Polibek hříchu

Svět Riley Jensonové je plný nebezpečí a vášně – od záře melbournských mrakodrapů až po pulzující noční kluby. Atraktivní vlkodlačka s kapkou upíří krve v žilách pracuje pro organizaci, jejímž úkolem je dohlížet na bezpečnost nadpřirozených ras. Když se však probudí v opuštěné uličce, nahá a potlučená, ví jen jedinou věc: že jí jde o život. Za několik okamžiků se Riley střetne s tím nejvíce sexy mužem, jakého kdy viděla: svůdný Kade s ocelovými svaly, který svádí svůj vlastní boj o život. Riley, kolem níž se stahují staří milenci i nepřátelé, ví, že ji pronásleduje nový druh zločince. V její krvi se totiž skrývá tajemství, které může stvořit dokonalého bojovníka: pokud ovšem přežije vlastní nebezpečné tužby…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176657/strazkyne-riley-jensonova-polibek-h-Zkc-176657.jpg 4224

Strážkyně Riley Jensonová 2.

Horory, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, Fantom Print

Kissing Sin, 2007

Kniha Polibek hříchu

Zuzka_Zuu

Skvělá kniha, doporučuji! :)

johana3160
19.12.2020

Opet dil plny akce a sexu. No nevic se do pameti zaryje ten konec... fuj... ale jinak celkem pohoda...

Ivet1990
15.01.2020

Tak v tomto dílu se už děj začal stupňovat a začíná to být víc čtivější než první díl. Snad to bude i nadále na napětí jen přibývat.

Foxie89
13.01.2020

Oproti prvnímu dílu je přidáno více děje, více akcí. Tak snad to takhle bude pokračovat i dál :) Ale stále ponechávám pouze 2 hvězdy

Turante
22.12.2019

Opět super, co dodat.

havrmoni
21.10.2019

Někdy byl sex tak nějak zbytečný a mohla se ovládnout. Ale autorka napsala postavy s nějakými vlastnostmi v nějakém světě a mě se to docela líbí. Hezky se to čte. Škoda, že tak pomalu překládají, je 9 knih této série a autorka má i jiné knihy. Nevím na co se stále čeká.

Evickar
13.05.2019

Až na hlavní hrdinku, která každému roztáhne nohy to bylo velmi dobré.

mišule5
01.04.2019

Tak musím uznat, že tento díl byl o něco lepší jak předchozí, hlavně tam bylo víc akčních pasáží a méně těch sexuálních a tím se děj konečně rozjel. Přidala bych půl hvězdičky, ale to bohužel nejde tak ponechávám *** tak snad se to u dalšího dílu zlepší :)