Dluh krve

Dluh krve https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56776/dluh-krve-56776.jpg 4 80 8

Krevní pouta série

Po celá staletí žil Henry Fitzroy, upír a nemanželský syn Jindřicha VIII., v souladu s upířím kodexem. Nezabíjel, pokud to nebylo nutné, nepřitahoval k sobě pozornost a nikdy nenarušoval území jiných upírů. Teď se však chystá udělat něco nemyslitelného. Chystá se upíří kodex porušit, protože pokud to neudělá, stanou se nevinní lidé obětí pomstychtivých duchů, kteří pronikají do Henryho útočiště a nutí ho, aby jim pomohl vykonat pomstu na jejich vrazích. Henry nedokáže najít pachatele vražd sám, nemůže ale ani nezvané hosty ignorovat. Zbývá mu pouze jediná možnost – zavolat soukromé vyšetřovatelce Vicki Nelsonové a požádat ji o pomoc. Může jen doufat, že on i Vicki tuto zkušenost přežijí…... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Brokilon

Blood Debt , 1997

Petra38
20.02.2020 3 z 5

Námět má autorka skvělý jako vždy ale co mi vadí je to množství omáčky kterou knížka přeteka. Akce a zápletka a trocha té krve a sexu je moc pěkně nakombinované jen bych ji klidně o sto stránek zestíhlila;-)

Mark.
13.07.2017 3 z 5

Napínavé, ale zajisté jsem fandila Vicki. S Cellulim byla vedena celkem zajímavá problematika, až jsem měla obavy, že mi to začne lézt krkem, ale to se ovšem nestalo. Místy mi jejich vztahu bylo líto, když se musí Vicki koukat, jak Cellulimu přibývají léta.

Andvejka
10.10.2016 4 z 5

Musím říct, že tento díl mě bavil ze všech úplně nejvíc, byť mi Vicki jako upír moc pod nos nejde. Ale příběh sám o sobě se mi hodně líbil, bavil mě. Jen jsem si představovala trochu jiné zakončení celé série

renefer
23.11.2015 3 z 5

Vicki jako upír se mi nelíbí, je příliš drsná a ztrácí sebekontrolu. Taky mi tady chybí pošťuchování mezi Henrym a Mikem, kdože bude ten vyvolený. Škoda že autorka zase šmahem přešla milostné scény, trochu by tím děj okořenila. Prostě mě zklamalo, jak to dopadlo se vztahem Vicki a Henry :-(

Lenka.Vílka
28.06.2014 3 z 5

Z dilu jsem mela trochu strach, to priznam bez muceni, ale nakonec jsem nelitovala...kniha byla dobra, jenom ne tak moc...

Dandulka
04.04.2013 5 z 5

Tak jsem se dopracovala k pátému dílu, bylo to moc pěkné čtení, Viktorka jako upír byla úžasná!

mumin63
29.08.2011 4 z 5

Však ona to napsala tak nějak nad plán, původně to mělo končit předchozím dílem, ale nakonec napsala ještě knihu povídek

Senza Jenka
11.06.2011 4 z 5

Série mohla skončit předchozím dílem. Tohle není špatné, ale už je to jiný soudek.

upíři

Sue Tanya Huff