Petraj365 Petraj365 komentáře u knih

Tajemství Tajemství Anna Todd

Prostě úžasný knížky. Hned se jdu vrhnout na další díl

17.06.2020 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

I druhý díl je dokonalý. Úplně mě to vtáhlo do děje. Nemůžu se dočkat až se vrhnu na další díl.

14.06.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Opravdu všechny knihy od této spisovatelky jsou oddychovky a vždy u nich vypnu a opravdu se přistihnu jak se usmívám. Moc mě baví.

04.06.2020 5 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Tak já nevím..četla jsem první i druhý díl. První byl super, protože se mi líbilo to tajemství. Chtěla jsem vědět o co jde. Druhá se mi líbila ještě víc. Přečetla jsem jí za den, ale tato třetí nevim. Je to stále dokola, nemůžu se začíst a je to takové zdlouhavé. Knihu odkládám a snad někdy dostanu chuť jí dočíst.

05.05.2020 1 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Přečteno za odpoledne. Mělo to spád a nenudila jsem se. Super knížka, když si chcete odpočinout.

24.04.2020 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Bylo to vážně super. Přečteno za jedno odpoledne. Chtěla bych další pokračování Šance a Remi, ale bohužel nejsou k sehnání :-(

20.04.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Byla to moje první kniha od tohoto spisovatele a bylo to super. Vůbec jsem se nenudila a do poslední chvíle jsem netušila kdo je vrah. Určitě se pustím i do dalších knížek.

17.04.2020 5 z 5

Alibi Alibi Sandra Brown

Knihy od Sandry Brown mám moc ráda, ale u Alibi mě začalo bavit tak posledních 50 stránek. Konec mi přišel takový rychlý a osudy některých postav nedořešené.

15.04.2020 3 z 5