PetraDD PetraDD komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moje druha kniha Aleny Mornštajnove. Musim rict, ze Tiche roky mne asi zaujaly o trosku vice, ale stejne..tohle rozhodne stoji za precteni.. vse do sebe neskutecne dobre zapada a ladi.

25.09.2021 5 z 5

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

Prebal se mi moc libil, dokud jsem si nevsimla, ze je to naporsta kopie prebalu od J. Marese - Nejvetsi zahady kriminalistiky!!!

Kniha muze byt zajimava jen pro nekoho, kdo nema naposlouchane podcasty. Pokud poslouchate, nic noveho uz se nedozvite.
Coz by bylo fajn, ale Je to bohuzel velmi velmi amaterske.. na jedne strane pise ze dite bylo zabito, mluvi o nem jako o divce (pocestene s OVA) a na druhe strance zacne: kdyz chlapce zabili..
Takovych chyb to ma nespocet. Navic titulek ,,Zakulisi a detaily” napsany na obalce je uplne mimo. Nic se nedozvite.
VYHOZENE penize a navic mi to prijde i jako podvod, jelikoz si to vetsinou koupi jeji fanousci!! no hezky si asi vydelala.

15.09.2021 odpad!

Super. Jeji druha kniha me bavila vic ale i tohle stoji za precteni

05.09.2021 5 z 5

Jak se žije za zdmi Valdic Jak se žije za zdmi Valdic Petr Šámal

Namet a obsah skvely, ALE delalo mi problemy knozku docist, kvuli hovorove cestine, jtera je az moc prepalena. U odsouzenych to i sedelo, ale u vypraveni zamestnancu to bylo dost na obriz a tezce se to cetlo.
Docetla jsem, protoze me pribehy odsouzenych zajimaly, avsak ke konci jsem kvuli stylu psani nektere kapitoly s vypovedmi zamestnancu preskocila a vynechala. Skoda

05.09.2021 2 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Skvele, moc me to bavilo. Doporucuji

05.09.2021 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Nádija Murád

Asi by si to mel precist kazdy...

04.07.2021 5 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

(SPOILER) Jednim slovem perfekni!

Jem mi vrta hlavou a mozna mi to uniklo, ale co znamenala ta SMS konverzace mladych spolubydlicich ze strany 60-61? Vite nekdo?

12.03.2021 5 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Skvele, konecne po dlouhe dobe Thriller, ktery Vas nuti cist dal. Casto dam na ,,reklamu" a ctu Thrillery s nalepkou Bestseller, ale je to proste chyba. Pak zustavaji zapomenute tyto, daleko, daleko lepsi knizky nez nudne Ti Druzi atd..

16.02.2021 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Docela jsem jen proto, ze je mi lito knihy nedocist.
Neskutecne prekombinovane, misty opravdu smesne, celkove bez jakehokoliv prekvapeni ci napeti.
V knize se asi 10x oba priznaji: ja ji zabil , ja ji zabila,..ty mi neveris? ach jo..
Souhlasim s predchozimi komentari, ze autor asi opravdu nevedel, zda chce napsat krimi, thriller, cervenou knihovnu nebo 50 odstinu sedi :)
Nejvic je mi lito zaverecne reci autora, ve ktere si opravdu veril, jak je kniha uspesna..

15.01.2021 1 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

no..na to jak je to vychvalovane, tak tedy za me velke zklamani. Jediny plus je, ze to neni vlekle, precetla jsem to za 2 dny, ale bohuzel zadne wow ci sokujici pasaze/zaver se nedostavily, coz me u Thrilleru bavi nejvic.
Precteno, ale bude brzy zapomenuto, skoda

10.01.2021 2 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha jen dokazuje, ze vse ma sve dusledky a drive ci pozdeji Vas, nebo nekoho blizkeho dostihnou:)
Co me nebavilo byly castI s Tess a Willem, nezajimave

13.08.2020 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

skvela detektivna, cte se sama. Od zacatku do konce :)

03.08.2020 5 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Uzasne, doporucuji. Libilo se mi, jak jsou tam zobrazeny 3 useky jejich zivota a neprekryvaji se, jako ve vetsine knih.

26.07.2020 5 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

nenarocna kniha, vhodna kdyz si chcete odpocinout od neceho narocnejsiho :)
Znovu bych asi necetla.
Nejlepsi je na tom ta obalka a ze je to paperback :)

16.07.2020 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Moc hezky pribeh, historicka fakta jdou stranou, ale neubralo to na kvalite ;) cteno v anglictine a cetlo se to velmi hezky

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Uzasna kniha, ktera se cetla sama. Mozna me mrzel ten konec, jeste bych to protahla a dozvedela se neco vic :)

Fáma Fáma Lesley Kara

Cetla se dobre, namet zajimavy a konec jsem vubec neodhadla :)
Splnila me ocekavani, ale nemusela by byt tolik vychvalovana. Jsou tu daleko lepsi Thrillery, o kterych se moc nemluvi.

27.06.2020 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Skvele napsane - diky kratkym kapitolam se cte opravdu lehce.

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Manzele odvedle se mi libili, ale toto jeste o trosku vic :)

27.06.2020 4 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter