pichova.veru pichova.veru komentáře u knih

Frida Frida Bárbara Mujica

Krásně napsáno. Knihu jsem četla jedním dechem

17.03.2023 5 z 5

Příběh opravdové vášně Příběh opravdové vášně Blanka Milfaitová

Jedna hvezdicka pouze za par zajímavých receptu

16.02.2023 1 z 5

Kniha se mi moc líbila. Skvěle se četla a jsem ráda že jsem mohla nahlédnout do života tohoto skvělého herce.

13.01.2023 5 z 5

Božidara Božidara Veronika Hájek Hurdová

Užasná kniha, v pořadí třetí co jsem četla od Veroniky Hurdové a opět mě dostala. Tohle je sázka na jistotu.

13.01.2023 5 z 5

Robinsoni a donkichoti Robinsoni a donkichoti Aleš Palán

Knihy Aleše Palána jsou úžasné. Neskutečně mě baví. Těším se na jeho další rozhovory :)

29.04.2022 5 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Skvela kniha. Obdivuji praci paní Spitalnikove a tesim se na další její počiny.

23.03.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Kathryn Hughes

Krásná dojemná kniha. Závěr ale neprekvapil

23.03.2022 4 z 5

Když stromy rostly do nebe Když stromy rostly do nebe Aida Brumovská

Nadherna kniha. Svět očima malého dítěte. Myslím ze by se hodila pro každého rodiče. Pro proměňují ze deti nevidí svět jako dospeli

10.02.2022 5 z 5

Zkuste to doma sami - zahrada a balkon Zkuste to doma sami - zahrada a balkon kolektiv autorů

Skvělá kniha, měla jsem ji půjčenou z knihovny, ale musela jsem si ji koupit domu. Letos jistě spoustu rad využiji

04.02.2022 5 z 5

Agnes a Zakázaná hora Agnes a Zakázaná hora Veronika Hájek Hurdová

Nadherna kniha. Až bude má dcerka větší doufám ze si ji také přečte. Tolik moudra v ni je

31.12.2021 5 z 5

Sestřičky v nesnázích Sestřičky v nesnázích Donna Douglas

Miluji tuto sérii. Těším se na další díl

Iluminace Iluminace Mary Sharratt

Skvělá, čtivá kniha

13.11.2021 5 z 5

ÚÚÚÚÚžasná kniha, moc doporučuji. Číst ji sice budete trochu déle, ale rozhodně se nudit nebudete.

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Velice příjemná oddechovka

Posílám to dál Posílám to dál Lucie Bílá

Jediné co bych vytkla je neustálá sebechvála autorky. Jinak se mi kniha hezky četla, nahlédla jsem do soukromého života Lucie Bílé. Obdivuji její odhodlání a potřebu neustále na sobe pracovat.

13.11.2021 4 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Krasny Vanocni příběh o prasatkuna Kubovi. Knížka je plna kouzelných scén, napětí a lásky.

04.11.2021 5 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Kniha mě bavila od začátku do konce. Rada si ji přečtu znovu.

14.06.2021 5 z 5

Ptačí domek Ptačí domek Eva Meijer

Krásná kniha

14.06.2021 5 z 5

Apolenka z modrotisku Apolenka z modrotisku Romana Košutková

Uzasne ilustrovaný kniha která vás nutí listovat stále a stále dokola. Koupila jsem si ji i když vím ze patří do kategorie dětská. Tesim se až ji budu moci číst a ukázat dceri.

13.01.2021 5 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik