Zkuste to doma sami - zahrada a balkon

Zkuste to doma sami - zahrada a balkon https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444969/bmid_zkuste-to-doma-sami-zahrada-a-balko-ArQ-444969.jpg 5 15 6

podtitul: 111 projektů a nápadů pro přírodní biozahradu Květinová louka plná včel místo trávníku, zelenina místo okrasných rostlin, léčivé byliny místo plevelu, půdokryvné rostliny, které se dají jíst, místo kamenitých ploch – existuje mnoho možností, jak zahradničit přírodněji, zdravěji a zároveň snadněji. Nechte se inspirovat a žijte i vy trochu ekologičtěji!... celý text

Dům a byt Hobby Zahrada
Vydáno: , Kazda

Selber machen statt kaufen – Garten und Balkon; 111 Projekte und Ideen für den naturnahen Biogarten , 2019

Lucie_1986
24.03.2024 5 z 5

Fajn prirucka pro zacinajici i zkusene pestitele. Ocenila jsem zejmena tipy na eko prostredky proti skudcum, plisnim apod. Letos vyzkousim v praxi.

Predator3313
21.10.2023 4 z 5

Podle mě je kniha vhodná pro začátečníky.
Je to vlastně takový rychlo kurz jak začít s přírodní a permakulturni zahradou.
Řekl bych že zkušenějším v tomhle směru toho už moc nenabídne.
Já osobně jsem už 90% informací z knihy věděl a to se za zkušeného nepovažuji.
Jsou tam i věci s kterými nesouhlasím, jako třeba na dětský záhon dávat mrkev, než začne klíčit děti už pomalu zapomenou že nějaký záhon mají...
Ale největší nedostatek vidím v tom, že nejsou popsané obrázky. To je opravdu velký nedostatek.

Jirinamac
04.05.2022 5 z 5

Obsahuje dost užitečných rad v celkem malé knížce. Šikovný rádce pro začátečníky, ale i pro pokročilé pěstitele. I na balkoně se dají vypěstovat užitečné rostlinky. Dobré rady pro ekologické pěstování, jak zužitkovat v zahradě přírodní odpad z domácnosti.

pichova.veru
04.02.2022 5 z 5

Skvělá kniha, měla jsem ji půjčenou z knihovny, ale musela jsem si ji koupit domu. Letos jistě spoustu rad využiji

Pavlína197
18.03.2021 5 z 5

Užitečná knížka pro začínající i pokročilé zahrádkáře, zvlášť pokud se snažíte o ekologické pěstování. Najdete tu rady od začátku do konce ,,výrobního" procesu, tzn. jak vytvořit záhon, jak zasít, jak na škůdce i pár tipů, jak využít úrodu.

Áňa 998
23.12.2020 5 z 5

Pokud si troufáte na vlastní zahrádku a bydlíte v bytě s balkonem, je tahle knížka přesně pro Vás. Jasně a srozumitelně Vás provede světem zahradničením.