Dobrý v posteli

Je opuštěná, rozzlobená a - tlustá. Přesto neztrácí smysl pro humor. Candace Shapirová. Seznamte se. Mladá, úspěšná, ale na svůj vkus poněkud tlustá redaktorka zjišťuje, že i s nadváhou je hodna lásky. Je inteligentní, vtipná, pohotová, citlivá, ale v dětství se dozvěděla, že její nadváha je problém, proto má pocit, že ji nemůže mít nikdo rád. Její redaktorská práce jí přináší nejrůznější setkání, střety i překvapení, ale netuší, jaké překvapení a komplikaci jí přinese soukromý život a že nadváha přestane být z problémů ten nejdůležitější. Kombinace populární a často používané figury mladé redaktorky společenské rubriky a atraktivního prostředí velkoměstské společnosti je dobrým základem pro bestseller, v tomto případě zejména proto, že autorka vše nahlíží očima běžné, nebohaté, komplikacemi zkoušené hrdinky. Autorka nepotřebuje šokovat, a tak hrdinka zůstává decentní a lidská i tam, kde je ironická, i v líčení svých intimních trablů, kterých je mnoho. Je to přívětivý, poutavý, dobře napsaný příběh o hodné holce, která se snaží mít život ráda, i když nemá vždycky vyhráno....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20213/big_dobry-v-posteli-6HJ-20213.jpg 3.6112

Cannie Shapiro 1.

Vydáno: , Metafora

Good in bed, 2001

Kniha Dobrý v posteli

nikola2205
20.07.2021

Dotčeno s premahanim. Hlavni hrdinka je fňukna, v knize není absolutně žádný sex ani romantika, zbytečně zdlouhavé a konec mohl byt lepe zakončen..

libuna60
03.02.2021

Nenadchla mě, měla jsem problém ji i dočíst.

Charmedka
20.06.2020

Cannie je hodně podobná Bridget Jonesové, je to ten samý typ hrdinky a spousta čtenářek si jí jistě oblíbí. Mě přišla Cannie sympatická, hlavně její smysl pro humor, ten byl vážně skvělý a dokázala si udělat legraci i sama ze sebe. Co už mi trošku vadilo, tak její vztah vůči Bruceovi, ale i otci.

Kniha má téměř pět set stran, toho jsem se zprvu lekla, ale čte se tak dobře a stránky odsejpají, že Vám to ani nepřijde a knihu máte rychle přečtenou. Je rozdělena na tři velké části a kapitoly.

Nejlepší rozhodně byla poslední část, která byla vážně dojemná a mě bylo pomalu až do breku. Knihu rozhodně doporučuji, splnila má očekávání, je vtipná, zábavná, zároveň i ze života a dojemná a Cannie velmi sympatická.

prcek19
27.11.2019

Ne..tak tohle nebyl můj šálek čaje..k tomuhle se nikdy nevrátím a věřím, že po pár dnech si ani nebudu pamatovat, o čem kniha byla

hmmmm
17.10.2018

Kniha mě moc nebavila, očekávala jsem něco jiného, ale můj život by se asi taky změnil v tragédii, kdyby se moje máma přeorientovala a našla by si mladší partnerku, kterou by si k sobě nastěhovala a otci bych nestála ani za pozdrav.

bee88maja
30.01.2018

Ze začátku jsem měla pocit, že je tohle první kniha, která dokáže pobavit a zároveň chápe, jak se ženy větších rozměrů cítí. Některé části příběhu mi však přišly přitažené za vlasy. Ovšem závěr se mi dostal pod kůži, a slzy se objevily v mých očích...

baterka.gs
09.09.2017

Průměrný příběh s mnoha nereálnými detaily, čímž mne kniha velmi štvala.. best friend s celebritou ze záchodů, ufňukaná hlavní hrdinka a zakončení na letišti bylo výplodem fantazie po nějaké hodně drsné párty řekla bych.. škoda

mekkejla
20.03.2017

Klasická oddechovka. Četla se úplně sama.