Volání úplňku

Riley Jensonová, vzácný kříženec upíra a vlkodlaka, se snaží najít své místo ve světě. A pro ženu, jako je ona, to je nelehký úkol, zvláště když ji její práce – pro organizaci, která dohlíží na nadpřirozené rasy – postaví tváří v tvář těm nejvíc sexy mužům, jaké je možno si představit. Riley, v níž samotné převažuje vlk nad upírem, je náchylná k měsíční horečce: období, kdy se jí zmocňuje nezvladatelná touha po muži. Ale když její bratr – dvojče – Rhoan padne do zajetí, Riley se musí soustředit – bez ohledu na to, že se na prahu jejího bytu objevil extrémně svůdný, zcela nahý a dezorientovaný upír, jenž hledá Rhoana. Nyní bude muset své touhy udržet na uzdě, pokud chce bratra najít. Protože ti, kteří Rhoana unesli, mají spadeno i na ni....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/166612/volani-uplnku-166612.jpg 3.8274

Strážkyně Riley Jensonová 1.

Horory, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, Fantom Print

Full Moon Rising, 2006

Kniha Volání úplňku

Foxie89

No, je to dobrá oddechovka. Příběh je celkem fajn, ale té erotiky je tam na můj vkus až moc. Přesto si další díl přetu :)

shey

Knížky od fantomprintu s urban fantasy mám moc ráda, ale tohle se vážně nedá číst

Ivet1990

Nevím co říct. Tohle byla moje první fantasy kniha a mám z ní zmatené pocity. Do teď jsem četla jen detektivky a romány a rozhodla jsem se zkusit něco jiného. Ze začátku jsem z děje byla dost zmatená a měla jsem trochu problém si to dohromady jak to vlastně je, ale čím víc jsem četla stával se pro mě děj určitým způsobem zajímavý. Určitě této sérii dám šanci a přečtu si další díl a uvidíme jestli mě takový žánr chytne.

Turante
19.12.2019

Trošku slabší, ale mám ráda tento typ fantasy, takže se hned pouštím do dalšího dílu.

Misicka0001
14.12.2019

Zajímavé čtení ale mě se víc líbila Mercy a Alfa a omega.. Takový super hrdina neporazitelna... Ale dalo se číst

havrmoni
20.10.2019

Tak tohle se mi moc líbilo. Já takovéto fantasy můžu.

Ameeiz
08.10.2019

Dobře se mi četla celá serie

ronave
15.02.2019

Vlkodlaci, upíři a dhampíři a další.
Zajímavé je, že v této knize o těchto lidech ví celý svět. Kniha je propletena i erotikou ;-)