pollyn pollyn komentáře u knih

Nahá pravda Nahá pravda Vi Keeland

To teda byla smršť! Kam na ty nápady chodí? :)
Grey musí mít fakt nervy ze železa a ostatně ona také :)
Trochu mě mrzelo, že Oliver se ocitnul rázem zapomenut a okolí jejich profesí bylo upozaděno, jakoby najednou nemuseli řešit běžný život, ale od toho jsou pohádky, že? :)

04.01.2022

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Úplně jsme si s hlavní hrdinkou nepadly do noty ...

03.01.2022

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Teda, ten věk postav opravdu nesedí. Rozhodně bych jim hádala minimálně o deset let méně a věkový rozdíl mezi nimi ještě prohloubila.
Každopádně to byla moc povedená slow-burn romantika na pěkných pár stránkách. Bavilo mě, že je to rozsáhlejší než průměrných 250 stran obdobných titulů, stihla jsem si je oba zamilovat :-)

03.01.2022 4 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Sice to bylo o něco méně přiblblé než předchozí díly, ale přiznejme si, že Williama a Stevena už bylo trochu moc. Uf.

29.12.2021

Pouto stínů Pouto stínů Keri Arthur

Konečně to zas nabralo spád! Tentokrát to není jen detektivka, ale zápletka se dost točí v osobní rovině. Dokonce tolik, že vyšetřování má víc děr než cedník :))) Ale přiznejme si, že kvůli krimi příběhu to nečteme, že? :)
Dia mi zase připravila menší infarkt svojí věštbou, ale je fajn, že i její minulé předpovědi byly pravdivé a tak od té schůzky s ní jsem byla celá nedočkavá :))
R a L jsou zlatíčka, Quinn asi utrpěl
transplantaci osobnosti a čtenář ho musí milovat :) no a ta naše můra dhampýrská má snad tělo a sexuální apetit jak robokop :)

28.12.2021 4 z 5

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Tohle je taková ta knížka, kdy už chcete konec. Ale ne z důvodu, že by byla špatná, ba naopak. Protože když se v poloviny knihy stane něco dobrého, pozitivního, je jasné, že to nevydrží a že se zase něco stane a vy už si říkáte "ježíš a teď tam bude desetiletý skok a mě trefí..."
Byla jsem celou dobu děsně na nervy, moc jsem jim to přála a držela palce.

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Tohle byla až moc velká emocionální ždímačka. Uff.

09.12.2021 3 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Kinsella má prostě skvělé hrdinky! A miluju její humor :)
Líbily se mi obě její verze, protože ve své podstatě to byla jedna a tatáž akorát s různými zkušenostmi a vzpomínkami.

09.12.2021 4 z 5

Dokážeš udržet tajemství? Dokážeš udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Emmu strašně obdivuju, já bych se té situaci (vlastně všem) nedokázala takhle postavit čelem. Nakonec měla úžasnou sebereflexi a nekonečný smysl pro humor :-)

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Já se po těch xx knížkách stále ještě divím, jak ti američani jsou schopni si sbalit do jednoho kufru a ze dne na den se přestěhovat úplně na jiné místo a začít prostě znova :-))
Tohle byla hodně pohádková Moreland, děj byl nalinkovaný už od začátku, včetně takové té "osudové" hraniční zápletky před koncem knihy, ale jinak dobrý :) hodně sladký :)

Jeden rok bez tebe Jeden rok bez tebe Nina De Pass

Na první pohled YA jako každá jiná, ale zároveň zpracovává důležitá témata. Nic nezmizí lusknutím prstu, vzpomínky ani pocit viny.
Samozřejmě je to upraveno pro cílového čtenáře a smysl života tam nenajdete, ale ťukne přesně do toho správného místa a zanechá příjemný dojem.

09.12.2021 4 z 5

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

První polovina byla hodně hodně bláznivá. Dala mi zabrat. Ale druhá půlka? Paráda :) Od srdce jsem se nasmála :)

Volání úplňku Volání úplňku Keri Arthur

To je australská verze Anity Blake? :)) no dobře, to zvládnu :-)

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

To byla krásná pohádka

06.12.2021 5 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

tak jsme si trochu poplakaly, co ženy? :))

21.11.2021

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Nesuď knihu podle obálky ;)
Vyplatilo se :))

18.11.2021 3 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Hollis a jeho doslov mě opravdu rozesmál :))

16.11.2021

Pro sebe jako stvořeni Pro sebe jako stvořeni Sarah Hogle

Anotace je špatná, obálka taky neodpovídá.
Tahle romance je jiná. Opravdovější. Většina knížek začíná velkým seznámením, peripetiemi a končí usmiřovacím finále. Tahle začíná po dvou letem vztahu. Kdy vysumi zamilovanost, zaběhne se rutina a odhalí se nedokonalosti každého. Až tady začíná ta opravdová "práce" na vztahu.
Čtenář musí brát některé situace s nadhledem, ale ve své podstatě je to jedna velká pravda :)
Kniha na mě udělala velký dojem, svým pojetím i příběhem se vymyká klasickému romantickému čtení :)

09.11.2021 4 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Tyo ty vztahy. Láska. Lásky. Postavy dospívají, vztahy se vyvíjí, lásky taky. Bylo to tak uvěřitelně napsaný, že tomu pořád nemůžu uvěřit :)) ale tak to prostě v životě fakt je.

30.10.2021 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas