Neuvěřitelné příhody z hor

Co se stane, když expedici vede gumové kuře? Jaké jsou typické sny na treku? Jak to dopadá, když chlapec vezme svoji přítelkyni na 14 dní mimo civilizaci? Ač se může na první pohled zdát, že se úsměvné a někdy až k smíchu přivádějící příběhy z této knihy odehrávají v čistě horském prostředí, není tomu tak. Během čtení čtenář zjistí, že jsou to příběhy napsané životem a o životě každého z nás. A jako i v životě, tak i na horách zdoláváte vrcholy i pády, ale s partou kamarádů jde všechno líp....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359467/big_neuveritelne-prihody-z-hor-23P-359467.jpg 4.2143

Kniha Neuvěřitelné příhody z hor

Sandalkar

Prijemne pocteni, pri kterem me svrbely pohorky, vedouci kure je sympatak na entou. Taky kvituju popis dynamiky skupiny v prubehu vyprav i let, bez prikras ale s vtipem. Doporucuji.

kusma

Vtipná, pohodová knížka. Na odreagování super, i nahlas jsem se zasmála.
Určitě si přečtu i další.

Bedřich63

Jsem rád, že jsem se nechal inspirovat zde na Databázi knih svými oblíbenými čtenáři. Tato kniha nepostrádá vtip a popis cestovatelských příhod je autentický. Rád si přečtu pokračování.
K tomuto způsobu cestování jsem nikdy nenašel odvahu, vždy se vydávám na cesty, kde je naplánován nocleh a mnohdy i detailně denní program. Plánuju to obvykle sám, služeb cestovek využíváme jen výjimečně.
Tady jsme mohli společně s partou mladých cestovatelů nahlédnout pod pokličku toho, co obnášejí vícedenní treky Na Slovensku, Ukrajině, v Rumunsku, Černé Hoře, Bosně a Hercegovině, Nepálu a také na Madeiře a Krétě.
Všude je krásně, když to člověk chce vidět a má ten dar.

DuncanIdaho
18.09.2021

Martin Úbl napsal dobré dílko. Některé příhody jsou opravdu neuvěřitelné. Celá kniha je mírně úsměvná, je tam ale několik velmi ftipných okamžiků. Již dlouho jsem se žádné knize tolik nenasmál jako této.

LunaL.
20.07.2021

Trochu jiná cestovatelská knížka. Krátké kapitoly plné vtipných historek z hor. Doplněno úryvky z deníků a fotografiemi z cest. Na odpočinek ideální :)

Zuzvil
17.06.2021

Ke knížce bych se nedostala, ale doporučila mi ji skvělá žena s podobným vkusem na knihy, tak jsme si řekla proč ne. Bála jsem se hlavně té humorné stránky, protože mě většina humoristických knih (co jsem dosud četla) buď nebavila vůbec nebo se četly dobře, ale ani jednou jsem se nezasmála (a už vůbec ne nahlas), tady musím říct, že mě to opravdu bavilo, usmívala jsem, pochichtávala, bylo to příjemné čtení, kde se velmi lehkou formou dozvídáme o putování partičky lidí v různých horách. K přečtení a odlehčení dne určitě doporučuji.

happy-smile
19.05.2021

Tak nějak jsem od toho čekala trochu víc. Za mě tam moc vtipných situací nebylo, ale možná je to proto, že prostředí několikadenních horských výšlapů je pro mě docela neznámé... Ale kniha je krátká a nakonec jsem se do toho přece jenom dostala. Díky její délce ještě možná dám šanci i dalším dílům.

Macek1978
18.05.2021

U mě dobrý! Vřele doporučuji přibalit od batohu a vyrazit do kopců !