Jeden hrob za druhým

Od hrobu ji dělí jeden neopatrný krůček… Jen tak tak zabránili válce nemrtvých a Cat Crawfieldová si teď nepřeje nic jiného než trochu oddychu se svým manželem, upírem Bonesem. Nadání, které získala od voodoo královny New Orleans, přetrvává, až je nakonec vrhne opět do boje, tentokrát proti zákeřnému duchovi. Heinrich Kramer byl před několika stoletími lovcem čarodějnic. Teď na sebe každý rok o Halloweenu bere fyzickou podobu, mučí nevinné ženy, a nakonec je upálí zaživa. Tento rok však Cat a Bones musí riskovat vše, aby ho navěky poslali na druhý břeh. Jak lze ale zabít vraha, který už je dávno mrtvý?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188482/big_nocni-lovci-jeden-hrob-za-druhym-xcG-188482.jpg 4.4297

Noční lovci 6.

Romány, Fantasy, Dívčí romány

Vydáno: , Fantom Print

One Grave at a Time, 2012

Kniha Jeden hrob za druhým

Evule114
25.08.2021

Tento díl mě hodně bavil, akorát ten konec mě zklamal. Těšila jsem se na uvěznění Kramera, ale bylo to moc useknuté, ale i tak jsem si to užila.

Luigi1
16.06.2021

Mrzí mě,že teto díl byl o něco slabší než přechozí díly.Škoda,že drákula Vlad se vypařil,jeho humor byl kořením čtení.

havrmoni
14.10.2020

Tak zas to bylo trochu jiné než předchozí. Duch inkvisitora a že to byl hajzl:)).

Kudík
27.07.2020

Jsem ráda, že se v tomto díle zaměřila autorka více na duchy, a to nejen na Catina adoptovaného Fabiana, ale i na takového padoucha, jako byl autor Malleus maleficarum - Kladivo na čarodějnice. Autorka píše tak, že jednotlivé díly nemají "hluchá místa", jsou prošpikovány dějem, dostatkem krvavých, násilných, a i jiných scén. :) Prostě vše, co by v dívčích románech mělo chybět. :)

Áňa 998
02.03.2019

Tohle je hodně šílený díl, ve kterém se mi zdálo, že už ani sama autorka neví, o jaký příběh by se opřela. Nakonec ale milé překvapení, které mě bavilo od začátku do konce!

denniys
27.12.2018

Dobře, první díl této série, kterému přidávám hvězdičku - a to za Kramera a poměrně zdařilou duchařinu..příběhů o upírech je hodně, ale v málokterém fantasy je takhle zdařile zakomponovaný duchařský příběh..svět duchů autorka vykreslila opravdu dobře, chválím..Fabian je moc milá postava :)..a když tak přemýšlím, došlo mi, že v žádném z předchozích komentů jsem nezmínila svou nejoblíbenější postavu téhle sérky, což je Vlad Tepeš :) mám ráda jeho sarkasmus a je prostě nejlepší :)

zuzana1995
26.04.2018

naprosto úžasná série, čtivé, napínavé, místy vtipné :-)

paprika75
27.12.2017

Je znát, že jde už o pozdní pokračování v sérii ... začínala jsem se trochu nudit. Záporák se mi ale líbil, ten nezklamal. Čekala jsem však víc od ostatních. Spade cvrdlikal kolem Denis, Ian se až na pár přisprostlých poznámek vůbec neprojevil, Tyler taky nic moc a Justýna (až na aférku s baleným masem) spíš nic než moc. Madigan, Tate a Don ... předpokládám, že jejich zápletka bude tou hlavní v příštím díle a toto máme brát jako úvod do problematiky. Jo ... a chyběl mi Vlad. 3*