pichova.veru pichova.veru komentáře u knih

Kniha se mi nelíbila, je nudná,stále se tam vše opakuje...

01.08.2017 1 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Nádherná čtivá kniha :)

16.07.2017 5 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Krásná kniha :)

10.07.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Kniha mě ze začátku moc nebrala, neztrácela jsem se v ní ale někdy jsem se do čtšní musela nutit....ale ten konec...páááni kdo by to byl čekal že to takhle dopadne....Opravdu pecka

07.07.2017 4 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Druhý díl mě nezklamal...kniha se četla velmi snadno, klišé tam bylo jako maku ale těch erotických scen :) Paráda :)

07.07.2017 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

První díl byl lepší...Zklamaná ale nejsem, kniha se hezky četla a Laru Jean mám velmi ráda :) Těším se na třetí díl :)

14.06.2017 5 z 5

Román o růži Román o růži Vlastimil Vondruška

Skvělá kniha a moc pěkný příběh :) Těším se co si od pana Vondrušky přečtu příště :)

07.06.2017 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Perfektní kniha a skvělá oddechovka. Dobře se četla a moc mě bavila :)Těším se až si přečtu druhý díl :)

01.06.2017 5 z 5

Kniha by měla být v každé knihovničce kouzelníka. Kde jinde si přečíst vše o kouzelných tvorech. Mlock Scamander je popsal velmi poutavě.

28.05.2017 4 z 5

Temné hory Temné hory Patrick Carman

Z počátku (asi 100 stran :() jsem knize nemohla přijít na chut, pak mě začala bavit :) Ještě mi přišlo, že se tam toho moc neděje..asi jsem zhýčkaná jiným druhem fanatsy :)

27.05.2017 3 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Nádherná kniha, nádherný příběh :)

23.05.2017 5 z 5

Miluju, miluju, miluju, skvělá kniha :)

15.05.2017 5 z 5

Úsměvy z historie pražské ZOO Úsměvy z historie pražské ZOO Ondřej Suchý

Moc hezká kniha plná humorných příběhů :) Miluji Zoo

12.05.2017 5 z 5

Tajemství katakomb Tajemství katakomb Tom Egeland

Kniha se hezky četla, příběh byl poutavý a zajímavý .) Rozhodně doporučuji i dospělým čtenářům :)

10.05.2017 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Před to bylo super, zábava, vtipné scénky...po to bylo zvláštní, jiné, zajímavé, ...Mám v sobě z této knihy tolik emocí, že ani nevím jak to vše popsat....

04.05.2017 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Kniha se četla velmi rychle, o nádherných ilustracích nemluvě.....ale jinak mě tolik nezaujala, čekala jsem od toho mnoho....Spokojím se s průměrem...

27.04.2017 3 z 5

Já jsem z knihy naprosto nadšená. Příběh mě vtáhl do děje a celou knihu jsem byla napnutá. Miluju Harryho Pottera a tohle bylo skvělé...

25.04.2017 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Kniha byla ze začátku celkem dobrá, ale pak mě to vubec nenadchlo, za mě opravdu ne...do čtení jsem se musela nutit :((((

21.04.2017 2 z 5

Tajemství abatyše z Assisi Tajemství abatyše z Assisi Vlastimil Vondruška

Pan Vondruška opět nezklamal :) Hezky napsaná kniha :)

16.04.2017 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Za mě perfektní, kniha se krásně četla, byla napínava, ani jedna stranka mě nenachala chladnou. Ještě lepší než skleněný trůn :) Těším se na další díl :)

12.04.2017 5 z 5