PetraDD PetraDD komentáře u knih

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Nelibila se mi nadprirozena linka, proto nectu scifi. Podle me to tam vubec nepatrilo, ale jinak super

19.08.2022 2 z 5

Celá pravda Celá pravda Cara Hunter

Cara Hunter je ted moje nejoblibenejsi spisovstelka. Nemuzu se dockat dalsiho dilu a osudu Adama:)

10.08.2022 5 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Nektere casti jsem teda musela rozdychavat, jak nekdo tohle muze delat a jak tomu nekdo muze prihlizet.
Neustale mi vrta hlavou, proc to ty dcery neohlasily driv, kdyz byly starsi. Radeji delaji, ze nevidi, neslysi a odsehovaly se. Trochu zbabelost, uz jen kvuli rodinam tech zavrazdenych. Mohly po Kate alespon nekoho zachranit

19.07.2022 3 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Opet uzasne! Tato serie/spisovatelka je ted moje asi nejoblibenejsi. Moc me bavi prolinani textu clanky z novin, sms zpravami, Twitter diskuzemi.. cte se to opravdu samo a vzdy prekvapi!
Ted uz letim pro dalsi dil :)

26.04.2022 5 z 5

Letenka do neznáma aneb Rozhovory přes oceán Letenka do neznáma aneb Rozhovory přes oceán Vladimír Kroc

zajimava knizka o pani Elisce Krausove. Pro me nepochopitelne, jak tam mohla zustat cely zivot. Nektere useky knihy byly velmi zajimave, nektere az moc zdlouhove a moc do detailu.
Ale knihy formou rozhovoru mam moc rada.

17.04.2022 3 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Knihu jsem dnes docetla a mam velmi rozpolcene pocity..prolinani casovych os je fajn, ale tady jich na me bylo az az. Vse se dalo ovsem krasne pochopit a zapadalo to do sebe vice a vice.
Co me mrzi asi nejvice je konec - jak to dopadlo vam rikat nebudu, ale vlastne mi tam chybelo vic informaci o tom, jak to ,,cele dopadlo a pokracovalo? " Konec byl vice o Miren nez o Keire a jeji rodine.
Kazdopadne se tesim, az to Netflix uvede a rada se na to podivam :)

01.04.2022 3 z 5

Mělas to vědět Mělas to vědět Jean Hanff Korelitz

no tak ja nevim...nezazivne pasaze silene zdlouhave a ,,to" o co tam slo se resilo na par strankach. Ani ten konec tedy nebyl co jsem cekala. Hrozne rychle ukoncene bez jedineho vysvtleni.

19.03.2022 2 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Moc jsem se na ni tesila, ale bohuzel :( prijde mi jak psana pro deti.. nevim jestli to byl ucel.

24.02.2022 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Zapletka, dej i rozuzleni se mi moc libilo, jen uz mi trosku lezou na nervy vsichni ti detektivove, kteri prezijou snad i kdyz na ne spdne letadlo..vypdaji vzdy jak nad lidi..:/

24.02.2022 4 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Tak to bylo proste skvely!!
Zadne hluche misto, kniha je obsahla, ale nuti Vas to stale cist dal. Perfektni.
Doufam, ze se tohle jednou docka filmoveho zpracovani :)

29.01.2022 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

(SPOILER) No.. to rozuzleni vraha? Velke zklamani. Cetlo se to dobre, ale od Thrilleru ocekavam trosku napeti, sokujiciho odhaleni atd.. tohle mi spis prislo jako normalni roman plny divnych lidi. Nic moc
A po docteni je mi tedy extreme lito Candice a jeji zbytecne smrti ;)

13.01.2022 2 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

tohle bylo proste skvely!! Jeste nikdy se mi nestalo, ze bych se u Thrilleru smala :D
Clarie a jeji skvely sarkasticky humor, neskutecny :D

04.01.2022 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Oddechovka s zadnym prekvapivym zvratem. Mam rada, kdyz me autor na konci sokuje, coz se tu bohuzel nestalo..

01.01.2022 3 z 5

V mlze V mlze Caroline Eriksson

Naprosto souhlsim s angell328
Pokud hodnotite jako brak, nepochopili jste celou zpravu tehle knihy

20.12.2021 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Skvely psychothriller!! Cetla jsem znovu asi po 5 letech a nemohla to odlozit :)

11.12.2021 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Bohuzel pro me nejslabsi dil s Harrym. Cetla jsem to jako dalsi dil s odsupem asi 4 let, mozna uz se mi zmenil ctenarsky vkus, ale Nesbo byl vzdycky moje srdcovka..tak nevim..

29.11.2021 2 z 5

Zátopek Zátopek Jiří W. Procházka

Knizka se da precist za dve hodinky, je to vlasne jen prepis filmu, takze velmi kratke.
Verim, ze o Zatopkovi bylo napsano mnoho lepsich knih s vice informacemi z jeho zivota, ale i tak se mi tato libila a dozvedela jsem se o nem spousu noveho.

14.11.2021 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Bylo to skvele.

08.11.2021 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

po totalnim zklamani s Hadrovym panakem jsem jeste Daniel Cole dala sanci. Bylo to daleko lepsi nez Hadrovy panak, nenutila jsem se do cteni a tesila se na rozuzleni, ale dalsim dilum uz sanci nedam. Daniel Cole se bohuzel mezi me oblibence nezaradi..
Hadrovy panak byl darek, Loutkar koupen v akci 2+1, takze tak..do dalsich dilu uz investovat nebudu, protoze je mi jasne, ze to bude na jedno brdo..

27.10.2021 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

No..prvni 3/4 knihy me bavily, ty jednotlive pripady byly zajimave ale konec, to jsem tedy moc nepochopila. Zadny zvrat, zadne prekvapeni..mozna jsem to tak uplne nepochopila, protoze jsem ztracela pozornost a uz to jen chtela docist :)
Do metra dobry, no :) a pak do knihobudky...

11.10.2021 2 z 5