem trekařka a ani nejsem fanda cestopisů. Ale tady bylo popisů cest, krajiny a ostatních v cestopisech důležitých věcí tak akorát, aby se člověk pokochal, zato humor, příběhy o kamarádství a dobrodružství hrály hlavní roli. Připomnělo mi to výpravy s naší partou a opravdu jsem si znovu užila všechny ty situace, kterým se na cestách (ať už cestujete jakýmkoliv způsobem) nevyhnete a které se pak předávají potomkům a slouží jako zdroj zábavy po dlouhá léta.
Krásně napsané, doplněné nádhernými fotografiemi, prostě naprosto dokonalé počteníčko, když se chcete pobavit a odpoutat se od všedního dne. Doporučuji všem milovníkům přírody a dobrého dobrodružství.

harena
21.01.2021

Moc pěkná kniha, u které se budete nejen usmívat, ale i smát nahlas. A jestli ještě milujete hory, můžete si užít alespoň v duchu treky na Islandu, Korsice, Nepálu a nebo dokonce v Peru Huayhuash trek. Moje druhá kniha od Martina Úbla. Psát s humorema a nadhledem o zajímavých věcech málokdo umí a já se těším na třetí a asi poslední knížku. Líbily se mi i jejich literární vsuvky a perličkou na dortu byly i překrásné fotografie. Autorovi děkuji, opravdu jsem si čtení užila, doporučuji proti depresi a splínu :))))

Jarka_rybář
19.01.2021

Opravdu velmi pěkná, legrační sbírka příhod z rozmanitých treků. Hodně jsem se u ní nasmála. Hvězdičku hodnocení ubírám jen za to, že mi občas chyběl kontext; ráda bych se o jednotlivých výpravách dozvěděla více...

popeluška
16.01.2021

Moje druhá kniha od autora a opět velká spokojenost. Kniha se čte jedním dechem. Těším se na další knihu od autora :-)

SkiEver
15.01.2021

Parádní knížka! Krásně napsaná, super fotografie, a stejně jako první díl opravdu pobaví. :-) Jen škoda, že není delší.