pichova.veru Online pichova.veru komentáře u knih

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Uzasna ,báječná,božská kniha. Z příběhu jsem nadšená :-)

Vaříme podle Herbáře 3 Vaříme podle Herbáře 3 Kateřina Winterová

Opět nádherná kniha plná skvělých receptů:)

Vaříme podle Herbáře 2 Vaříme podle Herbáře 2 Kateřina Winterová

Krásná kniha, skvělé recepty.

Vaříme podle Herbáře Vaříme podle Herbáře Kateřina Winterová

Miluju tuto knihu, miluju tento pořad. Holky mám moc ráda, jejich recepty jsou opravdu vynikající.

Děláme si to doma sami Děláme si to doma sami Alena Thomas

Kniha je naprosto perfektní, plná skvělých receptů, které rozhodně chcete zkusit :)

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Nemohu si pomoci, ale předchozí dva díly byly lepší. Moc se mi líbí Jeřáb a Sorscha :)

29.09.2016 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Ze začátku mi tp připadalo trochu nudné, ale po pár stránkách jsem se dostala do děje. Ani jsem se v následujících stranách neztrácela jak se postavy prolínali. Chtěla bych ale vědět jak to se všemi bylo dál :)))
Pěkná, čtivá letní oddechovka :)

28.08.2016 5 z 5

Láska z Paříže Láska z Paříže Alexandra Potter

Skvělá A.Potter opět nezklamala. Kniha se četla krásně a příběh byl velmi zajímaví. Moc se mi líbily i dopisy které hlavní hrdinka četla, dostalo vás to přesně tam kam autorka chtěla :)

28.08.2016 5 z 5

Manželský zväzok Manželský zväzok Jennifer Probst

Knihu jsem přečetla jedním dechem, moc se mi celá série líbila a tahle kniha to završila. Příběh tedy předvídatelný ale stejně čtenáře baví.

05.08.2016 5 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Perfektní kniha, autorku miluju :)

05.08.2016 5 z 5

Dračí posel Dračí posel Rachel Hartman

První díl byl vážně o dost lepší než tento. Do děje jsem se často špatně dostávala a do čtení jsem se musela nutit. Nicméně konec knihy mě asi bavil nejvíce, byla jsem zvědavá jak to dopadne s Ormou a jestli spolu zůstanou princ Lucian a Serafina.

05.08.2016 3 z 5

Trojský lev - Ze zápisníku ředitele zoo Trojský lev - Ze zápisníku ředitele zoo Miroslav Bobek

Moje první kniha od Bobka a jsem nadšená, je pravda že mě některé části nebavily, ale toho bylo opravdu málo. Tolik krásných příběhů doplněné o nádherné a zajímavé fotografie.

17.07.2016 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Za mě top

10.07.2016

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Dle mého názoru jedna z nejlepších knih A. Potter. Kniha se skvěle četla a příběh byl velmi potavý. V knize jsou popsány krásy Indie a život místních obyvatel. Miluju A.Potter :)

10.07.2016 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Knihy od J.Probstové miluji, tahle byla úžasná. Prostředí Itálie se mi velice líbilo :) I když víte jak kniha skončí, stejně vás neskutečně baví:)

25.06.2016 5 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Čekala jsem od knihy více. Pořídila jsem si ji dle recenzí, těšila jsem se na pecku, ale zase takové terno to nebylo. Kniha se ale hezky četla. Moje sympatie získala hlavní hrdinka za lásku ke knihám, kterou s ní sdílím :)

25.06.2016 4 z 5

Lucie v pozici stromu Lucie v pozici stromu Beáta Matyášová

Kniha se mi četla opravdu moc pěkně, přečetla jsem ji za jeden den. Příběh je takové malé klišé, 4 kamarádky, každá s něčím bojuje, má problém se vstahem, dětmi...končí happy endem :) Příjemná oddychovka:)

19.05.2016 5 z 5

Durotan Durotan Christie Golden

Skvělá kniha, perfektně se četla a příběh byl poutavý :) Warcraft jinak neznám. Už ted se těším na filmové pokračování.

18.05.2016 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Četla jsem od autorky Hledání vytouženého dne a Hledání dokonalé lásky, autorka píše skvěle, oddychovka jak má být. Čtivá a lechtivé scény pěkně popsané :) a ano, od začátku je jasné jak to dopadne, takové malé klišé :)

23.04.2016 4 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Naprosto skvělá kniha, miluji tohoto autora. Každý kdo má rád fantasy, tohle je povinnost.

23.04.2016 5 z 5