pichova.veru pichova.veru komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Za mě jedna z nejlepších humorných knih. Autor je neskutečně zábavný. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Příběh je poutavý. Několikrát jsem se při čtení rozesmála na celé kolo :)

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Nádherná Vánoční kniha, ideální k předvánoční pohodě. Četla jsem ji jedním dechem, příběhy se do sebe nádherně prolínaly.

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Kniha se mi moc nelíbila, nejspíš to není můj šálek čaje :)

05.02.2016 2 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Skvělá kniha s krásným a napínavým příběhem. Moc se těším na druhý díl :)

05.02.2016 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Kniha pro všechny fanoušky Harryho Pottera :) Čte se pěkně a bajky jsou pěkné :)

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Autorka opět nezklamala, po skvělé Fangirl, perfektní Eleonar a Park. S oběma hlavními hrdinami jsem se dokázala ztotožnit a knihu jsem přečetla jedním dechem :)

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Kniha mě velmi zaujala svým obalem a titulkou, koupila jsem dle pomoci recenzí a rozhodně jsem nelitovala. Kniha je naprosto perfektně napsaná, úúúúžasně se čte a příběh je chytlavý, za mě je to topka :)

Eldest Eldest Christopher Paolini

Druhý díl se mi už čet hůře, některé pasáže byly zbytečně zdlouhavé. Kniha má hodně stran, myslím si že by se to pokrylo i o trochu menší množství stránek. Kniha je ale napínavá a plná zvratů. Četla se dobře:)

05.02.2016 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Celý příběh o Eragonovi a Safiře je skvěle promyšlený. Kniha se dobře čte a já si skvěle dokázala představit Paoliniho svět:)

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Na knihu jsem četla jen pozitivní reakce. Dle mého byla kniha pěkná ale něco mi v ní scházelo :)

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Myslím si že by mohlo být v příběhu více akce. Kniha se mi ale moc líbila a hezky četla.

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Kniha je perfektně čtivě napsaná. Je lehké se ztotožnit s hlavní hrdinkou.

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Také jsem podlehla knižnímu šílenství a koupila si první díl. Rozhodně jsem neprohloupila. Fantazie autora je nekonečná. Hlavní hrdina....co o nem napsat, prostě skvělé čtivu :)

27.01.2016 5 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Četla jsem Hledání vytouženého dne a kniha mě velmi zaujala, netrpělivě jsem čekala až vyjde tento díl (druhý). Je perfektní, příběh se trochu prolíná s prvním dílem. Autorka píše velmi čtivě.

27.01.2016 5 z 5