petra4080 petra4080 komentáře u knih

Mrazivé kousnutí Mrazivé kousnutí Chloe Neill

Konečně dočtená série... vůbec mě to nebavilo

30.03.2017 2 z 5

Až do dna Až do dna Chloe Neill

Ten konec - jako fakt??? Tím mě autorka dost naštvala... no asi už nevěděla kudy kam :-(

02.03.2017 2 z 5

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

Jako fakt? Konec divnej, hrozně jednoduchej, prostě "prd" a stalo se? Autorka se snad ani nesnažila. Celá kniha je nudná, zdlouhavá...
Celina je uz dost ohraná, nevím proč ji tam Chloe pořád montuje :-(

13.02.2017 3 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Dost depkoidní, místy nezáživné. Dle mého názoru jedna ze slabších knih od Kinga.

03.02.2017 3 z 5

Arrow: Kniha první Arrow: Kniha první Geoff Johns

Tak toto opravdu není žánr pro mě :-(

03.02.2017 2 z 5

Dvojí kousnutí Dvojí kousnutí Chloe Neill

Zatím asi nejlepší díl, přečteno za jeden den.

18.01.2017 3 z 5

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Knihu bych zařadila mezi průměr. Moc se mi líbí námět, je opravdu neotřelý. Přečíst si další díl mě však neláká.

16.01.2017 2 z 5

Kousnutí páteční noci Kousnutí páteční noci Chloe Neill

Pro mě je to zábava, vypnu a odreaguju se - čte se opravdu samo.

16.01.2017 3 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Tak tohle se mi hodně líbilo. Super námět, děj se rozjíždí hned na začátku a přesto že je to pořádná bichle, tak jsem se ani chvilku nenudila. Vše působí naprosto věrohodně.
Postavy v extrémních situacích jsou krásně vykreslené a vzbuzují velké množství emocí.
Tenhle žánr se mi líbí víc než jeho horory. Hvězdička dolů za ten závěr :-(

10.01.2017 4 z 5

Bez jablka Bez jablka Miloš Říha

Číst se to dalo, ale už teď vím, že se k téhle knize nikdy vracet nebudu.

09.01.2017 2 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Pecka. Super nápad. Nejedná se o horor. Dle mého názoru je to NEJ kniha od Kinga. Závěr mě překvapil a vyvolal řadu emocí.
Hvězdička dolů za všechen ten balast kolem, ale to je u autora již zvykem... prostě by to šlo o nějakou tu "stránku" zkrátit.

09.01.2017 4 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Tahle knížka mě příjemně překvapila, je plná překvapení a nápadů, děj krásně plyne. Příběh je uvěřitelný a dává smysl. Jasně že se jedná o jednoduchou literaturu, ale právě v téhle kategorii je to jedna z těch lepších knih.

29.12.2016 3 z 5

Ready Player One: Hra začíná Ready Player One: Hra začíná Ernest Cline

Zajímavý nápad, děj má spád, špetka romantiky, a vtipu.
Mínusem jsou časté a úmorné pasáže popisů.

20.12.2016 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Kniha vůbec nesplnila očekávání které jsem měla dle komentářů zde. Naprosto bez jiskry. Za celou dobu se mi nepodařilo se pořádně začíst, přežvýkávala jsem jí strašně dlouho a do dalších dílů se nejspíš ani nepustím :-(

05.12.2016 2 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Příběh je napsaný velmi čtivě, příjemně plyne, taková pohodová pohádka která pohladí na duši. Ráda si přečtu pokračování.

16.11.2016 4 z 5

Za všechno se platí Za všechno se platí Liselotte Hammer

Průměrná detektivka, neurazí, nenadchne. Bohužel mě autor nevtáhl do děje :-( Připadala jsem si pouze jako pozorovatel a to prostě nestačí.

16.11.2016 3 z 5

Terapie láskou Terapie láskou Matthew Quick

Hezká knížka, bohužel mé očekávání bylo větší (prý bestseller) :-(
Většina knihy je fotbale, což mi trochu kazilo zážitek. Při čtení mi bylo občas smutno, jindy jsem se zasmála, zamyslela...

01.11.2016 3 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Hezká pohádka na zajímavé téma, dle mého názoru místy trochu zdlouhavá.
Z celého příběhu jsem úplně nepobrala roli Richarda, Tim byl víceméně úplně zbytečný... Konec mi připadal zvláštní, možná trochu odbytý.

31.10.2016 3 z 5

Pianista Pianista Władysław Szpilman

Drsná kniha nutící čtenáře k zamyšlení. Doporučuji.

27.10.2016 4 z 5

Jeden hrob za druhým Jeden hrob za druhým Jeaniene Frost

Tenhle díl mě vážně nezaujal, bohužel vše je nezajímavé, opakující se, jiskra se úplně vytratila.

21.10.2016 2 z 5