Petra38 Petra38 komentáře u knih

Nahá pravda Nahá pravda Vi Keeland

Už zazněly komentaře ,že kniha byla slabší a bohužel musím souhlasit. Pokud při přiběhu přemýšlím,co bych ráda četla přiště,je to špatný úkaz. Přiběh sám o sobě měl dobrý námět ale byl takový utahaný, neudžel napětí. Nenáročný čtení na utahaný večer ,kdy už sotva čumíte,ideální.

04.05.2021 3 z 5

Pád noci Pád noci Alexander Stainforth (p)

Nevedela jsem co cekat. Musim rict,ze kniha dokazala udrzet pozornost na jednicku. Absulotne jsem nepredpokladala jak se dej vyvine. Cot se mi dloiho nestalo a to u me kniuku dost vyzdvyhuje...

31.03.2021 4 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Je divný na úvod začit koncem,ale ten mě neskutečně rozložil. Pravďepodobně jsem notnou chvili civěla,než mi to vlastně došlo a spousta částí je tam neobjasněných. Napínavý jako kšandy,styl psaní supr,takže proč hvězda dolů? Na můj vkus to bylo až moc surový ale proti gustu? Myslím,že to byla moje prvni kniha od autorky a s tím jaké zvraty předvedla se určite posunu i k jiným seriím. Teda pokud dostanu chuť na temnotu a menši depku. Plus k dobru, skvělá česká obalka,která sedí k druhému dílu. Originál mě moc nezaujal. Teď ten druhý,to jsem ale zvědavá...:-)

09.02.2021 4 z 5

Eden Eden Helen Douglas

Ačkoliv jsem byla skeptická,přeci jen se jedná o náctileté,tak mě přiběh mile překvapil a vtáhl do děje. Jen tomu néco málo chybělo,možná více romantiky..?

04.02.2021 4 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Uvazovala jsem jestli tri nebo ctyri hvezdy. Cekala jsem od pribehu vic. Bylo to takovy nejaky nemastny,neslaný a stred pribehu me az nudil. Po Defy jsem cekala vetsi narez. Konec to nastesti docela dotahl ale diru do myho knizniho sveta neudelal. Ani nevim, jestli mam chut na zbytek serie,asi mi zvedavost a vira v zlepseni neda a preci jen jdu na dalsi, tak uvidime....????

09.06.2020 3 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Serii mam velmi rada ale obcas se u zdlouhavejsi casti zaseknu treba i nekolik dní ale konec mi to vzdy vynahradí

21.05.2020 4 z 5

Dluh krve Dluh krve Sue Tanya Huff

Námět má autorka skvělý jako vždy ale co mi vadí je to množství omáčky kterou knížka přeteka. Akce a zápletka a trocha té krve a sexu je moc pěkně nakombinované jen bych ji klidně o sto stránek zestíhlila;-)

20.02.2020 3 z 5

Cena krve Cena krve Sue Tanya Huff

jelikoz je starsiho vydání tak mi vadi to,ze nemaji takovy prenos informaci jako v teto dobe. už jsem knihu kdysi dávno četla a myslim,ze teprv ted jsem ji cetla s chutí

24.01.2020 3 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Pomerne zabavna knizka, Lexe jsem si zamilovala, namachrovana slupka ale vnitrek? Skvely kamos, spolehlivy partak,inteligentni pracant a ocividne vytrenovany milenec:-) Gabi ho doplnuje skvele. Co vic si prat:-) pokud nechci nic narocnyho ,tohle je naprosto vyhovujici :-)

23.09.2019 4 z 5

Upír, můj pán Upír, můj pán Alexandra Ivy

Autorka patri me oblibence ale tahle kniha? Proste jednoduse mi nesedla, bylo mi divne obdobi ve kterem byl pribeh situovan a chovani hlavnich postav, pribeh sam o sobe by mohl byt dobry ale bohuzel me neudrzel u toho abych knihu docetla ...treba priste :-)

14.08.2019 1 z 5

Poslední upír Poslední upír Christopher Pike

No jak to rict? Byla vice jak podivna kniha,do ruky se mi dostala nahodou a nemam nutkani docitat zbytek serii. Nebylo to sice az tak sileny abych to nedocetla ale no taaak ,kdo se zamiluje do nekoho kdo mu zabije otce?! No znovu uz ji cist pravdepodobne nebudu a to ze jsem ji docetla bylo i tim,ze kniha je pomerne kratka.

24.06.2019 2 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Knihu jsem si vzala s pochybností,zda mi to sedne. Byla to moje prvni gay romance, vzdy jsem se s homosexuální postavou setkala pouze ve vedlejsi roli. Sama o sobě vím,že nejsem homofobní ale preci jen jsem se obavala vytracení romantiky co znám z nich mezi hetero postavami, ale ne nebylo to tak.vášně tak byla stejná nálož jako jinde. Kniha me prijemne prekvapila a ten zvrat, vlastne dva zvraty v posledni tretine knihy? vážně jsem byla hoodně prekvapená. Co se tyče postav tak mi jen vadilo, že Teo je takovy měkota a nemohla jsem se srovnat s myšlenkou jestli nejedná jako ten jemnejší v páru, kvůli jeho poměrně častému pláči a že Erik je tam ten za tvrdšího chlapa, co to vede :-) rozhodně mě téma ale neodradilo a vím a netrpělivě očekávám že Ellle Kennedy zabrousí take do tohoto tématu. Prostě na první počin velmi dobré :-)

18.06.2019 4 z 5

Souboj Souboj Nancy Lindsay Jones Holder

Jelikoz jsem nemela cas,tak hodnotim celou serii najednou. Byla jsem predpojata,ze je to pro nactilete ale musim rict,ze me knihy velmi prijemne prekvapily. Bylo to pritazlive,zajimave a strasidelne. Vazne me vtahly do deje a neskutecne me bavily. Cesta hlavni hrdinky byla obtizna a plna prekazek ale vazne jsem si to uzila. Co se tyce konce, byla jsem prekvapena osudem Justina i Tricka. Deda Ed byl jasne podezrely uz od zacatku , jen kdyz uz mluvim o postavach tak jsem desne podezdrivala Cordelii ale jak se dozvite,je to verna pritelkyne. Nechci nic prozrazovat a proste doporucuju:-)

Zákon smečky Zákon smečky Nancy Lindsay Jones Holder

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

15.06.2019 5 z 5

Milion světů s tebou Milion světů s tebou Claudia Gray (p)

Jak mam nejradeji,tak komentuju hned po precteni. Je asi divny hodnotit knihu odzadu-ale vazne,ten konec byl Fenomenalni!!! Vazne jsem si celou serii uzila a treti dil tedy obvzlast. Musim rict,ze jsem nektere vysvetleni technologii nebo hypotezy postav musela cist vicekrat abych si byla jista ze chapu, jenze to nebylo jen takove nejake okecavani aby vypadat dej zajimaveji,tohle bylo proste skvele propracovane,mistrne napsane a darovane nam ctenarum! Nevim kdy zase narazim na tak skvelou serii.... Doporucuji !

05.06.2019 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Necekala jsem ,ze si me kniha takhle ziska! Prave jsem docetla a hned se hrnu na pokracovani. Moc pekne zpracovane a hlavne napinave, proste me knizka nadchla a pozor!nedavala jsem ji moc velke sance ale skurecne me prekvapila. Urcite doporucuji a jistojiste se k ni nekdy s radosti vratim. Supr dilo :-) mazu na druhy dil :-P

29.05.2019 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Ale jo,je moc dobra ale na 5* ne e . Dobre se cetla,dej mel docela spad jen ta jejich zamilovnost byla dosti chladna. Jasně,že nemusi být kazdy pribeh plny silene a sladke lasky ale tady by se z toho tezko hledal alespon ždibec :-) jinak namet je vcelku neotrely a hezky zpracovany, dobre se cetla -velmi zdarily preklad :-)

16.05.2019 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Uff, co k tomu rict? Tak do dobry pulky jsem si rikala,ze knihu snad odlozim,smarja vzdyt to ma skoro 400 listu,prece se stim nebudu trapit. Druha polovina konecne ukazala proc ma knizka pomerne vysoke hodnoceni, diky bohu se zachranila a pribeh dotahla do skveleho konce az mi bylo dokonce lito,ze neni vic jak tich 400 listu:-) jen to chce mit s tim zacatkem trpelivost :-P

15.03.2019 4 z 5

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Tváří se to novela ze které mě zaujal nejspiš jen příběh Shelby a Milese, no zbytek je slabší a možná i ty tři hvězdy jsou moc. Sice jsem si doplnila některé mezery ale znovu po ní nejspíš nesáhnu...teď hurá na přiběh Cama,na ten se těším :-)

12.02.2019 3 z 5