Petraj365

Nevinná navždyNevinná navždyAbbi Glines

Tato série má 13 knih + dvě které se týkají otce Rushe a zpěváka z kapely v mladých letech. Podařilo se mi jich sehnat v českém překladu asi 8 a teď sháním díl 9 Byla jsi má. Moje oblíbená série i spisovatelka.

Jeho banánJeho banánPenelope Bloom

No nic moc. Příběh byl slabý. Žádné napětí co bude dál. Hodně předvídatelné.

Láska na druhý pokusLáska na druhý pokusM. J. Summers (pseudonym)

Bylo to dlouhý. Ty rozhovory byly tak přeslazené a nereálné. Celé to bylo takové moc sladké.

Zakázaná přitažlivostZakázaná přitažlivostKateřina Petrusová

Hezký příběh. Zápletka hodně jednoduchá a vše bylo takové rychlé, ale i tak se mi moc líbila.

Rozmazlená princeznaRozmazlená princeznaL. J. Shen

Bylo to super, ale série o jejich rodičích se mi asi líbila víc. Myslím, že kdybych tuto knihu četla dřív tak bych byla nadšenější. Můžu jen doporučit.

Chlap snůChlap snůKim Jones

Tak to můžu jen doporučit. Moc jsem se nasmála. Nic vážného i když tu je pan bohatý, dokonalý a samozřejmě chudá slečna. Příběh se mi moc líbil, prostě oddychovka. Moc se mi líbily dialogy a to jak se hlavní hrdinka dokázala postavit situacím do kterých se stále dostávala. Chtěla bych přečíst od spisovatelky další knihy, ale bohužel jsem nic nenašla. Tak snad někdy v budoucnu.

PodezřelýPodezřelýPaulina Świst

Myslím, že nejslabší díl. Sice tam bylo napětí, ale nějak mě to nebralo. Vše bylo takové rychlé..

Noční rozkošeNoční rozkošeSherrilyn Kenyon

Tak nevím. Mělo to spád a děj, ale nemohla jsem se nějak začíst. První díl se mi líbil víc.

VanVanMelanie Moreland

Tak to bylo dokonalé. Tak tento díl jsem přečetla jedným dechem a nechtěla jsem, aby skončil. Skvělá série.

22.12.2021

TřešinkaTřešinkaRaine Miller

Tak to byla pro mě nuda. Nedá se to s předchozími díly srovnat. Hlavní postavy ničím nezaujaly a děj byl takový nijaký.

29.11.2021

Něco skutečnéhoNěco skutečnéhoErin Watt

Sice je jasný jak to dopadne, ale i tak moc hezký příběh. Dva úžasně prožité večery. Je to moje oblíbená autorka.

01.11.2021

Prohnilé královstvíProhnilé královstvíErin Watt

Super série. Konec se mi sice zdál takový rychlý a přála bych si jiný, ale to je věc názoru. Můžu jen doporučit

31.10.2021

Padlý dědicPadlý dědicErin Watt

Tak to byla jízda. Přečetla jsem to jedním dechem. Není to klasický příběh drsňáka a holky která se šíleně do něj zamiluje. Za mě nejlepší díl a hned jdu na poslední

29.10.2021

Nevinná navždyNevinná navždyAbbi Glines

Prostě úžasný. Stále se něco děje. Vůbec jsem se nenudila. Škoda, že nejsou další knihy z této série ani tady uvedené. Já se dostala k dalším 3 dílům a sedmý bych potřebovala, protože šestý díl je neukončený. Je to velmi stresující však to znáte.

24.10.2021

Palác lžíPalác lžíErin Watt

Tak tato série mě dostala. Vůbec jsem se nenudila. Stále se něco dělo. Nemohla jsem se odtrhnout a pak jsem byla naštvaná, že je už konec. Spisovatelku si dávám do oblíbených.

05.09.2021

Sázka na vášeňSázka na vášeňJ. R. Ward (pseudonym)

Tak to mě zklamalo. Docela nuda. Od této spisovatelky jsem čekala mnohem víc. Hodně předvídatelné a připadá mi, že je vše bylo takové rychlé

09.02.2021

Smrtící nahotaSmrtící nahotaJ. D. Robb (pseudonym)

No nevím...nenadchlo ani neurazilo. Zkusím ještě další díl a uvidíme. Vyhovovalo mi, že to není úplný krvák, ale taková pohodovější krimi plus romantika

06.02.2021

ZlodějZlodějJ. R. Ward (pseudonym)

No začíná to být opravdu napínavé......nechci aby to skončilo ????????. Už dlouho mě nic takto nebavilo. Když jsem přečetla ze zvědavosti první díl, nenapadlo mě, že mě to tak pohltí.

02.02.2021

VyvolenáVyvolenáJ. R. Ward (pseudonym)

Tak to bylo super. Úplně jsem bratrstvu propadla. Teď jsem zvědavá jak dopadne Vishous. Je to můj oblíbenec ...jdu to hned zjistit. Je to prostě závislost a mrzí mě, že to už brzy skončí...

30.01.2021

BestieBestieJ. R. Ward (pseudonym)

Já ty knihy miluju. U minulé jsem si pobrečela a tady zase nasmála. Děj mě úplně pohltí a knihu nemůžu odložit. Autorka má úžasnou fantazii a dokáže vzbudit zvědavost tím, že rozvíjí další dějové linky, které pokračují v dalších knihách a to mě baví.

13.01.2021

Prokletý milenecProkletý milenecJ. R. Ward (pseudonym)

Opět super díl. Už teď jsem zvědavá na další.

09.01.2021

KingKingT. M. Frazier

Úžasný. Přečteno za jeden večer. Nemohla jsem to odložit a ten otevřený konec mě trochu naštval, protože jsem nenašla další díl v češtině

29.12.2020

KrálKrálJ. R. Ward (pseudonym)

Čteno jedným dechem. Moc mě baví, že součástí děje jsou i postavy z předchozích dílů a je tam několik dějů připravených do dalších knížek.

27.12.2020

Vytoužený milenecVytoužený milenecJ. R. Ward (pseudonym)

Prostě bomba

27.12.2020

Znovuzrozený milenecZnovuzrozený milenecJ. R. Ward (pseudonym)

Další úžasný díl. Čtu knihy hned po sobě a už teď vím, že až přečtu všechny tak je přečtu znovu

13.12.2020

Milenka pout zbavenáMilenka pout zbavenáJ. R. Ward (pseudonym)

Myslím, že jsem závislá. Nic jiného nedělám než, že čtu. Tento díl byl opět super a jdu hned na další

07.12.2020

Milenec jen můjMilenec jen můjJ. R. Ward (pseudonym)

Já ty knížky miluju. Stále se tam něco děje. Je to z pohledu spousty lidí a je to super

01.12.2020

Pomstěný milenecPomstěný milenecJ. R. Ward (pseudonym)

Čtu knihy hned po sobě, proto neztrácím přehled kdo je kdo. Líbí se mi, že se děj neustále točí kolem všech co se zatím v knihám objevily. Je to super

22.11.2020

Vyvolený milenecVyvolený milenecJ. R. Ward (pseudonym)

Opět super. Jen by nemusel děj tak přeskakovat z jednoho na druhý.

17.11.2020

Nespoutaný milenecNespoutaný milenecJ. R. Ward (pseudonym)

Konec je zvláštní, ale i tak super

09.11.2020