Neuvěřitelné příhody z hor

Co se stane, když expedici vede gumové kuře? Jaké jsou typické sny na treku? Jak to dopadá, když chlapec vezme svoji přítelkyni na 14 dní mimo civilizaci? Ač se může na první pohled zdát, že se úsměvné a někdy až k smíchu přivádějící příběhy z této knihy odehrávají v čistě horském prostředí, není tomu tak. Během čtení čtenář zjistí, že jsou to příběhy napsané životem a o životě každého z nás. A jako i v životě, tak i na horách zdoláváte vrcholy i pády, ale s partou kamarádů jde všechno líp....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/359467/neuveritelne-prihody-z-hor-23P-359467.jpg 4.3100
Literatura česká, Cestopisy a místopisy
Vydáno, Computer Press (CPress)

Kniha Neuvěřitelné příhody z hor

Liduka
26.10.2019

Přečteno kvůli čtenářské výzvě a byla to fakt bomba. Zasmála jsem se a dozvěděla se něco nového o horách a také o lidech, kteří po nich chodí :-) rozhodně doporučuji k přečtení.

Drahuš
29.08.2019

Perfektní kniha, smála jsem se jak trhlá. Neuvěřitelné příhody, které opravdu pobaví. Vřele doporučuji.

makacek
12.08.2019

Vtipne psane, oddychove.

work
08.08.2019

Kéž by vycházelo víc takových knížek, protkaných optimismem a hřejivým teplem lidské sounáležitosti. Příběhy jsou natolik dobře napsané a natolik civilní, že člověk nemá problém se okamžitě s některým z protagonistů ztotožnit, a trampoty a radosti, které jsou tu popsány, můžete v malých obměnách zažít třeba i uprostřed města. Sice si neobjednávám v restauraci hned celou stránku z jídelního lístku, ale když se ocitnu v zemi, kde názvy pokrmů skutečně nerozluštím a s obsluhou se nedomluvím, neomylně si pokaždé vyberu taky ledvinky.
Chcete-li si dát "knížku do ucha", pohledejte skvěle načtenou audioverzi!

popeluška
02.08.2019

Tak tato kniha je tak suprově napsaná, že jsme se s manželem nasmáli a užili si ji co to jen šlo :-) určitě si pořídíme i další knihu od autora.

Richisa
30.07.2019

Povedená kniha. Pěkně provedená, krásné fotky, dlouho jsem se u knihy takhle nenasmála. Hory mám moc ráda a tohle mi opravdu sedlo...

crazyslunicko
17.07.2019

Opravdu neuvěřitelné příhody z hor, kdy má člověk pocit, že je s touhle partičkou v horách a zažívá s nimi dobrodružství. Již na začátku mě zmátlo představení hlavních postav a o kuřeti jsem si nemyslela, že je to kuře, ale opravdu živý člověk. Trochu mě zmátla příhoda s kuřetem, kdy se šprajcnul v autobuse a porouchal se a došlo mi to :D Člověk má hned chuť jít do hor a načerpat čerstvý vzduch do plic. Ikdyž jejich trampoty bych nechtěla zažít. Třeba nedostatek vody, málo jídla, špatná hygiena, zima, déšť, bouřky... no nic moc. Myslím si, že tyto výpravy do přírody jsou opravdu jen pro odvážné a překvapuje mě, že to absolvovali i holky. Nějaký trek na víkend možná i na týden je zvládnutelný, ale 2 - 3 týdny? Nedokážu si představit tu obří krosnu narvanou jídlem a pitím a ještě k tomu stan a spacák.

Gibis
07.07.2019

Na knize je upozornění: Tuto knihu nečtěte, pokud si nepamatujete, kdy jste se naposledy zasmáli. No já se u knihy přímo chechtala :) Velmi zábavné čtení :) Často mě přepadla touha být na těchto veselých výpravách taky přítomna, ale dobře si uvědomuji, že některé historky jsou úsměvné a vtipné až při vyprávění a vzpomínání a realita je poněkud dramatičtější.
Pobavilo, potěšilo a těším se na další příběhy této partičky :)