Čekala jsem dlouho!

Krev není voda. Jak spolu vycházejí ženy z jedné rodiny, když má každá úplně jinou představu o tom, jak chce svůj život prožít? Změnilo se toho tolik v lidské společnosti? Nejstarší Květa se upíná k modelu muž živitel, její dcera Martina prahne být úspěšnou podnikatelkou a mladší Anička se touží uživit svojí kreativitou. Opravdu chtějí to, co si vysnily, nebo je osud jenom zkouší, co vydrží? Jak jejich životy ovlivní partneři, a co když do jejich života zasáhne emigrace, nemoc nebo smrt? Říká se, že teprve v bolesti člověk pozná své hlubší vědomí. Kniha Čekala jsem dlouho je o soužití tří generací v letech 1968 až 2015. Zjistíte, že nikdy není pozdě a že na svou životní lásku je možné čekat i padesát let. Děj knihy vás vtáhne natolik, že se v ní občas najdete – ať v roli babičky, matky, dcery, vnučky, nebo jako děda, otec, manžel, milenec, či syn někoho z nich....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251837/cekala-jsem-dlouho-251837.jpg 3.941
Romány, Literatura česká
Vydáno, AMI Publishing

Kniha Čekala jsem dlouho!

knihovniceS

Čekala jsem dlouho! Další jednohubka, která nezarmoutí. Příběh jedné rozvětvené rodiny, který se odehrál během půlstoletí. Zajímavé postoje žen v rodině mě až rozčilovaly. Nechybí láska, zármutek a konec mě překvapil. Příběh je napsaný dost stručně, 50 let života několika generací se vešlo na stovku stran, za to dávám jen 3 hvězdy.

Marika Vanova

Příběh čtivý, děj trochu splácaný, konec mě moc neuspokojil.

Kalarda

Za mě nejlepší kniha autorky.

ivka67
27.10.2019

Taková kniha/jednohubka/.

adriane9
23.07.2019

"Láska přeje připraveným a to bez rozdílu věku. Duše nemá věk."
Oddechovka na jedno odpoledne. Vzhledem ke stům stranám je příběh osekaný, zkrácený na minimum, jako nějaký deník v bodech což je škoda. I tak to bylo fajn na čtení

perpe2a
25.05.2019

Pohodový ženský román, ve kterém sledujeme život tří žen z jedné rodiny a jejich pohled na svět, na život a cestu, kterou si zvolí. Tak stejné a přitom tak odlišné. Bylo to moc hezky napsané, velmi čtivé a oddechové. Kniha je útlá, takže k odpolední kávičce jako stvořená. Za sebe mohu doporučit.

EvaEmma
25.02.2019

Super pohodové čtení na odpoledne. Čtivá a oddychová kniha. Vše podstatné bylo napsáno níže.

lagina
21.02.2019

Jednohubka, pripada mi to trochu neucelene, jako kdyby mela autorka vic nametu a umele to dala do pár osob. V zacatku knihy jsem si rikala ze mam obcas pocit ze presne takove tri zeny ziji ve mne a biji se ...

Ostře sledované vlaky
To prší moře

Danka Šárková
česká, 1969

všech 16 knih autora

Kniha Čekala jsem dlouho! je v

dalších seznamech1x