Polinka92 Polinka92 komentáře u knih

Vadná Vadná Cecelia Ahern

Páni! To byla jízda! Vskutku úžasně odvedená práce!

01.02.2021 5 z 5

Osudová volba Osudová volba Chris Beakey

Moc krásně napsané. Pohltilo mě to hned na prvních stránkách, takže jsem včera ráno začala číst a po jedenácti hodinách knihu přečtenou ukládala do knihovny.
Příběh je hodně zamotaný, což oceňuji. Originální a pěkný.

Jediné, co mě dost znepokojilo, byly celkem do očí bijící chyby v poslední třetině knihy.

1. Chlap se posadí na gauč, položí na konferenční stolek zbraň a obličej schová do dlaní. Během jeho vnitřního souboje ale cítí, že ho zbraň v kapse tíží. - celkem divné, že má zbraň opět v kapse, když ji položil na stůl.
2. Vyšetřovatel má dva Hammery. Jeden mu kvůli synovi, který řídil pod vlivem omamných látek a vezl pytel marihuany, policie zabavila a odstavila v policejním odstavném místě, kde čeká na prošetření.
Na cestu do hor si tedy vezme druhý Hammer, ale v cíli cesty parkuje Ford Taurus?! Wtf?

3. Syn vyšetřovatelé, jehož vůz byl zabaven, jede do hor za tetou. Hammerem. Eh?

31.01.2021 4 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Kniha je pěkně napsaná, to ano. Ale až moc rozebírá náboženství, což k tomuhle příběhu sice patří, ale na můj vkus už to bylo hodně.

10.01.2021 3 z 5

Nalezená v tobě Nalezená v tobě Laurelin Paige

Hrozně moc sexu, popis až nepřirozený. Ale když byly rozvinutý city, už to působilo lépe. Nejvíc se mi líbil závěr, páč tam už šlo především o emoce.

28.11.2020 3 z 5

Kolibřík Kolibřík Kati Hiekkapelto

Příběh se sice táhl, ale nezklamal.

26.07.2020 4 z 5

Rašeliniště Rašeliniště Susanne Jansson

Asi jsem čekala víc, skrz ohlasy na FB.
Není špatná, ale četla jsem lepší.

21.07.2020 3 z 5

Muž, který si hrál s panenkami Muž, který si hrál s panenkami Magnus Jonsson

Za mě obrovské zklamání. Podle anotace jsem od tohoto díla čekala mnohem víc...

06.07.2020 1 z 5

Poslední dny Jacka Sparkse Poslední dny Jacka Sparkse Jason Arnopp

Dílo, které je hodně dobře napsané.
Jen nevím, jak to chápat!

14.06.2020 5 z 5

Hlídači Hlídači Neil Spring

Není to zrovna žánr, který bych upřednostňovala, ale je to moc pěkně napsané a vskutku zajímavé dílo. Pokud se zajímáte mimozemšťany - jejich setkání se Zemí, nebo o démony, zaujme vás to.

21.05.2020 3 z 5

Hannibal - Zrození Hannibal - Zrození Thomas Harris

Ačkoli jsem byla z předchozích tří knih nadšená, tahle mě zklamala. Ano, byla zajímavá, ale nečetla se mi dobře.

04.04.2020 3 z 5

Hannibal Hannibal Thomas Harris

Úžasně čtivá kniha, která čtenáře naprosto pohltí!

01.04.2020 5 z 5

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Moc povedené

28.03.2020 5 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Čekala jsem od toho víc. Nebylo to nejhorší, ale nejsem si jistá, zda mě to zaujalo na tolik, abych se k tomu znovu vrátila.

14.02.2020 3 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Opět jsem viděla dřív ten seriál.

Myšlenka tohoto příběhu je hluboká, originální a dost šovinistická.
Kniha se mi líbila, jen závěr mě zklamal, neboť zůstal dost otevřený.

Upřímně, seriál se mi líbil víc.

12.01.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Celkem překvapivý zvrat.

08.01.2020 4 z 5

Narkothing Narkothing Tomáš Šimek

Hodně drsný, otevřený a upřímný příběh.

13.11.2019 5 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Ze startu mi ta hra připomínala Robinsonův ostrov. Chvíli trvalo, než jsem se zavezla, ale od poloviny jsem knihu nedokázala odložit. Otevřený konec, ale pěkný děj.

24.10.2019 3 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Příběh je originální, dobře se čte a až v závěru člověk zjistí, co se vlastně stalo. Kniha se mi moc libila.

28.09.2019 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Kniha se mi četla hůř než Šelma. Sice měla dost zvratů, navazuje na Šelmu, ale... Je až moc vědecká a občas se čtenář snadno ztratí.

20.05.2019 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Nečetla se mi tak snadno, protože je dost vědecká, ale je to originální námět, hodně dobře propracovaný nápad a celkem dost napínavý děj. Doporučuji :-)

26.04.2019 4 z 5