PetraDD PetraDD komentáře u knih

Zářivá noc hvězd a ledu Zářivá noc hvězd a ledu Rebecca Connolly

Skvela kniha se zajimavym nametem. Cetla se uplne sama, prvni cast knihy je urcite zajimavejsi, ale celkove to proste byla pecka.

26.08.2023 5 z 5

Smrt číhá na jarmarku Smrt číhá na jarmarku Anders de la Motte

Stejne jako prvni dil- skvela detektivka, oddychovka. Parada
A navic - obe maji naprosto nahderne obalky :)

26.08.2023 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Must have v kazde knihovne!
Cetla jsem jako pubertacka pri ceste do skoly a ve skole na tu knizku neustale myslela a tesila se, az zas pojedu domu a budu muset cist:) knizku jsem pujcila spoluzacce, ktera mi ji nikdy nevratila, takze kdyz jsem ji ted videla v knihkupectvi, musela jsem si ji koupit a precist znovu.
Nostalgie,.. ale je to knizka ke ktere se budu urcite vracet

29.07.2023 5 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Naprosty souhlas s Jefff. Kde je podepsana Bechynkova, je to vzdy velky spatny a zase si akorat hezky vydelala.
Pana Stocka obdivuji a knihy formou rozhovoru mam rada, ale tady to vypada, ze se pani na zacatku zeptala a pak odesla a pan Stocek to dopsal sam.
Skoda, ze se nespojil s nekym lepsim.

06.06.2023 2 z 5

Vytoužená smrt Vytoužená smrt Cara Hunter

To byla zase jizda! Cara Hunter kazdym dalsim dilem vic a vic potvrzuje jak je skvela! Miluji jeji knizky, snad bude brzy dalsi?

30.05.2023 5 z 5

Temné ozvěny Temné ozvěny Loreth Anne White

Miluju! Stejne skvele jako prvni dil. Skvele napsane, napinave, zadna hlucha mista, skvele bylo jak to navazovalo a prolinalo s prvni dilem. a ty krasny obalky! Doufam, ze bude dalsi dil.

06.05.2023 5 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Oddechova detektivka, rozuzleni zajimave

19.04.2023 3 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Skvele s necekanym zaverem. Napeti a kratke kapitoly vas nuti cist dal a dal:)
Nerozumim tomu, proc ma kniha tak nizke hodnoceni

06.04.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Cetla jsem vsechny knizky od autorky a tahle je za me asi nejlepsi. Neustale vas to nuti cist dal a dozvedet se co a jak bylo :)

02.04.2023 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

No tak ja nevim. Proc se na to snesla takova chvala? Cekala jsem neco wow na konci, nejake rozuzleni, ze vrahem byl uplne nekdo jiny o kom se nemluvilo, ale toto? Vlastne se jen celou dobu cekalo, kdo z te particky to bude...divne

27.03.2023 3 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Moje prvni kniha od autorky a bohuzel to asi nebude muj salek caje
Nechci kvuli tomu davat nizsi hodnoceni, protoze je to muj subjektivni nazor, ona pise skvele, jen sem si nejak neuvedomila, ze je to spis ,,jen” roman. Cekala jsem neco jako psychologicke drama, coz kniha rozhodne neni. Je to vlastne pouze vypraveni deje

27.02.2023 4 z 5

Nehoda Nehoda Natalie Barelli

Skvely psycho thriller! Hrozne se mi libi, jak je spisovatelka vtipna a ironicka, stejne to bylo u hospodyne, clovek se i obcas pri thrilleru zasmeje
Skvele!!

01.02.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Moje druha knika od Bryndzy, ale skvela :) tesim se na dalsi

06.01.2023 5 z 5

Skvele tema, skvely autor i perfektni pan Mares
Knihu jsem nemohla odlozit, miluju knizky formou rozhovoru, navic pan Moravec ma skvele promyslene otazky a vse dava smysl.
Uz se tesim na dalsi pocin pana Moravce!

06.01.2023 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Trosku lepsi nez Jama, ale docela jsem se na zacatku ztracela ve vsech tech jmenech reverendu, kdo je kdo..
Konec byl skvely, celkove bych doporucila

29.12.2022 3 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

C.J. Tudor asi neni muj salek, nevim, Ti Druzi byly fajn, ale u Jamy bylo spousta nedovysvetleno, jako treba hned vrazda na zacatku
Navic pokud nesnasite brouky, tak to nectete, misty ty popisy byly odporne :D

14.12.2022 2 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Skvely thriller. Melo to spad a nekolik neocekavanych rozuzleni. Mam rada, kdyz me konec sokuje:)

07.11.2022 3 z 5

Ultimátum Ultimátum T. J. Newman

Prvni polovina me neskutecne bavila! Pote uz to dost pokulhava a vlastne se jen oslavuji tamni obyvatele :)
Ale bylo to fajn

02.11.2022 3 z 5

Zabije tě Zabije tě Charlie Gallagher

Oproti prvnimu dilu zklamani, ale tesim se na dalsi

02.11.2022 2 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Slaby prumer. Pachatele jsem odhadla skoro hned, ale do cteni jsem se bohuzel musela nutit.
Porad jsem cekala,kdy se to konecne rozjede. Nedockala jsem se

05.10.2022 2 z 5