petrzel petrzel komentáře u knih

Super,super,super.

08.08.2014 5 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Líbilo se mi to je pravda ,že film je lépe udělaný.

03.08.2014 5 z 5

Dobrý v posteli Dobrý v posteli Jennifer Weiner

A mě se to zase moc líbilo nic mi tam nepřipadalo navíc je to báječná kniha a jsem ráda,že jsem nedala na komentáře zde.

26.07.2014 5 z 5

Blbá sázka o fajn kluka Blbá sázka o fajn kluka Shana Norris

A mě se to líbilo taková letní oddychovka

23.07.2014 5 z 5

Zbabělec Zbabělec Mark Billingham

Nedočetla jsem . Kniha mě nedokázala zaujmout natolik ,abych jí dočetla.

22.07.2014 3 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Mě se to líbilo. Je pravda ,že sexuální scény jsem přeskakovala ,ale zase tolik jich tam nebylo. Je to takový odpočinkový čtení na prázdniny.

22.07.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Kniha se mi líbila byla super.

11.07.2014 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Četla jsem první knihu od tohoto spisovatele a musím říct byla úchvatná. Velmi napínavý děj.

26.06.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Neskutečně krásná kniha nic jinýho k tomu nejde říct.

15.06.2014 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Krásná kniha,krásný příběh . Těším se na další.

08.06.2014 5 z 5

Hřbitov pátera Hansena Hřbitov pátera Hansena Ted Dekker

Na knihu jsem se moc těšila,ale nezaujala.Chvílemi to bylo napínavé,že se nedalo skončit.A najednou to bylo nudné ,že sem usínala. Dočetla jsem jí ,protože sem chtěla vědět jak to skončí,ale už se k ní nevrátím.

01.06.2014 3 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Měla jsem na začátku problém se do knihy začíst. Na začátku to není kniha ke které bych se usazovala každou volnou chvilku,ale poslední třetina už mě bavila a konec byl perfektní.

23.05.2014 4 z 5

Žár Žár Maya Banks

Krásná trilogie po předchozích dílech už jsem tedy sexuální stránky přeskakovala ale i tak mě kniha dost bavila a konec naprosto zaujal.

10.05.2014 5 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Skvělé pokračování skvělé trilogie.

10.05.2014 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

Kniha se mi líbila nejdřív se to dost podobalo sérii Crossfire ,ale pak se to rozjelo jiným směrem a vtáhlo to člověka do děje. Hned sem začala druhý díl a těším se.

03.05.2014 5 z 5

Medailon krále Slunce Medailon krále Slunce Helena Babická

Tak na rozdíl od ostatních se mi druhý díl líbil. Vše co tam je tam patří a neseškrtala bych nic. Kniha byla zajímavá děj mě nenechal napospas nudě a konec byl úchvatný. Popisy jsou dokonalé člověk přesně ví co si představit. Těším se na další autorčina díla.

22.04.2014 5 z 5

Jeden okamžik v čase Jeden okamžik v čase Helena Babická

Krásná kniha. Je opravdu dlouhá ,ale já se u ní nenudila hnalo mě to pořád dopředu vědět víc a víc. Hned jdu na druhý díl.

09.04.2014 5 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Opravdu nádherná kniha.

28.03.2014 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Tak jsem z těch, kterým tato kniha přišla opět výborná a už se budu moc těšit na další pokračování.

19.03.2014 5 z 5

Deset žen Deset žen Marcela Serrano