Lehce neuvěřitelné příhody z hor

Lehce neuvěřitelné příhody z hor https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456565/bmid_lehce-neuveritelne-prihody-z-hor-ftQ-456565.jpg 4 65 25

"Nová dávka neuvěřitelných příhod z hor" Příhody z hor jsou zpátky a s nimi nová dávka neuvěřitelných příhod, které mohou na horách potkat i vás. Jak přežít týdny v divočině bez jakékoliv pomoci? Proč netrhat medvědům borůvky? Jak vylézt na šestitisícovku, když se vám zrovna nechce? Hory! Bažiny! Brody! Jezera! Žádná cesta! Déšť a dinosauři! Kniha o tom, jak rozdýchat hory, sebe, své kamarády a navíc se přitom výborně bavit. Jak přežít týdny v divočině bez jakékoliv pomoci? Proč netrhat medvědům borůvky? Jak vylézt na šestitisícovku, když se vám zrovna nechce? Hory! Bažiny! Brody! Jezera! Žádná cesta! Déšť a dinosauři! Kniha o tom, jak rozdýchat hory, sebe, své kamarády a navíc se přitom výborně bavit. Pozor! Nečtěte tuto knihu, pokud: * si nepamatujete, kdy jste se naposledy zasmáli; * berete se příliš vážně; * jste nudní a prudérní; * máte společného s přírodou pouze to, že jste svým SUV kdysi srazili ovci. „... může se zdát, že udělit Nobelovu cenu za chemii, fyziku a mír knize, je poněkud zvláštní. Ale právě tato kniha posouvá hranice lidského vědění a pochopení o míle dál.“... celý text

ivoiro
20.04.2024 5 z 5

Tohle byla další krásná jednohubka. Hodně jsem se nasmál.

Gibis
05.09.2023 5 z 5

Znovu skvělá trekařská jízda! Já tuhle partičku prostě baštím a u čtení se výborně bavím. Občas mě naivně napadne, že by se mi líbilo taky takhle vyrazit, ale já bych po cestě dozajista zemřela hroznou smrtí :D Ať už umrznutím, utopením v bažině, nebo sežráním medvědem :D Těším se na Stezku Českem!

Horal123
05.08.2023 5 z 5

Dávám "lehce uvěřitelných" pět hvězdiček. Obdivuji, jak tato horská parta vydržela držet pospolu i když to určitě nebylo jednuduché. Hory jsou nádherné, ale umějí být i drsné a někdy skoro až nepřátelské. Zejména Dáša s Kamilou musí být hodně statečné.

Buchtičkajani
20.07.2023 5 z 5

Další krásná jednohubka, u které se zasmějete. Krásné fotky, které provází obě knihy.

Katka2382
30.05.2023 3 z 5

Jo bylo to fajn,z celé série asi nejlepší díl.

lucakuca
04.02.2023 5 z 5

"Rozumíš, mně nevadí, že si PJ s tou fotkou povídá. Mě děsí ty chvíle, kdy napjatě poslouchá, co mu odpovídá."
Zase pecka, která mě dovedla k jejich další knížce, a jak se zdá, brzy propadnu peklu a vydám se na cestu.

Bedřich63
17.11.2022 5 z 5

Podobně jako předchozí dvě knihy neuvěřitelných příhod z chození cestou necestou hodnotím opět 5*. Jak už jsem psal u jedné z předchozích knih, tak já si na takovou turistiku netroufám a obdivuju všechny, kteří to dokáží.
Martin všechny komplikace, které je potkají na cestě, popisuje s nadsázkou a humorem.
Až se v mé knihovně dostanu na řadu, rád si přečtu i zatím jeho poslední knihu Stezka Českem. Věřím, že tam najdu spoustu podnětů i pro své jednodenní výlety.

Bubo19
29.01.2022 5 z 5

Příjemná jednohubka na sobotní propršené odpoledne. I v knize skoro pořád pršelo, takže jsem se do hlavních hrdinů lépe vcítila, i když jsem si mohla gratulovat, že jsem na rozdíl od nich pěkně v teple a suchu. Knihy o horách mě baví, tento díl navíc pojednává o treku v Bolívii a Kanadě, což jsou místa, kde jsem nikdy nebyla, tak jsem ráda, že jsem je mohla navštívit aspoň takto. Kniha se mi líbila a pokud vyjde další díl, určitě si jej přečtu.

simona5r
23.10.2021 4 z 5

Odpočinkové čtení, které nás s manželem bavilo. Při společném čtení jsem se určitě nasmála víc, než kdybych to četla sama.

Marketplace
26.08.2021 5 z 5

Doslova zhltnuto. Už se těším na další. Díky vlastním zkušenostem si člověk dokáže příhody velice barvitě představit.

rumova_kulicka
01.07.2021 3 z 5

Shodou náhod jsem těsně po přečtení viděla Martina v televizním rozhovoru, takže jsem si k tomu zábavnému čtení mohla dosadit i jeden obličej :-) Knihy by mohly být i více obsáhlé, čtou se dobře...

happy-smile
14.06.2021 4 z 5

Ač mě první díl nezaujal, tak jsem dala šanci i dalším vyprávěním. A nelituju. Podle mě se styl vyprávění nijak zásadně nezměnil, spíše já jsem se do toho tak nějak víc vžila. Bylo to úsměvné (teda pro účastníky asi vždycky ne), milé a takové přirozené. A ani jsem si neuvědomila, že jsem omylem skočila na třetí díl místo druhého.

Ellíza
03.06.2021 5 z 5

Mám ráda ten ryzí humor, kterým jsou všechny tři knihy od tohoto autora protkány :). Díky za každou vtipnou příhodu, kterou jsem si mohla s hrdiny knih prožít!

cérka
26.05.2021 5 z 5

Skvělé, skvělé, skvělé!!!
Taková krásná jednohubka, která zahřeje u srdíčka, posílí bránici a neskutečně zvedne náladu ;).
Gratuluji k opět perfektní knížce, skvělým a jedinečným zážitkům a Martinovi snad i k stále se zdárně vyvíjejícímu vztahu :).

Hanaa
18.05.2021 5 z 5

Tady si člověk opravdu odpočne. Setřesete starosti a jen si užíváte, relaxujete a bavíte se. Moc se mi líbila.

Raszkulce
05.05.2021 4 z 5

Super ale za mě asi nejslabší, ze všech třech dílů. :)

nemesis10
28.04.2021 4 z 5

Četla jsem všechny 3 díly. Je to docela vtipné povídání o životě "běžného outdooráka" - kdo chodí na treky, určitě spoustu podobných příhod taky zažil.
Co ale kazí dojem, a to zejména ve třetím dílu, je spousta chyb. Dnes je bohužel "v módě" šetřit na korekturách, ale je to velká škoda. A taky e-knihy měly velikost cca 20-30 MB, takže jsem si musela hledat program na komprimaci, aby to moje čtečka vůbec zvládla. Fotky mají smysl v tištěné knize, ale černobílé mazanice v ebooku jsou zbytečné a jen zvětšují soubor.

popeluška
24.04.2021 5 z 5

Opět naprosto úžasné čtení. Na odpočinek a pobavení je to dokonalá kniha. Klobouk dolů autorovi,kniha se moc povedla.

L.Helena
15.04.2021 4 z 5

Jako obě předchozí - vtipný text, krásné obrázky, výborné grafické zpracování... (škoda těch občasných překlepů a gramatických chyb).

tereza1198
18.03.2021 4 z 5

Je to jako když se znovu potkáte s kamarády. Od scény s obřím spacákem a levýma ponožkama už to jen jelo. Bylo mi jich líto. Hlavně když pořád pršelo a srovnání s legendami treků jim úplně nevyšlo. Taky byl upozaděn Debil dne - asi kvůli vysílení. Jsem ráda za fotky, protože já už pak na ty místa jít nemusím.

2017  84%Neuvěřitelné příhody z hor
2022  94%Stezka Českem
2018  88%Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor
2020  88%Lehce neuvěřitelné příhody z hor
2024  93%Stezka Českem: Nové příběhy

Kniha Lehce neuvěřitelné příhody z hor je v