Petraj365 Petraj365 komentáře u knih

Smrtící nahota Smrtící nahota J. D. Robb (p)

No nevím...nenadchlo ani neurazilo. Zkusím ještě další díl a uvidíme. Vyhovovalo mi, že to není úplný krvák, ale taková pohodovější krimi plus romantika

06.02.2021 3 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

No začíná to být opravdu napínavé......nechci aby to skončilo ????????. Už dlouho mě nic takto nebavilo. Když jsem přečetla ze zvědavosti první díl, nenapadlo mě, že mě to tak pohltí.

02.02.2021 5 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Tak to bylo super. Úplně jsem bratrstvu propadla. Teď jsem zvědavá jak dopadne Vishous. Je to můj oblíbenec ...jdu to hned zjistit. Je to prostě závislost a mrzí mě, že to už brzy skončí...

30.01.2021 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Já ty knihy miluju. U minulé jsem si pobrečela a tady zase nasmála. Děj mě úplně pohltí a knihu nemůžu odložit. Autorka má úžasnou fantazii a dokáže vzbudit zvědavost tím, že rozvíjí další dějové linky, které pokračují v dalších knihách a to mě baví.

13.01.2021 5 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Opět super díl. Už teď jsem zvědavá na další.

09.01.2021 5 z 5

King King T. M. Frazier

Úžasný. Přečteno za jeden večer. Nemohla jsem to odložit a ten otevřený konec mě trochu naštval, protože jsem nenašla další díl v češtině

29.12.2020 5 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Čteno jedným dechem. Moc mě baví, že součástí děje jsou i postavy z předchozích dílů a je tam několik dějů připravených do dalších knížek.

27.12.2020 5 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Prostě bomba

27.12.2020 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Další úžasný díl. Čtu knihy hned po sobě a už teď vím, že až přečtu všechny tak je přečtu znovu

13.12.2020 5 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Myslím, že jsem závislá. Nic jiného nedělám než, že čtu. Tento díl byl opět super a jdu hned na další

07.12.2020 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Já ty knížky miluju. Stále se tam něco děje. Je to z pohledu spousty lidí a je to super

01.12.2020 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Čtu knihy hned po sobě, proto neztrácím přehled kdo je kdo. Líbí se mi, že se děj neustále točí kolem všech co se zatím v knihám objevily. Je to super

22.11.2020 5 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Opět super. Jen by nemusel děj tak přeskakovat z jednoho na druhý.

17.11.2020 5 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Konec je zvláštní, ale i tak super

09.11.2020 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Díl od dílu lepší

07.11.2020 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Prostě úžasný. Hned jdu na další

31.10.2020 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Líbila se mi víc než první díl. Sice se ztrácím v těch písmenech, ale opravdu mě to baví. Hned jdu na další

29.10.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Moc mě to nenadchlo

04.08.2020 2 z 5

Oddaná tobě Oddaná tobě Laurelin Paige

Tato série je prostě super. Úplně mě to pohltilo. Je jasné jak to dopadne, ale i tak to mělo děj který mě moc bavil.

21.07.2020 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Tato série je super. U tétk knihy mě jen moc nenadchnul ten konec. Bylo to divně poddané. Ty skoky v čase si myslím byly zbytečné. Úplně mi to rozhodilo pocit z posledního dílu, který se mi do té doby moc líbil. Stále jsem čekala jak se z toho dostanou a pak to bylo tak rozkouskovaný. Škoda, ale i tak super. Moc jsem si to užila

19.06.2020 4 z 5