Perry Perry komentáře u knih

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Tato kniha je opravdu "třešničkou na dortu".
Popravdě nemůžu říct, který z příběhů mě bavil nebo zaujmul více. V každém mě něco překvapilo a zase jsem různé situace vnímala trošku z jiného úhlu.
Pro královnu Amberly jsem našla pochopení. Vztah Americy a Maxona mě okouzlil. Strážce ve mě probudil naději. Miláček došel řádného zakončení. Celesta uchvátila, ale nepřekvapila. A komorná? Nakonec více získala, než ztratila. ♥

23.01.2018 5 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Další skvělý díl!
Tentokrát o Jillian a Brockovi. Obě postavy mi přišly velmi sympatické a v průběhu děje mi přirostly k srdci. Samozřejmě nesmím zapomenout ani na kocoura Rhage, který mi občas připomínal mojí kočku :D

*spoiler*
Postava Paula mě trošku zklamala, čekala jsem že bude trošku větší záporák, než jen nevychovaný a arogantní zaměstnanec ;)

Knihu určitě doporučuji :)))

17.01.2018 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Další příběh od Jennifer L. Armentrout ... co více mohu říct? :D
Pokud jste se dostali až sem, tak jste (pravděpodobně) četli i předchozí díly. Což znamená, že to nebudu moc okecávat...
I přesto, že je to už pátý díl, má to svůj šarm a originální nápad. Děj krásně plyne a rozhodně se při čtení nenudíte.
Plusové body taky dávám za skvělý vývoj všech postav, ať už vždy daného hlavního páru, nebo postav z předešlých dílů.
Kniha už vás pravděpodobně ničím jen tak nepřekvapí. (každý tuší kde to nakonec skončí :D )
Ale já na celou sérii nemůžu najít nic negativního.
Takže hurá do čtení ... já už začínám s "Plamen v nás" ♥

05.01.2018 5 z 5

Dívka z inkoustu a hvězd Dívka z inkoustu a hvězd Kiran Millwood Hargrave

Tuhle knížku bych si sama nejspíš nevybrala (dostala jsem jí na Humbooku), ale byla by to strašná škoda!
Moc jsem od této knihy neočekávala, ale byla jsem překvapená jak moc mě zaujala a v pár věcech i mile překvapila :) Rozhodně originální příběh.
Děj krásně plynul, vlastně nebyla chvilka kdy bych se mohla začít nudit. Akce je prostě "moje".

25.12.2017 4 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Kniha má něco z "Hunger Games", něco málo z "Divergence" a něco naprosto nového a svého... takže pokud vás (stejně jako mě) baví tyhle postapokalyptické příběhy, neváhejte a sáhněte po ní.
Mě rozhodně nezklamala a chystám se na druhý díl ;)

27.09.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Druhý díl mě bavil ještě více než první, což patří mezi velké plus této série. A ty konce?! Ani nemluvím :D Opravdu moc se těším na třetí díl a doufám, že ten skončí o něco méně otevřený :D
*MINI spoiler...
Překvapivě se i druhý díl drží původní "nevinnosti", což oceňuji. Rozhodně se autorce daří nás napínat ;)

13.09.2017 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Abych byla upřímná tak jsem od této knihy neočekávala nic extra, i přesto že hodnocení je hodně, hodně nadprůměrné.
A jak jsem se spletla! Příběh se vás ze začátku vůbec nesnaží přesvědčit, že je něco jiného než "románek". No někde v půlce jsem dostala facku :D A všechno se otočilo o 360 stupňů.
Příběh v sobě skrývá sílu, která vás vtáhne a už nepustí.
Nikdy jsme si nedělala žebříček TOP knih. To je jako říct rodiči ať si zvolí své oblíbené dítě :D Ale tady asi udělám vyjímku ... pššt ♥
PS: Konec je takový, že koupě druhého dílu je nevyhnutelná ;) :D

18.08.2017 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Čekala jsem takovou tu normální oddechovku, kdy se "ona" zamiluje do "něj" a i když je to špatný, tak to nějak zvládneme. Ale zase tak jednoduchý tento příběh není, je tam špetka čehosi, která mě popravdě zaujala a naprosto pohltila. :) A to nemluvím o Rachael, já tu holku mám prostě ráda :D

31.07.2017 5 z 5

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Musím říct, že mě příběh naprosto uchvátil. Když už jsem si konečně myslela, že to chápu, tak jsem najednou zase začala přemýšlet jak to vlastně je a co se to sakra děje?! Až do poslední stránky jsem pořád netušila zda to bude "happy ending" nebo budu zase bulet :D Každopádně nehodlám nic prozrazovat :)
Po dočtení si ale kladu jednu zásadní otázku: "Jestli si vůbec kdy lidi uvědomí co mají, dokud to neztratí?" A že věřit na zázraky se vyplatí ♥

21.02.2017 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Příběh, který každý zná ať už četl/nečetl knihu nebo viděl/neviděl filmové zpracování :) Nečekala jsem od toho nic více, než už jsem vlastně věděla, ale musím říct, že mě to celkem překvapilo a bavilo. No a dokonce i když jsem věděla co mě na konci čeká, dostalo mě to :)

18.02.2017 4 z 5

Dobře vymyšlený příběh, hlavní hrdinka jde většinou hned k věci, takže chození okolo horké kaše se tady moc nedočkáte :D
Děj hezky plyne a tak nějak se pomalu ale jistě dostanete nakonec :)
PS: Nejvíce mě asi bavil Březen :D
Knížka u mě nepatří k TOPkám v tomhle žánru, ale za přečtení stojí ;)

18.02.2017 3 z 5

Občanský průkaz Občanský průkaz Petr Šabach

Málo stránek, čte se rychle, ale špatně se mi orientovalo při skokách ve věku :)
Celkově mě tato kniha moc nezaujala, ale věřím že si své přívržence najde :)

24.01.2017 3 z 5

Nebe v plamenech Nebe v plamenech Emmy Laybourne

Druhý díl mě zaujal prostě na 100%!!! Kolikrát jsem ani nevěděla, že sedím v metru nebo v autobuse (až tak zažraná jsem byla :D ) ...naprostá bomba! Miluji tyhle apokalyptický příběhy ♥ :) Druhý díl se mi líbil o něco více než první, což je strašně fajn, protože většinou mají série opačný spád :) Nevadilo mi ani střídání pohledů - Deana a Alexe, tady se to prostě hodilo, jako slunce v létě ;) Knihu s čistou myslí doporučuji!
PS: Konec je napsaný tak, že si ten třetí díl stejně musíte koupit... i kdyby jste nechtěli :D

08.02.2016 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Do téhle série nejde jinak, než se zamilovat! ♥
Skvělý příběh, chvílemi napínavý a dosti emotivní :) Akorát konec mohl být více vyhrocený, tohle pro mě bylo moc lehce vyřešený.. ale to je samozřejmě můj názor ;)
Stránky budete hltat na jeden nádech, nakonec vám nezbude nic jiného, než si koupit další díl :D

16.01.2016 5 z 5

Z hrobu Z hrobu Jeaniene Frost

Tak právě dočtená! :)
Musím říct, že jsem nadšená celou sérií a všech sedm -"klenot"-knížek zdobí mou knihovnu :)))
A jsem strašně ráda, že sedmý díl se zase rovnal kvalitě prvních několika dílů, přišlo mi, že některé prostřední díly postrádaly ten náboj... :)
Nemůžu tento poslední díl hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček a s chutí si přečtu další knížky od Jeaniene Frost. Je to skvělá spisovatelka s úžasným smyslem pro humor a sarkasmem :D :) ♥

15.11.2015 5 z 5

První První Kiera Cass

Skvělý závěr, skvělé série.
Nevím, co více dodat.
♥♥♥

15.11.2015 5 z 5

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Menší SPOILER!
Tento díl nemůžu hodnotit jinak než zatraceně kladně.
Knihy od Richelle Mead ať už Vampýrská Akademie, Sukuba nebo Stříbrné stíny miluju a ještě mě žádný příběh nezklamal.
Tentokrát jsem se bála, abych se nenudila v celé první polovině knihy kde Adrian hledá Sydney, ale ani jsem se nenadála a bylo vše tak jak má být, i když měli honičku až do konce :)
Akorát tedy lidi... ten konec?! Vážně?! ... Dá se říct, že kniha končí, jako začala. Doufám, že tentokrát nebudu muset čekat tak dlouho na objevení naší slaďoučké morojky:)))

23.09.2015 5 z 5

Na konci s dychom Na konci s dychom Rebecca Donovan

Tuhle sérii jsem opravdu zhltla!
Nemám slov, opravdu luxusní série a určitě stojí za přečtení ;)
♥♥♥ Miluju! ♥♥♥

25.06.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Musím říct, že v tomto díle je rozhodně více akce než v Selekci, což je znát už z pohledu na - mimochodem luxusní- obálku ♥ A mnohem více zvratů, co se týče v rozhodování
Americi mezi Maxonem a Aspenem :) I když u konce knížky je to jasnější ;)

U mě je to 60% na 50% :D Ale tohle rozhodnutí radši přenechám Americe :D

Knížka je čtivá, romantická, akční a zatraceně tvrdohlavá jako hlavní hrdinka. Nemohla jsem se od ní odtrhnou, pořád mě nutila otáčet stránkami, až na mě velkými písmeny baflo slovo KONEC ... šílím!!!
Rozhodně se nemůžu dočkat posledního dílu "První" (Už podle názvu, můžeme hádat, že přeci jen zůstane v paláci jako jediná?!) No nezbývá mi nic jiného, než se nechat překvapit :)

23.05.2015 5 z 5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Právě teď je pro mě těžké se vyjádřit, vyjádřit emoce ...
Tahle kniha opravdu nebylo to, co jsem čekala. Avšak mě příjemně překvapila.
V knize se pořád něco dělo a zároveň se vlastně nic moc nestalo, až na pár výjímek ;)
Příběh vás rozhodně začaruje, protože i když vás nebude bavit (což rozhodně NENÍ můj případ) tak vás donutí přečíst ho a zoufale v hlavě pátrat CO to vlastně má znamenat?! :D
"Je to vtipný, protože je to pravda" :)

03.05.2015 4 z 5