Dobrý v posteli

Je opuštěná, rozzlobená a - tlustá. Přesto neztrácí smysl pro humor. Candace Shapirová. Seznamte se. Mladá, úspěšná, ale na svůj vkus poněkud tlustá redaktorka zjišťuje, že i s nadváhou je hodna lásky. Je inteligentní, vtipná, pohotová, citlivá, ale v dětství se dozvěděla, že její nadváha je problém, proto má pocit, že ji nemůže mít nikdo rád. Její redaktorská práce jí přináší nejrůznější setkání, střety i překvapení, ale netuší, jaké překvapení a komplikaci jí přinese soukromý život a že nadváha přestane být z problémů ten nejdůležitější. Kombinace populární a často používané figury mladé redaktorky společenské rubriky a atraktivního prostředí velkoměstské společnosti je dobrým základem pro bestseller, v tomto případě zejména proto, že autorka vše nahlíží očima běžné, nebohaté, komplikacemi zkoušené hrdinky. Autorka nepotřebuje šokovat, a tak hrdinka zůstává decentní a lidská i tam, kde je ironická, i v líčení svých intimních trablů, kterých je mnoho. Je to přívětivý, poutavý, dobře napsaný příběh o hodné holce, která se snaží mít život ráda, i když nemá vždycky vyhráno....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20213/dobry-v-posteli-6HJ-20213.jpg 3.6109

Cannie Shapiro 1.

Vydáno, Metafora

Good in bed, 2001

Kniha Dobrý v posteli

libuna60

Nenadchla mě, měla jsem problém ji i dočíst.

Charmedka
20.06.2020

Cannie je hodně podobná Bridget Jonesové, je to ten samý typ hrdinky a spousta čtenářek si jí jistě oblíbí. Mě přišla Cannie sympatická, hlavně její smysl pro humor, ten byl vážně skvělý a dokázala si udělat legraci i sama ze sebe. Co už mi trošku vadilo, tak její vztah vůči Bruceovi, ale i otci.

Kniha má téměř pět set stran, toho jsem se zprvu lekla, ale čte se tak dobře a stránky odsejpají, že Vám to ani nepřijde a knihu máte rychle přečtenou. Je rozdělena na tři velké části a kapitoly.

Nejlepší rozhodně byla poslední část, která byla vážně dojemná a mě bylo pomalu až do breku. Knihu rozhodně doporučuji, splnila má očekávání, je vtipná, zábavná, zároveň i ze života a dojemná a Cannie velmi sympatická.

prcek19
27.11.2019

Ne..tak tohle nebyl můj šálek čaje..k tomuhle se nikdy nevrátím a věřím, že po pár dnech si ani nebudu pamatovat, o čem kniha byla

hmmmm
17.10.2018

Kniha mě moc nebavila, očekávala jsem něco jiného, ale můj život by se asi taky změnil v tragédii, kdyby se moje máma přeorientovala a našla by si mladší partnerku, kterou by si k sobě nastěhovala a otci bych nestála ani za pozdrav.

bee88maja
30.01.2018

Ze začátku jsem měla pocit, že je tohle první kniha, která dokáže pobavit a zároveň chápe, jak se ženy větších rozměrů cítí. Některé části příběhu mi však přišly přitažené za vlasy. Ovšem závěr se mi dostal pod kůži, a slzy se objevily v mých očích...

baterka.gs
09.09.2017

Průměrný příběh s mnoha nereálnými detaily, čímž mne kniha velmi štvala.. best friend s celebritou ze záchodů, ufňukaná hlavní hrdinka a zakončení na letišti bylo výplodem fantazie po nějaké hodně drsné párty řekla bych.. škoda

mekkejla
20.03.2017

Klasická oddechovka. Četla se úplně sama.

Samira
03.09.2016

Kniha, která byla zcela jiná, než jsem čekala, se četla i přes zbytečně dlouhou stopáž rychle a dobře. A to i přesto, že mi hlavní hrdinové nepřirostli k srdci. I jejich činy a myšlenkové pochody mi byly hodně vzdálené. Ačkoli se konec povedl, do dalšího dílu se již nepustím.