petrzel petrzel komentáře u knih

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Pokračování se mi taky líbilo,osudy lidí jsou nevyzpytatelné.

19.12.2014 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Byla jsem upozorněna ať tuto knihu nečtu ,protože je dost drsná. Hlavně kvůli upozornění jsem se do ní dala a nelituji. Kniha je úžasně napsána a člověk u ní musí dost přemýšlet jestli je to tak. Jestli opravdu za peníze dokáže udělat člověk cokoliv.

07.12.2014 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Třetí díl mě zklamal. Strašně protáhlé čtení o ničem . Málo akce. Nudila jsem se a přemáhala jsem se to dočíst. Pro mě neuvěřitelné jak z dvou úžasných dílů se dá přejít k takovému propadáku.

03.12.2014 3 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Zajímavá serie jsem moc ráda ,že jsem jí začala číst. Pro mě opravdu příjemné čtení.

23.11.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Normálně jsem nikdy nečetla žádné fantasy knihy ,ale tahle mě nadchla. Bavilo mě to od začátku do konce. Teď si v klidu můžu pustit film. Tak sem zhlídla film a vadí mi vše co tam změnili knížka je o dost lepší

Tři plus jedna Tři plus jedna Danka Šárková

Taková normální oddechovka.

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Nadherná kniha zase to bylo užasný.

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Tak jsem nejdřív viděla film teď dočetla knihu a obojí bylo dost dobré.

06.11.2014 5 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Nedočetla jsem to prostě sem se strašně nudila. nabíječ byl báječný třeba to někdy dám znova ,ale zatím mám dost jiných knížek.

03.11.2014 3 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Kdybych mohla dát těch hvězdiček víc tak neváhám.Opravdu výborná kniha.

23.10.2014 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Mě se ta knížka líbila. Děj byl úžasný a komisař se mi líbí čím dál víc. Konec byl překvapivý. A hned mě to donutilo otevřít další díl.

14.10.2014 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Perfektní kniha. Bylo to napínavé a už se těším na další knihu

05.10.2014 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Kniha se mi velmi líbila. Děj měl spád a to jak se tu píše překonbinované mi to tedy nepřišlo. Jediné co mi vadí a to na všech severských detektivkách jsou ty jména a názvy to se nedá zapamatovat

23.09.2014 5 z 5

Vzácná a drahocenná Vzácná a drahocenná Raine Miller

první půlka knihy byla o ničem .Chtěla jsem jí odložit. Pak jsem si přečetla komentáře a vše o knize a myslela si ,že to bude víc zajímavé ,ale jen chvilka napětí a zbytek zase o ničem takže tři hvězdy a znovu se k ní už určitě nevrátím.

12.09.2014 3 z 5

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Je velké štěstí,že tam byla aspoň ta zápletka s únosem jinak je to už o ničem.

09.09.2014 3 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

No dá se to přečíst jen mě zajímá jak to dopadne takže musím přečíst všechny díly

03.09.2014 4 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Knihu jsem dočetla přečtu asi i další díly ,ale tahle serie je hodně podobná odstínům.

30.08.2014 3 z 5

Třešinka Třešinka Raine Miller

Perfektní oddychovka.

28.08.2014 5 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Jednoduchá kniha opravdová oddychovka a strašně naivní

23.08.2014 3 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Na knihu jsem se moc těšila a překvapila mě jak může mít někdo takovou fantazii to je pro mě úplně neuvěřitelný. Strašně mě to bavilo a vypadá to ,že se můžu těšit zase na další díl.

22.08.2014 5 z 5