Polibek hříchu

od:


KoupitKoupit eknihu

Svět Riley Jensonové je plný nebezpečí a vášně – od záře melbournských mrakodrapů až po pulzující noční kluby. Atraktivní vlkodlačka s kapkou upíří krve v žilách pracuje pro organizaci, jejímž úkolem je dohlížet na bezpečnost nadpřirozených ras. Když se však probudí v opuštěné uličce, nahá a potlučená, ví jen jedinou věc: že jí jde o život. Za několik okamžiků se Riley střetne s tím nejvíce sexy mužem, jakého kdy viděla: svůdný Kade s ocelovými svaly, který svádí svůj vlastní boj o život. Riley, kolem níž se stahují staří milenci i nepřátelé, ví, že ji pronásleduje nový druh zločince. V její krvi se totiž skrývá tajemství, které může stvořit dokonalého bojovníka: pokud ovšem přežije vlastní nebezpečné tužby…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/176657/strazkyne-riley-jensonova-polibek-h-Zkc-176657.jpg 4.1158
Série:

Strážkyně Riley Jensonová (2.)

Orig. název:

Kissing Sin (2007)

Žánr:
Horory, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Fantom Print
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (22)

Přidat komentář
Ryorka
26. července

nějak tu vlčí sexualitu nepobírám. Zdálo se mi to ještě hloupější než ten první díl. Myšlenkové pochody hlavní hrdinky nechápu, ale možná je to tím, že nepřemýšlí hlavou. Holt, mozkové buňky mezi nohama nenajdeš.

Hospodyňka
02. března

Jsem udřená četbou. Dvě hvězdy jsou za fantazii autorky v komplikovanosti zúčastněných.

Evule114
14.12.2017

Zase překvapena :-) kožoměnec a koňodlak? No proč ne :-) Kade působí jako velký sympaťák :-) co víc dodat, opět přečteno během chvilky :-)

venacava
13.11.2017

Lepší než 1 díl... Jdu na další díl

Alena_S
06.11.2017

Líbí se mi zde zmíněná podobnost Quinna s milencem Anity Blake, to je trefné. S tím rozdílem, že v jednání Richarda je aspoň minimální logika a Anita se narozdíl od Riley aspoň pokusí najít lepší důvod pro náhodný sex, než "Jé, v místnosti je chlap, tak to se nedá nic dělat a musím." :)

janno69
08.01.2017

Zajímavá zápletka, tento díl se mi líbil více než jednicka. Podle hodnocení, má série vzestupnou tendenci, tak se těším jak to bude dál. Jdu na třetí díl :-)

*Pájuše*
26.10.2016

Co tohle mělo být za příběh?! Riley jsem nechápala, její myšlenkový pochody byly nesmyslný a děj se točil pořád kolem toho nepodstatného, tedy to, s kolika partnery Riley hupsne do postele a co za to získá!
Jsem znechucená jejími názory - "je to jen sex". No dobře, teď ještě toho svýho potenciálního partnera na celý život nenašla (to ale neznamená, že bude myslet rozkrokem pokaždé, když se jí nějaký chlap dostane do hledáčku! A to její "s ním to stojí za prozkoumání", "s tímhle mužem se ještě v budoucnu zapletu" atd. mi přišlo nemístné!), ale pochybuji, že kdyby ho našla, že by s ní díky tomuhle vydržel. Logicky, žádný chlap se nechce dělit (majetnictví je těžká nemoc).
Ono monogamie u vlkodlaků je poměrně zajímavá (v podání téhle knížky bych řekla až směšná). Jestli Riley opravdu dokáže být monogamní, tak začnu chodit do kostela! Bleh...
To, co autorka předvedla, je jen laciný drama o x-stránkách, které postrádá jakoukoliv logiku. Proto nevidím důvod, proč bych po téhle sérii měla někdy v budoucnu ještě sáhnout.

angelbooks
14.09.2016

Protože jsem si až po víc než roce všimla, že jsem pod tuto knihu nevložila komentář, tak to bude hodně stručné,
Určitě knihu doporučuju, je to napínavý děj, který vás od sebe prostě nepustí :D, za mě určitě 5hvězd.

Baraliska
01.09.2016

Další zajímavá kniha s úžasným dějem, nápadem téhle naprosto boží série.

Ewik
24.08.2016

Trošku lepší než první díl. Dějová linka byla konečně zajímavější, akčnější a plná nových šílených monster. Teď na mě kniha působí jako celkem dobrá fantasy a ne jako laciný erotický román.
Z Quinna jsem zmatená, Kellen se mi nezdá, Kade je milý a Mishi je mi líto. Uvidíme, co přinese další díl.

učtenávčelka
21.08.2016odpad!

Fandila jsem Qinnovi a v tomto díle jsem přestala, takže nezbyla žádná sympatická postava, kvůli které bych četla ještě další díl. Pro mě velmi nelogické jednání Riley, předvídatelné chování, plné laciného sexu a vnitřní monologické stížnosti mi nejsou blízké a tak hodnotím velmi nízce.

Shaki
18.05.2016

Původně jsem chtěla dát čtyři hvězdičky, ale kvůli akčnímu konci dávám nakonec pět. V tomto díle se mi asi ze všech postav nejvíc líbil Kade a nakonec vlastně i Misha se ukázal v pravém světle.
Riley se do svých vztahů-nevztahů začíná pěkně zaplétat, a to ji ještě čeká náročný úkol pro Direktorium.
I když oproti prvnímu dílu mi tu přišlo o malinko míň přímé akce a naopak víc utíkání a skrývání se, přesto ten konec, který se opět nedal odhadnout, to podle mne vynahradil.
Na další díl se tudíž těším.

jitka7
20.12.2015

Další skvělé pokračování. Hlavní hrdinové jsou naprosto skvělí. Děj člověka úplně vtáhne. Pořád se něco dějě, děj se pořád rozvíjí, takže člověk jen čte s otevřenou pusou :)

Laf
07.09.2015

Super pokračování. Děj se zamotává stále víc a víc, místo aby se to začalo nějak rozmotávat. To se mi líbí, protože když člověka tahle série chytne, úplně se těší na další díly. A zároveň je stále napnutý, jak se Riley popere se všemi svými partnery a situacemi, které ji čekají.

renefer
01.05.2015

Na mě je v této knize prostě přesexováno. Reily to jednu chvíli vysvětluje, že sex je pro ni přijatelný s kýmkoliv a kdekoliv protože je vlkodlak a vzápětí na to dodává, že je žena a nelíbí se jí, když ji někdo zneužívá. Občas se do děje vloudí logická chybička, ale nejhorší je zápletka, která v prvním díle vypadala zajímavě a teď místo nečekaného rozluštění autorka motá páté přes deváté a výsledný efekt je nulový.

julliette
05.04.2015

Wow! Ta Riley teda jede. :D No jo, ta se vyspí snad s každým pěkným chlapem ať upír, koňodlak či vlk a ještě lepší alfa. To bych chtěla vědět, kolik má sexuálních partnerů, protože jsem to já nějak nemohla spočítat.

maca5449
21.02.2015

Nepřestává mě fascinovat autorčin pohled na vlkodlaky. Quinn mi začíná až nebezpečně připomínat Richarda ze série o Anitě Black. Vážně jsem zvědavá, kdo stojí v pozadí a kuje pikle. Celkově hodnotím jako průměr.

Slípa
21.01.2015

Bída, bída, bída... na to, jak měl první díl hezky našlápnuto bylo tohle nudné, místy přehnaně komplikované a v podstatě mi přišlo, že o ničem :(. Začalo to pěkně, ale už ve třetině jsem se nudila a musela jsem se hodně nutit, abych to dočetla. Pro mě velké zklamání.

Dandulka
25.10.2014

Skvělá byla scéna s pavouky, ale bylo mi líto Mishi. Tak jsem docela napjatá, kdo je ten tajemný neznámý a těším se na třetí díl. Celou sérii moc doporučuji.

lanusinka
11.02.2014

Zas až tak špatné to nebylo, ale znám lepší paranormální romance s lépe vysvětlenými světy. Co mi nevadí postava Riley a a to, že celá tahle série je víceméně prvoplánově o sexu a ne o hledání dokonalé lásky...

bara8686
04.02.2014

zajímavá kniha,moc se nelišila od prvního dílu,jsem zvědavá na další

ciniminisek
20.12.2013

Naprostá, totální, nudná kravina. Riley je blbá a sobecká nána, co přemýšlí rozkrokem. Není to hezký, vtipný a řekla bych, že už vážně ohraný. V prvním díle to byla příjemná změna, tady z Riley udělali naprostou couru, bez kousku cti. Nechápu její myšlenkové pochody, ani její chování. Samotná kniha mi přišla psaná jako jiným jazykem. Časté chyby v knize byly příšerné. Jednou je nahá a hned na to, ji vrah roztrhne džíny a takových kiksů tam je víc. Nelíbí se mi Riley, ani samotný příběh. Jak jednička měla dobře našlápnuto, tenhle díl byl zašlapán. Nuda, nuda, nuda. Nic nového, nic zajímavého, což by se dalo i pochopit, dnes jsou všechny knihy na toto téma, skoro stejné, ale jak bylo vše psáno, popisování a samotné chování hlavní hrdinky mě usvědčilo v tom, že tato kniha byla velká chyba.