Petra-1 Petra-1 komentáře u knih

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Další kniha od Kasie West a opět skvělá. Já prostě ty její postavy, styl psaní, roztomilost příběhu a děj knih miluji.

26.03.2020 5 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Pokračujeme v jízdě..

Za sebe musím říct, že ačkoli se Peter ve třetím díle opravdu snaží a je to vážně super kluk, mně k srdci více přirostl John z druhého dílu.

28.02.2020 4 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Skvělá kniha. Úžasné hlavní postavy. Výborně napsáno a opravdu každý má motiv.. Takže vzhůru do čtení! Líbilo se mi, že tahle kniha je jiná než ostatní, není to středoškolské srdcervouci romantika, ale normální středoškoláci, kteří se snaží najít svoje místo ve světě.

28.02.2020 5 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Tuhle sérii naprosto miluji. Patří mezi mé nejoblíbenější knihy /série a stejně tak hlavní postavy. Naprosto SKVĚLÁ kniha s originálním námětem. Neskutečně mě bavila a hlavní postavy jsou úžasné. Líbí se mi postupne odhalování tajemství kolem andělů. Skvěle vykreslení charaktery i změny v chování lidí v krizových situacích. Okamžitě jsem začala číst další díl.

22.02.2020 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Moc hezká kniha. Výborně hlavní postavy. Hezky popsané dospívání, co je na něm hezké i to smutné, ztráta přátelství, získávání nových přátel.

13.02.2020 4 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

. Elle Kennedy umí psát. Děj svižný, čtivý a postavy surové. Spoustu zvratů je očekávaných, ale super oddychovka.

12.02.2020 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Dlouho jsem se knize vyhýbala kvůli jejímu názvu. Nakonec jsem ji dala šanci a musím říct, že jsem ráda. Sympatická hlavní hrdinka. Předvídatelný ale zábavný děj. Sem tam romantika. Samozřejmě skvělé napsáno. Hodnotím něco mezi 4-5.

12.02.2020 4 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Roztomilá a velmi čtivá kniha. Děj rychle ubíhá a hlavní hrdinka je velmi sympatická. Josh typický hodný kluk a Peter vtipný, optimistický hrdina školy. Četla jsem knihu a potom viděla film a kniha je mnohem lepší než film.

10.02.2020 4 z 5

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Hezká kniha, rychle se čte. Postavy vcelku sympatické. Já bych uvitala více interakci mezi postavami. Připomíná mi PS. Líbíš se mi, která se mi ale líbila více.

08.02.2020 4 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Mě se celá série moc líbila a doporučuji k přečtení. Knihy jsou originální a já nic podobného ještě nečetla. Velmi dobře se čte. Já jsem si to moc užila. Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli dát 4 nebo 5 hvězd a opět Lituji, že není možné dát 4,5.

05.02.2020 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Kniha se neskutečně dobře čte. Občas má taková slepá místa, kde se nic neděje. Osobně mám trochu problémy s hlavní hrdinkou, občas mi přijde, že nemá hrdost (to je možná ta andělská část :D). Ale jinak celkové originální zápletka.

04.02.2020 4 z 5

Odvážná dáma Odvážná dáma Sabrina Jeffries

Nebylo to špatné, ale dle mého to nemělo tu pravou jiskru a hlavní postavy mi nebyly příliš sympatické. Takový průměr v daném žánru.

04.02.2020 3 z 5

Medailon krále Slunce Medailon krále Slunce Helena Babická

Škoda, že autorka nenapsala další knihy..

Jeden okamžik v čase Jeden okamžik v čase Helena Babická

Tuhle knihu jsem četla vícekrát. Je prostě dokonalá, oba díly. Úžasné postavy, neskutečně uvěřitelné. Já jsem se do ní zamilovala.

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Četla jsem již před delší dobou všechny knihy že série, které byly dosud vydané, ale samozřejmě jsou knihy skvělé a určitě doporučuji k přečtení, ale... Stydím se.. Mne se více líbí seriál.. V knihách je spoustu postav a jsou o dost mladší než v seriálu a já jsem si k nim nedokázala vytvořit takový vztah jako k seriálovým postavám, možná protože jsem knihy začala číst až po seriálu.

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Opět skvěla kniha

Svatba Svatba Julie Garwood

Skvělá kniha a skvěle hlavní postavy. Autorka umí vážně skvěle psát a její knihy mají zajímavé a originální příběhy.

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Celá série je skvělá. Autorka píše skvělé knihy. Nádherne líčí život ve Skotsku.

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Knihy od této autorky jsou velmi oblíbené, ale já jim bohužel nemůžu přijít na chuť. Příběh se nějak vleče a působí na mě dost nepřirozeně. Navíc mě tato kniha odradila na nějakou dobu od čtení, nevím, na mě působila až depresivne a rozhodně jsem z ní neměla dobrý pocit.

23.01.2020 3 z 5

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Dávám 3*, ale již nejsem cílová kategorie. Já jsrm se občas trochu nudila, ale je to tím, že se již nedokážu úplně vcítit do léta u vody, prvních lásek a kamarádství. Doporučovala bych přečíst všem pubertakum, které štvou jejich rodiče, protože nikdo z nás tu nebude navěky.

Jak již někteří psali, Taylor je občas až moc ustrasena. Kdo z nás ale ve 12 nebo v 17 nebyl? Kdyz je člověk mladý, řeší každou prkotinu jako by to byl konec světa. To je to krásné na mladí, pro staršího člověka je těžké se zpátky vzít do doby, kdy byl mladý a neměl žádné starosti.

Kniha je o poutech a o tom, jak může smrt nebo ztráta důležité osoby v našem životě změnit život a uvědomit si, co je v životě důležité.

04.01.2020 3 z 5