Petule.k93 Petule.k93 komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Naprosto uzasna kniha. Lou byla neskutecna - jak se dokazala vypracovat, zmeny jeji osobnosti byly znatelny, stejne jako Willovy. Jeho postoj se nemusi libit vsem, ale neni se cemu divit, ze to melo smutny konec. Ne vsichni se dokazou smirit s timhle zivotem. Ke konci pribehu se mi uz rozmazavaly pismenka, jak jsem bulela. Knizce a hlavne pribehu neni co vytknout. Uzasne napsany a hrozne prociteny. Doporucuju!

08.10.2016 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Zase jsem se s Kim nenudila. Závěr mě překvapil. Super kniha a už se těším na další.

13.10.2018 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Neskutečná kniha s překvapivým koncem. Úplně mě pohltila. Muselo být hrozný, žít s neustálým strachem. Už jen to, že jste se na někoho třeba jen divně koukli mohlo znamenat kdo ví co.. Hl.hrdina a jeho náhlé ocitnutí se na ,,druhé straně barikády,, a jak se k tomu následně stavěl, mě taky celkem dostalo. Jako prostě celý příběh. Nedovedu si představit, že bych byla v té době. Doporučuji přečíst.

11.04.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Úžasná kniha. Dostala jsem ji pod stromeček a nemohla jsem se od ní odtrhnout :) Můžu jen doporučit. :)

09.01.2016 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Moc příjemná oddechovka. Líbilo se mi popsání všech 3 dívek a jejich odlišných životů. Každá ty rozdíly svým způsobem pocítila a každá se s tím prala po svém a hlavně neustopily a doplňovaly se. I tehdejší zdravotnictví, si myslím, bylo úplně o něčem jiném. Projít si těmi trpkostmi,od mytí podlahy až po péči o pacienty, by neuškodilo i dneska.

26.05.2018 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Napínavý příběh od začátku do konce. Opět překvapivé rozuzlení, jak už to u knih s Harrym Holem bývá. SUPER počteníčko.

15.04.2018 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Knížka nebyla ani nudná ani velký trhák. Taková oddechová s občasnými překlepy v textu. Zhýčkané slečinky a popelka, která najde svého prince a u kterého se doví celou svou rodinnou historii. Líbila se mi Marie, která se ničeho moc nezalekla. Jsem zvědavá na druhý díl, jak se jí povede a jestli ji nová situace u panstva nějak změní.

16.06.2018 4 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

I tento dil je napinavym poctenickem. Myslela jsem si, ze to bude mit jiny konec. Pro me cela serie Sirotcince je povedena

03.11.2017 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Napínavá knížka od začátku do konce. Vůbec jsem netušila kdo za tím vším byl a výsledek překvapil.

05.03.2017 5 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Kniha i film spokojenost. Příběh zajímavý, čtivý ale smutný. Největší obdiv má u mě Greta..já osobně bych to asi nedala.. mít takovou trpělivost a toleranci chce hodně sil...Stojí za přečtení.

23.01.2017 4 z 5

Sběratel mušlí Sběratel mušlí Anthony Doerr

Kniha nezklamala, urcite stoji za precteni. Povidky jsou zajimave a zaujmou. Pro me zajimavejsi nez ,,Zed vzpominek,,. Ale ,,Svetla,, vedou.

05.11.2016 4 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Knihu jsem si pujcila od kamaradky. A uplne me nadchla. Uzasne se cetla, strhne vas do pribehu. Az do posledni chvile nevite, kdo za tim vlastne je. Proste se od knizky jen tak neodtrhnete :-) muzu jen doporucit

26.07.2016

Sladká jak krev Sladká jak krev Petra Neomillnerová

Mam rada pribehy o upirech a i tentokrat jsem se bavila. :-) Tesim se na pokracovani :-)

30.04.2016

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Knížka se mi líbila. Námět byl zajímavý. Nechtěla bych, aby se mi někdo hrabal v hlavě. Až na samém konci příběhu mi došlo, kdo za tím vším je. Postava Frankie mi přišla až hodně odtažitá a ponořená do své osoby. Nesáhnete vedle, pokud si knihu přečtete.

30.07.2018 4 z 5

Tváře noci Tváře noci Corrie Jackson

Z knížky jsem nadšená. Přečteno jedním dechem. Napínavé od začátku do konce. Konec mě hodně překvapil. Postava Sophie se mi hodně líbila, ten její zápal pro věc. Doufám, že bude pokračování.

21.05.2018 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Úžasná kniha, napínavý příběh od začátku do konce. Konec mě dostal a překvapil.

23.05.2017 5 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Kniha mě bavila od začátku do konce.Můžu jen doporučit.

08.12.2018 5 z 5

Nepatrná šance Nepatrná šance Allen Wyler

Knihu jsem přečetla hodně rychle. Příběh byl z lékařského hlediska zajímavý, ale myslím si, nereálný. Kde kdo by si knihu asi do své knihovničky nezařadil.

01.08.2018 4 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Trochu mě knížka zklamala. Čekala jsem něco ve stylu H.H. , ale už od prvních stránek bylo zřejmé, že to bude něco jiného. Takže nesrovnávat s H.H. Nepřekvapivý, nezáživný děj, ze začátku jsem moc nevěděla o čem vlastně čtu a o čem to má pojednávat. Asi až v půlce se to trošku rozjelo. Takže 3 hvězdičky a to jen proto, že mám jinak ráda knihy od Nesba s H.H.

18.05.2018 3 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Až na ten občasný anglický text ( mohl být překlad), to bylo zase bezva počteníčko. Harry nezklamal. Opět jsem se sekla v tom kdo za tím vším byl :D

02.05.2018 5 z 5