Tři plus jedna

Tři plus jedna - to jsou dohromady čtyři ženy pro čtyřicítce, které se snaži uplatnit v poli pracovním, být matkami svým dospívajícím dětem a zároveň stále tápou v oblasti mezilidských vztahů. Hledají "opět" prince a lásku, i přestože se jim konečně podařilo postavit se na vlastní nohy a vydobít si svobodu a dostat se z "nefunkčních" manželství, jak si doposud myslely....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181201/big_tri-plus-jedna-uwM-181201.jpg 3.231

Kniha Tři plus jedna

Jara.v
12. březnaodpad!

Přečteno kvůli čtenářské výzvě, ale jinak zbytečnost.

Kaprov
13.01.2019

Lehce eroticka kniha, kterou prectete, ale nic moc vam neda. Oddychovka

Jordyz
14.09.2018

Nic jsem od knihy nečekala. Celkem nic mi nedala. Taková oddychovka na dva dny, na kterou ale velice rychle zapomenu.

Kalarda
08.07.2018

Sranda...kniha plna ženského přátelství, dobrého vína a kvalitního sexu. Smála jsem se, že na mě koukali ve vlaku.

medlovice
20.06.2018

Nejdřív jsem si myslela, že ji nedočtu.
Třikrát jsem ji kvůli vulgaritě odložila. Já opravdu nepotřebuju číst jako napíchnul mě , moje kun"""ka , jeho péro a podobně. Tři ženské, které dokážou vymlasknout litr vína každá a zbalit chlapa jen na sex, nejsou mé hrdinky i když drží při sobě.Jedna z nich označuje ženy, které chodí do práce a pak ještě doma uklízí a na sporáku jim bublá gulášek za blbky. No tak já blbka jsem . Jenže já chlapa mám a přeje mi dobou noc a dobré ráno a nepotřebujeme do sebe lít alkohol.
Obal je docela hezký a v hradištské knihovně byla kniha docela ohmataná , snad proto, že je růžový. A moje nejsympatičtější postava byla Anička.

Elisabeth9
25.07.2016

Kniha, která mě bavila a která poskytla i poučení. Za některé věci si můžeme sami a je jen na nás, kdy to změníme. Dodalo mi to trochu optimismu, že i po čtyřicítce se může člověk dostat do podobných komických situací (dámské večírky s kamarádkami a následné trapasy) jako kolem dvaceti a naopak do takových, které by do novin nedal (opilá na mol, střídání chlapů jako ponožky, nejistota, co se životem)

magnolia
21.03.2015

Knihu jsem si vzala jako oddechovku, ale je to něco jiného (strašného), aspoň pro mne. Nedočetla jsem ji, protože hrdinky, kterým je přes 40, mají děti a mluví a chovají se jako (mírně řečeno) holky "utržené ze řetězu" , mi připadaly prostě neskutečné. Některé věty jsem si musela číst několikrát, nevěřila jsem svým očím... ale někoho to třeba pobaví.

petrzel
15.11.2014