Čekala jsem dlouho!

Krev není voda. Jak spolu vycházejí ženy z jedné rodiny, když má každá úplně jinou představu o tom, jak chce svůj život prožít? Změnilo se toho tolik v lidské společnosti? Nejstarší Květa se upíná k modelu muž živitel, její dcera Martina prahne být úspěšnou podnikatelkou a mladší Anička se touží uživit svojí kreativitou. Opravdu chtějí to, co si vysnily, nebo je osud jenom zkouší, co vydrží? Jak jejich životy ovlivní partneři, a co když do jejich života zasáhne emigrace, nemoc nebo smrt? Říká se, že teprve v bolesti člověk pozná své hlubší vědomí. Kniha Čekala jsem dlouho je o soužití tří generací v letech 1968 až 2015. Zjistíte, že nikdy není pozdě a že na svou životní lásku je možné čekat i padesát let. Děj knihy vás vtáhne natolik, že se v ní občas najdete – ať v roli babičky, matky, dcery, vnučky, nebo jako děda, otec, manžel, milenec, či syn někoho z nich....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251837/big_cekala-jsem-dlouho-251837.jpg 3.944

Kniha Čekala jsem dlouho!

knihovniceS
23.10.2020

Čekala jsem dlouho! Další jednohubka, která nezarmoutí. Příběh jedné rozvětvené rodiny, který se odehrál během půlstoletí. Zajímavé postoje žen v rodině mě až rozčilovaly. Nechybí láska, zármutek a konec mě překvapil. Příběh je napsaný dost stručně, 50 let života několika generací se vešlo na stovku stran, za to dávám jen 3 hvězdy.

Marika Vanova
25.09.2020

Příběh čtivý, děj trochu splácaný, konec mě moc neuspokojil.

Kalarda
05.01.2020

Za mě nejlepší kniha autorky.

ivka67
27.10.2019

Taková kniha/jednohubka/.

adriane9
23.07.2019

"Láska přeje připraveným a to bez rozdílu věku. Duše nemá věk."
Oddechovka na jedno odpoledne. Vzhledem ke stům stranám je příběh osekaný, zkrácený na minimum, jako nějaký deník v bodech což je škoda. I tak to bylo fajn na čtení

perpe2a
25.05.2019

Pohodový ženský román, ve kterém sledujeme život tří žen z jedné rodiny a jejich pohled na svět, na život a cestu, kterou si zvolí. Tak stejné a přitom tak odlišné. Bylo to moc hezky napsané, velmi čtivé a oddechové. Kniha je útlá, takže k odpolední kávičce jako stvořená. Za sebe mohu doporučit.

EvaEmma
25.02.2019

Super pohodové čtení na odpoledne. Čtivá a oddychová kniha. Vše podstatné bylo napsáno níže.

lagina
21.02.2019

Jednohubka, pripada mi to trochu neucelene, jako kdyby mela autorka vic nametu a umele to dala do pár osob. V zacatku knihy jsem si rikala ze mam obcas pocit ze presne takove tri zeny ziji ve mne a biji se ...