Neuvěřitelné příhody z hor

Co se stane, když expedici vede gumové kuře? Jaké jsou typické sny na treku? Jak to dopadá, když chlapec vezme svoji přítelkyni na 14 dní mimo civilizaci? Ač se může na první pohled zdát, že se úsměvné a někdy až k smíchu přivádějící příběhy z této knihy odehrávají v čistě horském prostředí, není tomu tak. Během čtení čtenář zjistí, že jsou to příběhy napsané životem a o životě každého z nás. A jako i v životě, tak i na horách zdoláváte vrcholy i pády, ale s partou kamarádů jde všechno líp....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359467/neuveritelne-prihody-z-hor-23P-359467.jpg 4.3124
Literatura česká, Cestopisy a místopisy
Vydáno, CPress

Kniha Neuvěřitelné příhody z hor

Arsi

Velmi vtipná kniha, která musí každému zvednout náladu. Dost jsem se u ní bavila. Jak je vidět i neuvěřitelné se stává uvěřitelným. Moc se mi líbila a určitě sáhnu i po další knize Martina Úbla.

Dagmar76
22.10.2020

Veselé historky z cest po horách, humor a nadhled. Geniální přirovnání. Škoda, že byla tak krátká....

Marketplace
03.08.2020

Parádní historky, člověk knihu přečte skoro jedním dechem. Sám jsem párkrát s partou v horách byl, tak není problém vžít se do určitých situací, které autor popsal. Za mě jednoznačně 5*.

adam5955
15.06.2020

zadne veledilo, ale vyborne se to cte, je to vtipne, krasne zpracovane a jde videt, ze je to psano, prozito a vydano s laskou. Idealni do batuzku na chatu do hor

sandokan46
31.03.2020

Skvěle vtipně napsané příběhy, smál jsem se skoro pořád. A taky jsem byl v duchu někde na túře. Jako oddechovou četbu rozhodně doporučuji.

Horal123
17.03.2020

Velmi hezká knížka, zejména pro milovníky hor. Mezi knihami s podobnou tématikou to není úplný top, ale v žádném případě nelituji, že jsem si jí přečetl. A už teď se těším na četbu další autorovy knihy Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor.

Pheobe20
22.02.2020

Kniha je velmi čtivě napsaná s velkou dávkou humoru. Je evidentní, že se sešla suprová parta s podobnou zálibou v cestování a turistice. Po přečtení této knihy jsem měla chuť také někam vyrazit a zažít nějaké dobrodružství. Člověk po přečtení této knihy má chuť někam vyrazit za podobnými zážitky.

veselaa
04.02.2020

Také přečteno kvůli čtenářské výzvě,je to vtipně napsaná kniha,pobavila mě a určitě to byla dobrá volba