Mrazivé kousnutí

Osmadvacetiletá Merit, před časem proti své vůli proměněná v upíra, si našla cestu do temných kruhů chicagského upířího podsvětí, kde zjistila, že nadpřirozených je daleko víc, než kolik se zdálo – a více, než kolik si veřejnost kdy dokázala představit. Některá tajemství však nebylo možné dál šířit – jak mezi lidmi, tak mezi paranormály. Nyní je Merit na lovu a řítí se po drsném americkém Středozápadě v honbě za zvlčilou nadpřirozenou, která chce za každou cenu ukrást starodávný artefakt, jenž by mohl na světě rozpoutat katastrofální zlo. Sama Merit je však rovněž pronásledována. Nepřítel z Chicaga jde po jejích stopách, a nic mu nezabrání v tom, aby magický artefakt uchvátil pro sebe. Slitování nepřichází v úvahu. Neplatí žádná pravidla. Žádné životy nebudou ušetřeny. Hon začíná....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288407/mrazive-kousnuti-kbi-288407.jpg 4.3122

Upíři z Chicaga (6.)

Biting Cold (2012)

Literatura světová, Horory, Dívčí romány
Vydáno:, Fantom Print

Siu83

Ze začátku jsem knížky doslova hltala. Dle mého názoru, s každou knížkou je nižší kvalita příběhu.

Evule114

Nemůžu si pomoct, ale tady byl Seth Tate mým oblíbencem :-), i když předešlé dva díly jsem ho nemusela. Kdo by čekal, že se z něj vyklube anděl? No já rozhodně ne :-) a teď jsem zvědavá na prezidium :-/

Ferum
28.08.2017

Moc se mi tato série knih líbí.
Čtou se jedním dechem.

petra4080
30.03.2017

Konečně dočtená série... vůbec mě to nebavilo

witchersbitch
04.03.2017

pro mě tohle už opravdu nebylo.. nedočetla.. teda přeskočila prostředních 200 stránek :-)

Pasadenka
09.12.2016

Poslední díl. Na mé překvapení to bylo dobré. O hodně lepší, než bylo moje očekávání. Mé předchozí výtky však pořád platí. Na konci série se zamýšlím, zdali ji můžu doporučit. A je jasné, že za mě to jednoduše nejde. Kdyby autorka psala tak, jako psala tady, patřilo by to pro mě někam do průměru.

Celkový dojem: líbilo se mi, jak se a. poprala s mytologií nadpřirozených bytostí a jak lehce do svého světa zakomponovala kouzla. Nelíbilo se mi, jak byl celý děj poskládán, jek jednotlivé postavy dostali příšerně málo prostoru a celková zkratkovitost, která byla všudypřítomná. Jakoby se a. nechtělo budovat charaktery a jejich psychologii, pokaždé někdo něco udělal, takřka zbůhdarma jen proto, aby se děj posunul. To se nedělá. :(

Na závěr dávám vyšší hodnocení, protože je to pro mě ten nejlepší díl z celé série. ****

ala.mihalikova
03.11.2016

Bez debat se mi knížka líbila. Byla plná akce, překvapení, napětí i romantiky. Jsem ráda, že se opět vrátil vztah Merit a Ethana. Ale nemůžu si pomoct, něco mi v tom chybí. Autorka se často opakuje a ten pocit ze čtení úžasné knížky už opadl. Začíná mi to připomínat stereotyp . Merit je stále neohrožená a dokáže cokoliv a Ethan je se svým rozhodováním už otravný. Samozřejmě chci vědět, jak to bude dál. Ale přijde mi, že tentokrát se autorka zaměřila jen na jeden příběh a ostatní, co nebylo ještě dořešené z minulých dílů, zatím vyšumělo. Začínám mít pocit, že by bylo lepší už sérii ukončit a postavy přestat mučit stále stejnými problémy. Začíná mi to trochu připomínat nekončící telenovelu. A obávám se, že další díly už tak úžasné jako ty první nebudou.

Damon
14.08.2016

Na začiatok musím povedať, že to bola jedna z najlepších kníh tejto série. Od začiatku po koniec plná akcie. Ethana komentovať ani nebudem.. ten chlap je niekedy taký blb, že to až neni možné :D Som zvedavý ako sa ďalej bude uberať Mallory.. tá holka má něco do sebe :) Veci okolo Tatea boli fakt skvelé a za ten nápad autorku faaaakt chválim. Celkom som zvedavý na pôsobenie Merit v Rudej garde vzhľadom k tomu koncu. Teším sa.. ale to čakanie bude asi dlhé..

JupiterFire
03.08.2016

Celá tahle série mě naprosto uchvátila. Líbí se mi jak se rozvíjí vztah Merit a Ethana, který mě chvílemi hrozně štval svým chováním. Mallory se mi v posledních dvou dílech mooc líbí. Konečně to není jen ta střeštěná holčička, ale velká zlá čarodějnice. Překvapil mě Seth a Dominic, tenhle zvrat byl opravdu nečekaný. Sice mi tam hodně chyběl Jonah, ale nevadí. Taky mě zaujalo jak autorka postupně přidává zápletky s dalšími nadpřirozenými druhy. Už se moc těším na další díl.

Nelly
09.07.2016

Od prvního dílu velký pokrok k lepšímu - více napětí a magie, více zápletek a tím pádem i možností pro další pokračování. Těším se na další díl.

trynitrix
08.07.2016

Tato kniha byla první kterou jsem četla jako klasickou knihu, předtím ty díly jako e-knihu a už jen formát a malé písmenka mě ze začátku iritovaly ale příběh za to nemohl :-D Ten byl super božská Merit se zas předvedla, debil Ethan, nevím no jsem si na něj nějak zasedla jaký to je idiot a pokající Mallory a strašně mě překvapil Seth Tate ;-) jen mi vadilo, že tam bylo málo o Jonahovi a nafoukaný Morgan udělal dobrý skutek to je co říct :-D Tak už se těším na další díl, jestli ještě letos vyjde.

Aríka
24.06.2016

V pořadí šestá kniha série opět nezklamala. Jak říkám, když mě baví série po přečtení prvních dvou knih, tak ji přěčtu celou, a tady u této série je to nutnost. Jsem ráda za znovu dání se dohromady Ethana a Merit, a že se konečně vyřešil Tate. Kniha měla vše, co by měla mít a napínavost byla až do poslední věty. Jsem zvědavá, kdy vydají konéčně House rules, myslím, že to bude hodně zajímavé. Už zbývá jen čekat na to, kdy uvídím v edičním plánu Fantomprint sedmý díl.

Suin
10.06.2016

Táto série jednoduše nezklame!

Yana01
20.05.2016

Netušíte někdo, kdy budou vydané v češtině další díly? Někde jsem zahlédla, že 7. díl snad bude až v r. 2017 :-(

Betnka81
09.05.2016

Tato kniha se mi opět líbila a těším se na další díl :D

Turante
24.04.2016

Jako vždy, byl děj super. Vyústění celého dílu bude možná pro někoho podřadný, ale já za něj byla ráda, protože se vše dalo do pořádku ;-) Škoda jen, že na další pokračování si nějakou dobu počkáme :-(

Maxina
26.03.2016

Včera jsem koupila, dnes přečetla. Opět super díl plný akce a konečně se něco částečně vyřešilo

Chloe Neill

Chloe Neill