Smyslné zlo

Smyslné zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186404/bmid_smyslne-zlo-luw-186404.jpg 4 239 23

Ve světě magie a svodů odhaluje noc krásu, zatracení i touhu. Riley Jensonová, napůl vlkodlak, napůl upír, pracuje pro organizaci dohlížející na nadpřirozené rasy – avšak nyní je sama. Nadřízeným i milencům věří asi stejně jako úhlavním nepřátelům, a tak hraje podle vlastních pravidel. Jejím nejnovějším úkolem je proniknout do přísně střeženého paláce rozkoší, které vlastní zločinec jménem Deshon Starr. Tento šílený vědec již po desetiletí experimentuje v oblasti genetiky. O Rileyinu přízeň soupeří dva sexy muži: chladný, svůdný upír, a neodolatelně přitažlivý vlkodlak. Riley musí zůstat ve střehu, protože pokud zachrání svět před Deshonem Starrem, zároveň zachrání i sebe samu – a kolem ní se zatím svírá past…... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Tempting Evil , 2007

Senza Jenka
08.12.2023 5 z 5

Trochu nekonzistentní s některými údaji z minulého dílu (třeba otázka potomstva). A opakují se tu stejné rozpory, jako v jiných dílech o bytostech se supersmmysly, nebo nemrtvých. Jak sami hrdinové několikrát zmínili, vzhled lze měnit, pach nikoliv. Je tedy zvláštní, že je Starr nepoznal po čichu (a oni jeho). Stejně tak dýchání u upírů - možná ho nepotřebují k životu, ale k mluvení rozhodně :D
Jinak je to bezva počtení. Příběh se logicky vyvíjí, neskáče, má závěr - o to lepší, že je v podstatě dobrý a zároveň uzavírá i události předchozích dvou knih. Ta poslední scéna v aréně je výborná.

Duchoslp
18.12.2021 4 z 5

Riley se v této knize podaří dokončit část svého poslání a ukáže se, že se její schopností pořád rozvíjejí

Luigi1
13.07.2021 5 z 5

Je vidět,že Keri Arthur se s noblesou rozepsala a děj graduje.

Kimo-chan
22.05.2021 3 z 5

(SPOILER) Upřímně jsem si myslela že zničení celé te organizace potrvá na všechny díly, ale proč ne. Jsem zvědava na další. Vadilo mi že na konci knihy nevim osud, Kada, Dii a ostatních. Ze začatku mě tam v této knize doslova s**l Quin ale pak mi přišel fajn ale Riley...bože...ta opravdu neví co chce. :D
Mimoto jsem občas měla dojem, že jednu chvilku psala něco že nemohla udelat a o stranku dál to udělala. :D Ale možná jen můj osobní pocit :D

denniys
16.05.2021 2 z 5

Doufala jsem, že u dalšího dílu už budu moci napsat něco pozitivnějšího, ale bohužel. Z Riley se vážně stává terminátor a její milostné eskapády už jsou taky ohrané.

Zuzka_Zuu
12.01.2021 5 z 5

Doporučuji :)

johana3160
24.12.2020 3 z 5

(SPOILER) Neco mi na knize nesedlo, nefungovalo to spravne “spojeni”. Pribeh se zacal slibne rozvijet a mel potencial. Ale zvlast ke konci to proste nefungovalo. Jako by si autorka uvedomila ze ma urceny pocet stran a potrebovala svazat volné konce dohromady... tak to tam naplacala jak to prislo pod ruku a jak jiz bylo zmineno... zapomnela na konodlaka,ale taky na medvedici a dalsi, takovy nijaky.. navic pokud si dobre pamatuju konec jak sedi venku pred arealem atd. Nebyl to nahodou uz jednou konec jineho dilu? A to nebyla jedina vec ktera mi prisla ze se opakuje...jo a pan “velkej upir” me pekne vytaci.... bych ho davno kopla do **** nedava to smysl.. ona hleda sveho idealniho vlka a i kdyz ho ma pred sebou, kterej ji chc tak se zahazuje s kretenem. Quinn me proste nebere...

petulik330
29.08.2020

Díl od dílů se mi to zdálo horší a horší
Přitom mám toto téma velmi ráda.

Foxie89
29.01.2020 2 z 5

Já nevím...spoustu sexu a kdyby to aspoň dávalo smysl.
*spoiler*
Ale Kade tam byl ze začátku na pár kol a na konci na něj úplně zapomněli....
Příběh mě jinak celkem baví, je to rychlé, ale občas mi přijde, že si to autorka vymýšlí, jak se jí to hodí :D

havrmoni
22.10.2019 5 z 5

Jako parádně si to užívám. Fakt mě to baví.

Evickar
13.05.2019 3 z 5

Tak moc jsem se těšila na zápasy v aréně a nic z toho. Jsem hodně zklamaná, i když akce tam bylo pořád dost. Jediné mínus opět hrdinka, která místo, aby se soustředila pořádně na misi, tak běhá do stájí rozdávat si to s koňodlakem.

Evule114
14.12.2017 5 z 5

Konečně zabili ty svině, pardon za ten výraz, ale nemůžu jinak... Jen ještě zabít Gautiera... a bude klid :-) opět plné akce a sexu :-)

Shaki
20.05.2016 5 z 5

Tak tento díl mě doopravdy bavil. Byl plný napětí od začátku, až do konce. Riley se taky stále mění její schopnosti a těch erotických scén tam bylo tak akorát. Kade byl zase skvělý, o Quinovi nevím, co si myslet a rozhodně jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál s Kellenem. Konec knihy měl rychlý spád, ale tak už to v životě chodí. Aspoň to bylo příjemně překvapivé.
Nejde dát jinak, než pět hvězdiček (aspoň za mě určitě). A hurá na další díl.

jitka7
20.12.2015 4 z 5

Další super díl.

Laf
09.09.2015 5 z 5

Pěkné čtení napsané tak, že to rychle utíká a nenudí. Pokračování také stálo za to, kde o napětí nebyla nouze.

angelbooks
16.08.2015 5 z 5

Na tenhle díl jsem se moc těšila, ale trochu mě zklamal, že jsem asi v polovině přestala na pár dní číst. Taky mě trochu štvalo Quinnovo chování.
No ale díky konci jsem nakonec přehodnotila své hodnocení ze 4 hvězd na 5 hvězd.
Knihu doporučuju stejně jako předchozí dva díly :).

renefer
07.05.2015 3 z 5

V tomto dílu nebylo tak přesexováno, jako v předchozích. Nicméně ani tak mě to moc neoslovilo, zápletka překombinovaná, představa, že tam všichni běhají nahatí mi taky moc nesedla, další díly už číst nebudu.

julliette
25.04.2015 5 z 5

Ta Riley za chvíli bude mít mraky partnerů. Quinn, upír, je její hlavní partner, Kellen, alfa, si to s ní taky často rozdává, pak je tu Kade, kožoměnec, ten je nadrženej pořád. Chudák Riley, ta se musela nechat ostříhat a přeměnit na jinou osobu, změnili ji hlas a musela jít na nebezpečnou misi v přestrojení, aby zjistila něco o těch genetických laboratořích, kde Starr kříží a upravuje různé bytosti v nebezpečné zbraně, a ona ho má taky zabít, v tom ji trochu pomohl Iskar, humanoid, se kterým se spřátelila. Ona mu pomohla vysvobodit jeho druh, ale on s ní má ještě nevyřízené účty. Ale jak to bude pokračovat se dozvím v příštím díle, už se tak strašně moc těším. :DD

maca5449
14.04.2015 3 z 5

Je trochu škoda, že byl prostředek děsně rozvleklý a konec hodně rychle utnutý... Navíc by mě zajímalo, co se stalo s vedlejšími postavami... Těším se na další díl.

Dandulka
30.10.2014 5 z 5

Konec byl opravdu překvapivý, tipovala bych kohokoli jiného, ale tak nenápadnou osobu určitě ne. Celá série byla super, ale skončila moc rychle, bohužel.

upíři vlkodlaci erotika

Keri Arthur