Nalezená v tobě

Nalezená v tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407063/bmid_nalezena-v-tobe-Qxj-407063.jpg 4 284 32

Fixed / Zavislí série

Alayna Withersová doteď znala jen jediný typ vztahu, a ten obvykle končíval její pádem do spirály pronásledování a závislosti. Poté, co jí Hudson Pierce otevřel své srdce a dokázal jí, že milovat jde i jinak, rozhodla se odstranit poslední bariéry a odevzdat se mu. Cítí, že zničení téhle lásky by znamenalo její konec. Jenže nejen ona, ale i Hudson má svá tajemství. Minulost je vtahuje do sítí nedůvěry a Alayna se obrací na jedinou osobu, která Hudsona zná nejlépe – na Celii, kterou si kdysi měl vzít. O Hudsonovi se od ní ale dozví víc, než si kdy přála vědět.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Found in You , 2013

MAU256
28.06.2023 4 z 5

Pokračování příběhu Hudsona a Alayny. Pár odhalených tajemství, která je málem dostala od sebe. Nekonečná záplava sexu. Výčitky, pocity strachu, ale i odhodlání ve víře v lepší budoucnost. A Celie, bože, tak to je ale mrcha. Každopádně se těším na další pokračování.

Kristy.Seb
28.04.2023 4 z 5

Být zdravá neznamená, že už nebudeš nic cítit. Vždycky budeš mít nějaké pocity - dobré a špatné, každý den a každou minutu jiné. Tomu se říká život. Být zdravá znamená o svých emocích mluvit, vypsat se z nich, zjistit, že nemusíš dělat nic a pro to, abys je změnila. Někdy je prostě jen musíš prožít.

Celia a matka Hutson jsou na zabití. Obdivuji Alayna jak se svojí minulostí a nemocí funguje a snaží se, rozhodně nic nevzdává.

Jita160
08.02.2023 4 z 5

Knižní sexuální maraton pokračuje :⁠-⁠D
Hutson se hodně snaží aby jim vztah vydržel. Alanya se snaží taky ale spíš v posteli pořád je mokrá.
V příběhu je krom sexu stále spousty nedorozumění, žárlivostí ,tajemství z minulostí no a Celiia to je prostě mrcha se vším všudy ta jim ještě zamíchá s kartami.

Misshell1
11.02.2022 5 z 5

Ooo někdo tady píše, že by nemusel v každé kapitole sex? Hm, já ho v několika postrádala, někde to autorka ochudila :P. Hudsonova skořápka začíná mít praskliny a Celia? No tu bych zabila. Hmmm uvidíme, co nás ještě čeká...

Ann98
16.07.2021 4 z 5

Ani druhý díl nebyl kupodivu špatný. Co mě neskutečně vytáčelo byly sexuální scény v každé kapitole. Asi bych se přes to nedokázala přenést, kdyby se v knize nezačala více otvírat minulost hlavních hrdinů. Knihu bych dávno zavřela, ale jak už jsem zmiňovala u prvního dílu, díky problémům hlavních hrdinů jsem u knihy seděla jako přikovaná. Jinak se děj od prvního dílu zase tak moc neliší. Mezi Alaynou a Hudsonem je vše v pořádku, nicméně pak se vždy provalí lež, tajemství nebo má Alayna jednu ze svých pochybností a všechno je mezi nimi jinak. A takhle je to pořád dokola. Viděla jsem tam snahu z Alayniny strany být rozumnou, ale moc se jí to ještě nedařilo. Zato Hudson je naprosté zlatíčko, udělal obrovský pokrok a jednou z něho ten romantik, který umí vyjádřit lásku naplno, bude. Jsem upřímně zvědavá, co přinese třetí díl.

Polinka92
28.11.2020 3 z 5

Hrozně moc sexu, popis až nepřirozený. Ale když byly rozvinutý city, už to působilo lépe. Nejvíc se mi líbil závěr, páč tam už šlo především o emoce.

Jancusk
14.08.2020 3 z 5

Knihy tohoto druhu poslední dobou čtu relativně hodně a bohužel musím říct, že tato patří spíše k těm průměrným. Příběh je sice fajn, ale erotické scény jsou obyčejné a v podstatě pořád stejné a kniha je psaná na můj vkus malinko krkolomněji (což ale dávám spíše za vinu překladu než knize samotné). Pokud ale hledáte odlehčenou holčičí četbu na léto, nebo si jen chcete odpočinout u něčeho nenáročného, pak je to asi dobrá volba.

petulkapeta
21.05.2020 5 z 5

Celie,ta mrcha,jsem si řikala,že ma určitě něco v planu,tež jsem ji nevěřila...Kdo by nechtěl Hudsna...no jen škoda že se nekonala cesta do Japonska byla jsem zvědava co by řekl a jak by se tvařil...

Myška43
15.05.2020 5 z 5

Příběh Hudsona a Alayny jsem si moc oblíbila. Kniha splnila moje očekávání. Rozhodně se těším, až si přečtu pokračování.

Shanib
29.11.2019 4 z 5

Hudson a Alayna se snaží pracovat na svém vztahu s větší otevřeností a důvěrou. Alayna je bohužel opravdu neuvěřitelně naivní, co se týče Celie, až jsem nad tím doslova kroutila hlavou. Hudson mě zase začínal pomalu iritovat tím, jak si Alayinu postavil na piedestal.

malazluta
14.06.2019 3 z 5

Kniha je stejná jako její první díl, průměrná a nic nového nepřináší,

georginaa
10.06.2019 5 z 5

Moc se mi líbilo, že u druhého dílu to přesně začíná tam, kde skončil první díl. Skvělé napojení. Rozvíjející se vztah ke stálejšímu, jaké to bude bydlet spolu. No hlavní hrdinka je stále mokrá v kalhotkách, se divím, proč je vůbec nosí....bez nich by to vše bylo rychlejší že???? A vůbec minulost si vás vždycky najde, ať děláte co děláte....takže jak se s tím vypořádají dál to snad bude ve třetím díle.

domina
29.03.2019 3 z 5

Tento díl se četl trochu lépe než první, ale kniha je prostě nemastná neslaná

jitka7
14.01.2019 2 z 5

Nemohla jsem pochopit, jak mohla být Alayna tak naivní. Bylo fajn, že autorka udržovala čtenáře v nejistotě, co se vlastně děje, jak to dopadne, co skrývá a tak. Ale přesto to nebylo dobré čtení, které odsípá, má šťávu a šmrnc. Přišlo mi to líto, protože to téma má skvělý potenciál. Takhle to zase bylo sex, sex, sex... chci jen tebe, já jsem blázen, ona je nejlepší a ona je sexy, on bohatý... a furt dokola.

Tanya007
12.08.2018 5 z 5

Kniha byla čtivá, celá série se mi líbila.

Szekynka
25.06.2018 4 z 5

Druhý díl má větší spád než první, Celia je přesně taková mrcha jak sem si myslela. Těším se na pokračování, kde to bude určitě ještě vyostřenější. Povedený díl na odreagování.

ketvin
17.04.2018 4 z 5

Pokračování bylo lepší než první díl, série má stoupavou tendenci až do konce - první díl byl jen takový tří hvězdičková předehra, druhý díl už má jasné 4 hvězdičky a poslední díl se mi líbil nejvíce... Hrdinové i antihrdinové jsou úžasně napsaní, příběh zajímavý, napínavý, dojemný.... Hudson je skvělý a moc se mi líbí, jak autorka popisuje, jak se mění, stejně tak je i u Alayny vidět, jak sílí a bojuje za sebe i za to, co je pro ní důležité. Hezká série.

dqenisa
05.02.2018 4 z 5

Nevím proč ale já z nich nemuzu . Jednou jsou spolu podruhé ne . No co mě na téhle knížce bere jsou erotické scény. Třetí díl si ráda přečtu.

Evka3814
17.12.2017 5 z 5

Super, zajímavý děj. Pěkné se čte

luciefeix
12.12.2017 2 z 5

líbilo se mi že to není jen o sexu ale má to i hlubší příběh

Laurelin Paige
americká, 1974
2016  78%Závislá na tobě
2022  77%Na vrcholu
2016  80%Nalezená v tobě
2017  81%Oddaná tobě
2019  73%Hudson

Kniha Nalezená v tobě je v