Lehce neuvěřitelné příhody z hor

"Nová dávka neuvěřitelných příhod z hor" Příhody z hor jsou zpátky a s nimi nová dávka neuvěřitelných příhod, které mohou na horách potkat i vás. Jak přežít týdny v divočině bez jakékoliv pomoci? Proč netrhat medvědům borůvky? Jak vylézt na šestitisícovku, když se vám zrovna nechce? Hory! Bažiny! Brody! Jezera! Žádná cesta! Déšť a dinosauři! Kniha o tom, jak rozdýchat hory, sebe, své kamarády a navíc se přitom výborně bavit. Jak přežít týdny v divočině bez jakékoliv pomoci? Proč netrhat medvědům borůvky? Jak vylézt na šestitisícovku, když se vám zrovna nechce? Hory! Bažiny! Brody! Jezera! Žádná cesta! Déšť a dinosauři! Kniha o tom, jak rozdýchat hory, sebe, své kamarády a navíc se přitom výborně bavit. Pozor! Nečtěte tuto knihu, pokud: * si nepamatujete, kdy jste se naposledy zasmáli; * berete se příliš vážně; * jste nudní a prudérní; * máte společného s přírodou pouze to, že jste svým SUV kdysi srazili ovci. „... může se zdát, že udělit Nobelovu cenu za chemii, fyziku a mír knize, je poněkud zvláštní. Ale právě tato kniha posouvá hranice lidského vědění a pochopení o míle dál.“...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456565/big_lehce-neuveritelne-prihody-z-hor-ftQ-456565.jpg 4.333

Kniha Lehce neuvěřitelné příhody z hor

Marketplace

Doslova zhltnuto. Už se těším na další. Díky vlastním zkušenostem si člověk dokáže příhody velice barvitě představit.

rumova_kulicka

Shodou náhod jsem těsně po přečtení viděla Martina v televizním rozhovoru, takže jsem si k tomu zábavnému čtení mohla dosadit i jeden obličej :-) Knihy by mohly být i více obsáhlé, čtou se dobře...

happy-smile

Ač mě první díl nezaujal, tak jsem dala šanci i dalším vyprávěním. A nelituju. Podle mě se styl vyprávění nijak zásadně nezměnil, spíše já jsem se do toho tak nějak víc vžila. Bylo to úsměvné (teda pro účastníky asi vždycky ne), milé a takové přirozené. A ani jsem si neuvědomila, že jsem omylem skočila na třetí díl místo druhého.

Ellíza

Mám ráda ten ryzí humor, kterým jsou všechny tři knihy od tohoto autora protkány :). Díky za každou vtipnou příhodu, kterou jsem si mohla s hrdiny knih prožít!

cérka

Skvělé, skvělé, skvělé!!!
Taková krásná jednohubka, která zahřeje u srdíčka, posílí bránici a neskutečně zvedne náladu ;).
Gratuluji k opět perfektní knížce, skvělým a jedinečným zážitkům a Martinovi snad i k stále se zdárně vyvíjejícímu vztahu :).

Hanaa

Tady si člověk opravdu odpočne. Setřesete starosti a jen si užíváte, relaxujete a bavíte se. Moc se mi líbila.

Raszkulce

Super ale za mě asi nejslabší, ze všech třech dílů. :)

nemesis10

Četla jsem všechny 3 díly. Je to docela vtipné povídání o životě "běžného outdooráka" - kdo chodí na treky, určitě spoustu podobných příhod taky zažil.
Co ale kazí dojem, a to zejména ve třetím dílu, je spousta chyb. Dnes je bohužel "v módě" šetřit na korekturách, ale je to velká škoda. A taky e-knihy měly velikost cca 20-30 MB, takže jsem si musela hledat program na komprimaci, aby to moje čtečka vůbec zvládla. Fotky mají smysl v tištěné knize, ale černobílé mazanice v ebooku jsou zbytečné a jen zvětšují soubor.