Pravidla hry

Ve věku sedmadvaceti let se Merit stala upírkou, která se umí ohánět mečem. Od té doby se stihla stát Ochránkyní Domu, přihlížela, jak Chicago málem lehlo popelem, a viděla svého Mistra zemřít a opět povstat z mrtvých. Nyní projde její odvaha – i její meč – zkouškou dosud nevídanou. Začne to v okamžiku, kdy dva Zbloudilí upíři zmizí beze stopy. Někdo si vybral krvesaje z Chicaga za cíl a další obětí se může stát kdokoli. Merit a její Mistr – několik staletí starý Ethan Sullivan – si musí pospíšit, aby zabránili dalším zmizením, neboť jejich Dům je v nebezpečí. Při rozplétání sítě tajných aliancí a pradávných tajemství zjišťují, že jejich nepřítel je někdo mnohem bližší a mocnější, než si kdy představovali....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/332751/pravidla-hry-tQ1-332751.jpg 4.383

Upíři z Chicaga (7.)

House Rules (2013)

Literatura světová, Horory, Pro ženy
Vydáno:, Fantom Print

Kniha Pravidla hry

Mark.
12.06.2018

Stránky utekly velmi rychle. Kniha se četla sama na jeden zátah. Autorka se v dějích neopakuje a čtenáře nenudí.

janno69
14.05.2018

Další skvělý díl...

Evule114
01.02.2018

Musím se přiznat, že tento díl se mi ze začátku četl poněkud hůře a musela jsem si dát pauzu. Děj mi přišel takový, že se kolem prezidia vše moc natahuje a do toho ještě ty vraždy a najednou bum a na pár stránkách je vše vyřešeno, ale každopádně po horším rozjezdu u mě se opět četla sama :-)

Ryorka
29.10.2017

celou zatím dostupnou sérii v Česku jsem zhltla za dva týdny. Doslova. Merit a Ethan jsou úžasní. Konkrétně tento díl jsem četla s takovým tím blbým pocitem u žaludku a držela jim i palce u nohou. Ještěže byl ten happyend :).

Ferum
28.08.2017

Moc se mi tato série knih líbí.
Čtou se jedním dechem.

trynitrix
06.06.2017

Merit a Ethan nikdy nezklame :-D jen tak dál

Nikaa1
08.05.2017

Ukážou se tu menší spoilery.

Povedené.

Chloe Neill si mě získala už prvním dílem. Její styl psaní, humor a zápletky... Jo, tahle série je bomba.

Tenhle díl byl velmi, velmi akční. Přesně tohle jsem potřebovala, pořádnou akci. Začátek knihy se mi zalíbil. Chloe šla na to rovnou po hlavě a začala rovnou na začátku. To se mi líbí.

Do hry se přidal nový hráč. Michael Donovan. Absolutně jsem nečekala, co se z něj vyklube. Očekávala jsem, že "nový hráč" bude někdo neznámý - známý. *Víte, co myslím, ne?* Ale tohle.. Dokonce jsem zapomněla na nového "ombudsmana".

Těším se na další díl. :-)

Teryk
23.04.2017

Super kniha, už se těším na další díl :)